Διάσημοι ή ήμι-διάσημοι συνταξιδιώτες

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
14.750
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
14.750
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Τουλάχιστον γράψτε τα αρχικά του ίσως τον μαντέψουμε
Το μικρό του όνομα είναι Δημήτρης. Τέρμα.
Όποιος θέλει, ας στείλει προσωπικό μήνυμα για να του πω.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.312
Likes
8.263
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα, travelbreak, ποιος ο λόγος της αναφοράς του περιστατικού ?
 

duty_free

Member
Μηνύματα
907
Likes
3.259
Πριν απο πολλα χρονια στο τραινο Αμβούργο Χαϊδελβέργη με τον Παναγιώτη Κονδύλη, πριν απο περισσοτερα στο ΚΤΕΛ Αθήναι Βόλος με τον Μπάμπη Μπακάλη, ομοίως πολλα πολλα χρονια με τον Νικο Πουλατζα στο πειραιάς κατάπολα και την πέπη τσεσμελή σε μερος που μου είπε να μην ποτές αποκαλύψω.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.405
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Σε πτήση από Κύπρο για Αθήνα, καθόμουν δίπλα στο Χάρη Βαρθακούρη
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
γέλασα πολύ με τον τίτλο "ημι-διάσημοι":) δηλαδή ούτε η μάνα τους δεν θα τους αναγνώριζε;
Λόγω δουλειας κάνω πολλά ταξίδια οπότε έχω πετύχει πολλούς απο πολιτικούς μέχρι ηθοποιούς.
Μερικούς που θυμάμαι είναι ο Τσίπρας, Κούγιας,Γκερέκου,Σφακιανάκης, αλλά με τον Κότσιρα έχουμε συναντηθεί 2 φορές και μαλιστα καθόταν δίπλα μου , ο οποίος μου είπε οτι φοβόταν λίγο με το αεροπλάνο.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.316
Likes
1.420
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Πριν πολλά χρόνια, είχα πετύχει τον Γκάλη. Και άλλη μία φορά τον Φερεντίνο...κανέναν άλλο... Λίγοι είναι... Μάλλον επειδή πετάμε όλο με Ryanair εμείς... 😂
Αααα!!! Έχω πετύχει όμως γνωστό μας από άσχετο τελείως μέρος που μας χρωστούσε 140 ευρώ δανεικά! Μετά από 7 χρόνια. Ο άντρας μου ήθελε να τον πλακώσει και γω να τον τραβάω μη χάσουμε κ την πτήση κ τα δανεικά μια κ τελικά ήταν γνωστό λαμόγιο!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
8.164
Πριν απο πολλα χρονια στο τραινο Αμβούργο Χαϊδελβέργη με τον Παναγιώτη Κονδύλη, πριν απο περισσοτερα στο ΚΤΕΛ Αθήναι Βόλος με τον Μπάμπη Μπακάλη, ομοίως πολλα πολλα χρονια με τον Νικο Πουλατζα στο πειραιάς κατάπολα και την πέπη τσεσμελή σε μερος που μου είπε να μην ποτές αποκαλύψω.
Ευτυχως που πεταξες και μια Πεπη Τσεσμελη γιατι αλλιως θα νομιζα οτι ταξιδευεις μονο με το ανφαν γκατε
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
767
Likes
3.887
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Επιστροφή από Κατάνια ξημερώματα 13ης Μαϊου 2024 : Στον διπλανό ιμάντα σκάει μύτη η Δέσποινα Βανδή με τη βοηθό της κατευθυνόμενες να πάρουν τις Βαλίτσες τους από το Ντίσελντροφ με πτήση της Aegean , επίσης στον ιμάντα από κοντά περίμενε και ο Αντώνης Ρέμος μιας και έκαναν μαζί συναυλίες στο Ντίσελντροφ ... Όταν έφευγε η Δέσποινα παίρνοντας τις βαλίτσες της ένας της φώναξε ''Γεια σου Δέσποινα'' και εκείνη του ανταπέδωσε τον χαιρετισμό ... Λίγα λεπτά μετά εμφανίζεται η ομάδα του Ολυμπιακού με επικεφαλή τον Κριστιάν Καρεμπέ ... Κάποια ώρα μετά εμφανίζονται μπροστά μας ο Χάρης Γρηγορόπουλος (Τρελαντώνης από το Καφέ της Χαράς) και η Κωνσταντίνα Μιχαήλ ... Τόσους πολλούς μαζεμένους διάσημους σε αεροδρόμιο δεν είχε τύχει να ξαναδώ ποτέ ...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.883
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom