Βοήθεια ...Γαμήλιο ταξίδι στη Βενετία - Παρίσι - Βουδαπεστη!

Μηνύματα
9
Likes
0
Καλημέρα! Ταξιδιωτικοί μου φίλοι ήρθε η ώρα να ζητήσω και εγώ την πολύτιμη βοήθεια σας!
Παντρεύτηκα τον Αύγουστο και σε ένα μήνα σχεδιάζω να πάμε ταξίδι του μέλιτος (κάλιο αργά παρά ποτέ):clap:
Ωστόσο έχω και εγώ τις απορίες μου! Αυτές τις μέρες κλείνω τα εισιτήρια και τα ξενοδοχεία! Για Βενετία είμαστε οκ! Από τις ιστορίες που έχω διαβάσει (φτάνουμε στο Τρεβίζο) θα πάρω το λεωφορείο να πάω στο στο σταθμό των τρένων και από εκεί τρένο για Βενετία και στη συνέχεια βαπορέτο για την στάση μου ; Ή λάθος έχω καταλάβει!
Σημείωση το ξενοδοχείο μου είναι κοντά στη στάση San Zaccaria
Η πτήση που βρήκα από Μάρκο Πόλο για Παρίσι αναχωρεί στις 06:45! Έχει βαπορέτο νωρίτερα κατά τις 4-4:15 το πρωι να με εξυπηρετήσει ώστε να πάρω μετά το λεωφορείο για αεροδρόμιο ή έστω κάποιο δρομολόγιο με θαλάσσιο λεωφορείο alilaguna νομίζω λέγεται! Προς το παρόν αυτές οι απορίες! Μακάρι να λάβω σύντομα απαντήσεις ώστε να κλείσω και για Παρίσι!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.653
Likes
12.501
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα.
Από τις ιστορίες που έχω διαβάσει (φτάνουμε στο Τρεβίζο) θα πάρω το λεωφορείο να πάω στο στο σταθμό των τρένων και από εκεί τρένο για Βενετία και στη συνέχεια βαπορέτο για την στάση μου ; Ή λάθος έχω καταλάβει!
Σωστά

Η πτήση που βρήκα από Μάρκο Πόλο για Παρίσι αναχωρεί στις 06:45! Έχει βαπορέτο νωρίτερα κατά τις 4-4:15 το πρωι να με εξυπηρετήσει ώστε να πάρω μετά το λεωφορείο για αεροδρόμιο ή έστω κάποιο δρομολόγιο με θαλάσσιο λεωφορείο alilaguna νομίζω λέγεται! Προς το παρόν αυτές οι απορίες! Μακάρι να λάβω σύντομα απαντήσεις ώστε να κλείσω και για Παρίσι!
Μάλλον σας βολεύει αυτό:
http://www.alilaguna.it/en/linea-blu/blu-timetable
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.885
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom