Διαγωνισμός: Ταξιδιωτική ιστορία! - Η ψηφοφορία

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.720
Likes
50.744
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επίσης θα ήταν πιο εύκολο αν έμπαιναν λιγότερες ιστορίες ή αν έμπαιναν σταδιακά. Π.χ να μπαίνουν ανά ζευγάρια οι οιστορίες, κι όποια αποκλείει την άλλη να περνάει στον επόμενο γύρο (σιγά μην κάνουμε και γκολ αβερέιτζ θα μου πεις...).
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Επίσης θα ήταν πιο εύκολο αν έμπαιναν λιγότερες ιστορίες ή αν έμπαιναν σταδιακά. Π.χ να μπαίνουν ανά ζευγάρια οι οιστορίες, κι όποια αποκλείει την άλλη να περνάει στον επόμενο γύρο (σιγά μην κάνουμε και γκολ αβερέιτζ θα μου πεις...).
Και να υπαρχει και ο περιορισμος μια ιστορια ανα χωρα... μετα μπορεις να το πεις και Μουντιαλ ιστοριων!

Επισης να κανει το viva κανενα δωρακι:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επίσης θα ήταν πιο εύκολο αν έμπαιναν λιγότερες ιστορίες ή αν έμπαιναν σταδιακά. Π.χ να μπαίνουν ανά ζευγάρια οι οιστορίες, κι όποια αποκλείει την άλλη να περνάει στον επόμενο γύρο (σιγά μην κάνουμε και γκολ αβερέιτζ θα μου πεις...).
Αυτό ρε θα ήταν τσαμπιονς λιγκ, θα ξεκινούσε ο διαγωνισμός γενάρη και θα τελείωνε ιούνιο :haha:

Επισης να κανει το viva κανενα δωρακι:D
Τους πιέζω :D
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.720
Likes
50.744
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ λέω Δεφ ότι θα μπορούσες να τις βάζεις ανά ζευγάρια ταυτόχρονα. Δηλαδή, την πρώτη εβδομάδα θα είχαμε 16 ζευγάρια και θα έμεναν 16 νικητές, τη δεύτερη 8, την τρίτη 4 και την τέταρτη...στο φάιναλ φορ θα είχαμε το νικητή από 32 ιστορίες. Και πιο πολύ χαβαλέ θα είχε και πιο πολλές συζητήσεις θα πυροδοτούσε και αν έβγαινε το κάθε αποτέλεσμα μέσα σε μια εβδομάδα πιο άμεσο θα ήταν. ΚΑι στο τέλος θα κέρδιζε πάλι ο Ομπράντοβιτς...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.111
Εγώ λέω Δεφ ότι θα μπορούσες να τις βάζεις ανά ζευγάρια ταυτόχρονα. Δηλαδή, την πρώτη εβδομάδα θα είχαμε 16 ζευγάρια και θα έμεναν 16 νικητές, τη δεύτερη 8, την τρίτη 4 και την τέταρτη...στο φάιναλ φορ θα είχαμε το νικητή από 32 ιστορίες. Και πιο πολύ χαβαλέ θα είχε και πιο πολλές συζητήσεις θα πυροδοτούσε και αν έβγαινε το κάθε αποτέλεσμα μέσα σε μια εβδομάδα πιο άμεσο θα ήταν. ΚΑι στο τέλος θα κέρδιζε πάλι ο Ομπράντοβιτς...
Και στους ομίλους θα μπαίναμε με κλήρωση??? :bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ λέω Δεφ ότι θα μπορούσες να τις βάζεις ανά ζευγάρια ταυτόχρονα. Δηλαδή, την πρώτη εβδομάδα θα είχαμε 16 ζευγάρια και θα έμεναν 16 νικητές, τη δεύτερη 8, την τρίτη 4 και την τέταρτη...στο φάιναλ φορ θα είχαμε το νικητή από 32 ιστορίες. Και πιο πολύ χαβαλέ θα είχε και πιο πολλές συζητήσεις θα πυροδοτούσε και αν έβγαινε το κάθε αποτέλεσμα μέσα σε μια εβδομάδα πιο άμεσο θα ήταν. ΚΑι στο τέλος θα κέρδιζε πάλι ο Ομπράντοβιτς...
Ναι μπρε, τόχαμε ξανασυζητήσει άλλωστε. Ήδη έχουμε πει ένα από τα επόμενα να γίνει έτσι :)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Εγώ λέω Δεφ ότι θα μπορούσες να τις βάζεις ανά ζευγάρια ταυτόχρονα. Δηλαδή, την πρώτη εβδομάδα θα είχαμε 16 ζευγάρια και θα έμεναν 16 νικητές, τη δεύτερη 8, την τρίτη 4 και την τέταρτη...στο φάιναλ φορ θα είχαμε το νικητή από 32 ιστορίες. Και πιο πολύ χαβαλέ θα είχε και πιο πολλές συζητήσεις θα πυροδοτούσε και αν έβγαινε το κάθε αποτέλεσμα μέσα σε μια εβδομάδα πιο άμεσο θα ήταν. ΚΑι στο τέλος θα κέρδιζε πάλι ο Ομπράντοβιτς...

+ 1
και εννοείται ότι στο τελος θα κέρδιζε πάλι ο Ομπράντοβιτς !!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Tις περισσότερες τις είχα διαβάσει, αλλά και πάλι η επιλογή ήταν δύσκολη.
Καλή επιτυχία σε όλους.


Υ.Γ. Τι έγινε ρε παιδιά κάναμε ρπίτιμο μέλος τον Ζοτς και δεν το ξέρω;;
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Εγώ πάλι ρε παιδιά την ιστορία αυτού του Ομπράνοβιτς δε την έχω διαβάσει. :D Αλλά στα υπόλοιπα περί προκριματικών συμφωνώ
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
πω πω champions league το κάναμε
τα ζευγάρια μετά από κλήρωση;
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μπα αφού συμμετέχει ο Ομπραντοβιτς μας βλέπω για πλει οφ και μετά φαιναλ φορ:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.475
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom