Ηνωμένο Βασίλειο Βοηθεια για πτησεις Λονδινο Gatwick.

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.410
Κοίτα εγώ όσο έψαξα δεν θυμάμαι κάτι.
Τώρα κάποιοι που δεν είχαν εκτυπώσει το εισιτήριο αλλοι που είχαν καθυστέρηση πάνω από μια ώρα,ενώ σου επιτρέπει μέχρι μια ώρα δεν τους μετράω.

Τέλος πάντων εγώ έχω χρόνο και είπα να το δοκιμάσω.
Στην επιστροφή θα πάρω από London bridge το connect ή το southern.
 

gp123

Member
Μηνύματα
75
Likes
9
Δυστυχως δεν αναφερομαι σε τετοια περιστατικα αλλα σε αλλα κωμικοτραγικα πχ καποιος ειχε κλεισει απο το διαδικτυο θεση στο λεωφορειο απο Gatwick και εφτασε εγκαιρως(15 λεπτα πριν) στο σημειο επιβιβασης. Οταν ηρθε το λεωφορειο,ο οδηγος δεν τον αφησε να επιβιβαστει με την προφαση οτι αυτο ηταν το προηγουμενο δρομολογιο που ειχε καθυστερησει κι επρεπε να παρει το επομενο που αντιστοιχει στο λεωφορειο που ειχε κλεισει. Οταν ομως ηρθε το επομενο το οποιο ηρθε μετα απο 1 ωρα, ο οδηγος τον υποχρεωσε να βγαλει καινουργιο εισιτηριο γιατι περασε το οριο καθυστερησης που δικαιουται !!!
 

gp123

Member
Μηνύματα
75
Likes
9
Εγώ έκλεισα για Ιανουάριο αν πας αργότερα θα σου πω εντυπώσεις.

Αλλά γενικότερα τα παράπονα υπήρχαν στη διαδρομή από West Brompton προς Gatwick και όχι από το αεροδρόμιο προς το κέντρο.

Τελικα πως ηταν η εμπειρια σου με την easybus?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.410
Σωστα και ηθελα να το γραψω.


Μια χαρα ολα.ειχα κλεισει με των 11.30,εφτασα στη σταση στις 11 και τελικα ηρθαν δυο βανακια στις 11.10,το ενα πηγαινε αρχικα στο north terminal και το αλλο πηρε εμας.
Δεν πετυχαμε κινηση και εκανε σχεδον μια ωρα,μπορει και 50 λεπτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.684
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom