Διάσημοι ή ήμι-διάσημοι συνταξιδιώτες

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.978
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Έστω και αργά, ας ξεκινήσω από σήμερα, Εύα Καΐλη στο Sengen Lounge της Aegean, και στην πτήση μας Αθήνα - Φρανκφούρτη ο Θοδωρής Ρουσόπουλος.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
Αχ να βαλουμε και διασημους συγκατοικους? Ηρθε στην πολυκατοικια οπου ειναι το πατρικο μου ο Αντετοκουμπο πριν 2,5 χρονια και εμεινε σε ενα διαμερισμα που εχει γινει τυπου Αirbnb. Περιττο να πω οτι παρελασαμε οοολοι οι γειτονες για φωτογραφια. Εννοειται το επομενο καλοκαιρι αλλαξε διαμερισμα :haha: (νομιζω οτι αγορασε κιολας σπιτι)
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
469
Likes
1.539
Αυτά τα "κουτσομπολια" ειναι τα αγαπημενα μου.

Εποχη παραδικαστικου, με περιορισμο εξοδου απο τη χωρα, γνωστος μεγαλοδικηγορος παραλαμβανε βαλιτσα στο Μοναχο....

Προσωπικη εμπειρια , εχω ταξιδεψει με Πετρετζικη, τον αυμνειστο βουλευτη Χανιων Αντωνη Μπαλωμενακη που μαλιστα συζητουσε και ανετα μαζι μου την τρεχουσα τοτε επικαιροτητα, οντας προεδρος μιας επιτροπης στη βουλη. Και τον Δακη απο Καιρο προς Αθηνα..

Και για τοπ ιστορια, πτηση απο Αθηνα προς Ιωαννινα, αναμενουμε καποιον επισημο στη πτηση βλεποντας τους κυβερνητες στην εισοδο να περιμενουν καποιον. Και ενω ολοι πιστευουν οτι θα ειναι ο Καρολος Παπουλιας, τοτε ΠτΔ με καταγωγη απο τα Ιωαννινα, σκαει μυτη με το γνωστο χαμογελο ο Επιτιμος... Ε λιγο ο κλειστος καιρος , λιγο το αεροδρομιο στα βουνα , λιγο ο επιτιμος επιβατης, ο ιδρωτας παγωσε λιγακι.... :haha:
 
Last edited:

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.839
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Λοιπόν οι τρεις διάσημοι που χω συνταξιδέψει είναι : Τον Δεκέμβριο του 2012 σε πτήση της Aegean Αθήνα-Παρίσι η Άννα Παναγιωταρέα (πήγαινε προς τη τουαλέτα του αεροσκάφους και έσκυβε το κεφάλι λες και εμείς είχαμε όρεξη να της μιλάγαμε) , τον Ιούλιο του 2021 σε πτήση της Olympic Αθήνα-Ρόδο η Σάσα Σταμάτη , που έκανε το παν να την έχουν οι αεροσυνοδοί μη βρέξει και μη στάξει , και πιο πρόσφατα τον Οκτώβριο του 2022 σε πτήση πάλι της Aegean Αθήνα-Μάλτα ο Χρήστος Δημόπουλος (αυτός που παρουσίαζε την εκπομπή Ουράνιο Τόξο στην ΕΡΤ1) μαζί με τη σύζυγο του , η σύζυγος του νορμάλ συμπεριφορά , εκείνος μέσα στην ξινίλα και με ύφος '' ναι ναι , αυτός που καταλάβατε είμαι ''.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
ο Χρήστος Δημόπουλος (αυτός που παρουσίαζε την εκπομπή Ουράνιο Τόξο στην ΕΡΤ1) μαζί με τη σύζυγο του , η σύζυγος του νορμάλ συμπεριφορά , εκείνος μέσα στην ξινίλα και με ύφος '' ναι ναι , αυτός που καταλάβατε είμαι ''.
Σιγα καλε κι αυτος... το Ουρανιο Τοξο παρουσιαζε, οχι το Saturday Night Live
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
469
Likes
1.539
Σιγα καλε κι αυτος... το Ουρανιο Τοξο παρουσιαζε, οχι το Saturday Night Live
Και στην τελικη, τι εστι Ουρανιο τοξο βρε παιδια μιας και λειπω απο την Ελλαδα 8 χρονια ? το παλιο των 80ς????
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.839
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Και στην τελικη, τι εστι Ουρανιο τοξο βρε παιδια μιας και λειπω απο την Ελλαδα 8 χρονια ? το παλιο των 80ς????
@arabickostas Ήταν μια εκπομπή διασκεδαστικού περιεχομένου που απευθυνόταν σε παιδιά στα 80s και στα 90s που τη παρουσίαζε ο μεσιέ που είχα συνταξιδέψει μαζί του πρόπερσι
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.753
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom