Γνώμες για το allabouthotels.com

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
@VACH, δεν τους παίρνεις καλύτερα ένα τηλέφωνο, να σου εξηγήσουν τις διαφορές των δωματίων και να δεις αν μπορείς να πετύχεις κάτι καλύτερο όσον αφορά την τιμή?
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Έχω κλείσει δύο φορές από το συγκεκριμένο site χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα!!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εγω μια φορα πηγα να κλεισω δωματιο με αυτους στη Βερονα κ ενω εδινε καλη τιμη για ενα ξενοδοχειο,πηρα απ ευθειας το ξενοδοχειο κ μου ειπαν οτι δε συνεργαζονται με το συγκεκριμενο site.παρε κ ρωτα πρωτα
 

giorgosn_s

Member
Μηνύματα
32
Likes
23
Εγω μια φορα πηγα να κλεισω δωματιο με αυτους στη Βερονα κ ενω εδινε καλη τιμη για ενα ξενοδοχειο,πηρα απ ευθειας το ξενοδοχειο κ μου ειπαν οτι δε συνεργαζονται με το συγκεκριμενο site.παρε κ ρωτα πρωτα
Δεν είναι παράλογο. Εγώ δούλευα reception σε ξενοδοχείο και όταν μας ρώταγαν αν συνεργαζόμαστε με κάποιο site δεν ξέραμε όλα τα site που υπήρχε το ξενοδοχείο. Πάρε στο site να ρωτήσεις καλύτερα.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
πολλές φορές το ξενοδοχείο δεν γνωρίζει από ποιο σάιτ έχει γίνει η κράτηση. Οπότε δεν μπορείς να βασιστείς σε αυτό.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Εγω μια φορα πηγα να κλεισω δωματιο με αυτους στη Βερονα κ ενω εδινε καλη τιμη για ενα ξενοδοχειο,πηρα απ ευθειας το ξενοδοχειο κ μου ειπαν οτι δε συνεργαζονται με το συγκεκριμενο site.παρε κ ρωτα πρωτα
Δηλαδή αν πήγαινες με την κράτηση επιβεβαιωμένη θα σου έλεγαν δεν συνεργαζόμαστε με αυτό το πρακτορείο;
 

VACH

Member
Μηνύματα
152
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Βαλκάνια όχι παίξε γέλασε
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος των Άλπεων
Καλημέρα και σας ευχαριστώ για τις συμβουλές και τις εμπειρίες σας! Δεν έχω κλείσει ακόμη, αλλά τηλεφώνησα στο allabouthotels, ήταν πολύ εξυπηρετικοί και τους βρίσκεις αμέσως, η προσφορά είναι του σάιτ και η κράτηση είναι πραγματική και χρεώνεται από την κάρτα αμέσως. Τη Δευτέρα θα κλείσω και θα πάρω και στο ξενοδοχείο να επιβεβαιώσω. Δεν νομίζω ότι θα 'χω πρόβλημα. Πραγματικά έχει πολύ λίγα ξενοδοχεία αυτό το σάιτ, αλλά αν βρεις καλή προσφορά είναι καλό value for money. Για να καταλάβετε, τη σουίτα του συγκεκριμένου ξενοδοχείου όλα τα άλλα σάιτ τη δίνουν 20 ε/ βραδιά παραπάνω από ότι αυτό. Για το πόσο αξιόπιστο είναι θα σας πω την Τρίτη που θα το έχω πληρώσει και επιβεβαιώσει με το ξενοδοχείο! Ελπίζω να μου βγει σε καλό!
 

VACH

Member
Μηνύματα
152
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Βαλκάνια όχι παίξε γέλασε
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος των Άλπεων
Καλησπέρα! Τελικά έκλεισα μέσω του σάιτ, χρεώθηκε όλο το ποσό, αμέσως μου έστειλαν επιβεβαίωση και απόδειξη την επόμενη μέρα με μέιλ. Επικοινώνησα και με το ξενοδοχείο και μου είπαν ότι δεν βλέπουν την κράτηση ακόμα λόγω θέματος στο σύστημά τους, σημείωσαν την κράτησή μου και ότι έχει πληρωθεί και είπαν ότι αν υπάρξει πρόβλημα θα με καλέσουν. Δεν με έχουν καλέσει, οπότε υποθέτω ότι θα είδαν πια την πληρωμή και όλα οκ. Ελπίζω! Το μόνο που με προβληματίζει, επειδή παρακολουθώ τα ελεύθερα δωμάτια του ξενοδοχείου στο booking, είναι ότι παραμένουν 2 ελεύθερα δωμάτια -όσα και πριν κλείσω δηλαδή- superior δίκλινα. Ίσως να μην ενημερώνεται το booking αν το δωμάτιο κρατηθεί από άλλη πηγή, ε;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Το μόνο που με προβληματίζει, επειδή παρακολουθώ τα ελεύθερα δωμάτια του ξενοδοχείου στο booking, είναι ότι παραμένουν 2 ελεύθερα δωμάτια -όσα και πριν κλείσω δηλαδή- superior δίκλινα. Ίσως να μην ενημερώνεται το booking αν το δωμάτιο κρατηθεί από άλλη πηγή, ε;
Τα δωμάτια που φαίνονται στο booking είναι δεσμευμένα από το booking για κρατήσεις μόνο μέσα από αυτό, δεν έχει να κάνει με το ότι έκλεισες από άλλο site...
 

atseali

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
βαρσοβια
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
Εχω κλεισει ξενοδοχειο απο το συγκεκριμενο site 3 φορες χωρις κανενα προβλημα και οντως με τιμες πολυ πιο χαμηλες απο το booking.εχω παει κ στα γραφεια του στο συνταγμα.πολυ ευγενικοι κ εξυπηρετικοι.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.492
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom