ΗΠΑ Βοστώνη New Hampshire

paris_1

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους! Φεύγουμε με την κοπέλα μου για Βοστόνη σε 15 ημέρες για 3 εβδομάδες. Έχει κανεις καμία συμβουλή για το τι να κάνουμε εκεί, κάτι must που πρέπει να δουμε η να φάμε κτλ; Επίσης έχουμε κλείσει να πάμε για 2 μέρες στο New Hampshire και ενδέχεται άλλες 2 ημέρες στο Μειν 26-29 Ιουλίου. Επιπλεον έχουμε κλείσει και 2 βραδια στην Νέα Υόρκη 30-1 Αυγούστου, καθώς είναι σχετικά κοντά από τη Βοστόνη. Εγώ έχω ξαναπαει νέα Υόρκη και πέρασα καταπληκτικά, απλα η κοπελα μου δεν είναι τόσο φαν για τέτοια μεγαλούπολη και θα πάμε απλά και μόνο για να τη δει (της έχω εξηγήσει ότι ούτε μυρωδιά δε θα πάρει με τόσο λίγο αλλα δεν έχει θέμα, επειδή δεν ξέρει φαντάζομαι), αλλιώς θα κλείναμε περισσότερες ημέρες. Στις 5 Αυγούστου έχουμε αεροπορικό για πίσω Ελλάδα από Βοστόνη. Το ερώτημα είναι ότι θα ήθελα να πάω και στην Washington DC που δεν είναι τόσο μακριά από νέα Υόρκη 1-4 για παράδειγμα και μετά να γυρίσουμε Βοστόνη για να φύγουμε. Τι λέτε εσείς μήπως είναι παρά πολλά που προσπαθώ να χωρέσω;; Επίσης οτι πληροφορία μπορείτε να μου δώσετε είναι καλοδεχούμενη και ευπρόσδεκτη
σας Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.228
Μηνύματα
884.347
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom