Ιταλία Δίλημμα: Bressia or Bergamo

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Ωραία, τότε πες μου δυο λόγια, αν θυμάσαι, για το Μπέργκαμο. Αξίζει, το χάρηκες; Τι μπορεί να δει κάποιος σε μια μέρα; Δεν έχω πάει ποτέ και έχω ακούσει καλά λόγια. Αυτοκίνητο δε θα έχουμε, θα κινούμαστε με τρένο.

Ειχα παει το πασχα που μας περασε. πηγα μια μερα μπεργκαμο και 2 λιμνη κομο. Ειναι πολυ ωραια η παλια πολη με ταγραφικα πλακοστρτα στενακια. Καιεγω επηρεαστικα απο την ιστορια του traveller και το εβαλα στο προγραμμα μου. Ειναι πολυ καλη επιλογη. Τωρα δεν γνωριζω πολλα για την εποχη που θα πας. Οσο για το οτι θα κινειστε με τραινο και για αυτο δεν γνωριζω γιατι εγω ειχα αυτοκινητο νοικιασμενο.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Έμείς θα κάνουμε ένα τριήμερο ταξιδάκι χειμωνιάτικο το Δεκέμβριο στην Aosta . Καθαρά χειμωνιάτικος προορισμός με τα χιονοδρομικά κέντρα δεξιά και αριστερά της κοιλάδας. Και εμείς από Μιλάνο θα πάμε. Μήπως επειδή είναι χειμώνας ταιριαζει καλύτερα κάποιος πιο βουνίσιος προορισμός; Δείτε το ως εναλλακτική .
 

Biko

Member
Μηνύματα
25
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Για να δούμε...
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Έμείς θα κάνουμε ένα τριήμερο ταξιδάκι χειμωνιάτικο το Δεκέμβριο στην Aosta . Καθαρά χειμωνιάτικος προορισμός με τα χιονοδρομικά κέντρα δεξιά και αριστερά της κοιλάδας. Και εμείς από Μιλάνο θα πάμε. Μήπως επειδή είναι χειμώνας ταιριαζει καλύτερα κάποιος πιο βουνίσιος προορισμός; Δείτε το ως εναλλακτική .
Ευχαριστώ για την πρόταση της Άοστα, αλλά ψάχνουμε για κάτι κοντινότερο στο Μιλάνο μια και πρόκειται για μονοήμερη εκδρομή.
Το ό,τι θα κινούμαστε με τρένο είναι αρκετά περιοριστικό. Σκέφτομαι μήπως είναι καλύτερα να νοικιάσουμε ΙΧ, αν και θα 'μαστε 6 τελικά. Θα χρειαστεί βανάκι μάλλον...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.036
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom