Ρωσία Διαδικασία και κόστος έκδοσης VISA για Ρωσία

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Εχω κλεισει για το Μαρτη στο Maxima Zarya και όντως τόσα μου ζητησαν προκαταβολικά, με χρεωση πιστωτικής. Θελουν φωτοτυπιες διαβατηριων και πιστωτικης..
μπορεις να την παραγγειλεις και απο εδω με το ιδιο κοστος https://www.getrussian.com/visa/order/invitation?reg=n αν δεν θες να στειλεις αυτα που σου ζητανε!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εχω κλεισει για το Μαρτη στο Maxima Zarya και όντως τόσα μου ζητησαν προκαταβολικά, με χρεωση πιστωτικής. Θελουν φωτοτυπιες διαβατηριων και πιστωτικης..
Sorry για το οφ τοπικ, αλλά γιατί τόσο μακρυά από το κέντρο ;
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
φωτοτυπια διαβατηριου(τα στοιχεια σου) και πιστωτικης και μπροστα κι πισω. βαουτσερ ξενοδοχειου..τα εστειλα κι εγω.... πραγματι πολυ μακρια το ζερια...εγω εκλεισα στο πανοραμα που ηταν μπροστα το μετρο και 3 στασεις μεχρι το μπολσοι κι αυτο μακρια ηταν αλλα πηγα καθημερινες που ηταν διπλασιες τιμες απο σαβατοκυριακο
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Sorry για το οφ τοπικ, αλλά γιατί τόσο μακρυά από το κέντρο ;
Όντως είναι αρκετά μακρυά..Αλλά από αλυσίδες ξενοδοχείων όταν έψαξα ήταν το μόνο με 80 ευρώ/βράδυ...Τα πιο κοντινά εκείνες τις μέρες είναι πολύ ακριβά και δεν ήθελα hostel ή b&b..Βέβαια δεν ήξερα πως μπορουμε να βγάλουμε visa και χωρίς να στείλουμε τα στοιχεία μας στο ξενοδοχείο..Έχω κλείσει με δωρεάν ακύρωση οπότε αν βρεθεί κατι καλύτερο θα το αλλάξω..
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
μπορεις να την παραγγειλεις και απο εδω με το ιδιο κοστος https://www.getrussian.com/visa/order/invitation?reg=n αν δεν θες να στειλεις αυτα που σου ζητανε!
Ελενάρα μπήκα στη σελίδα και φαίνεται εύκολη η διαδικασία..Δε θέλουν σε αυτό φωτοτυπίες από διαβατηρια και καρτα; Υπάρχει περιπτωση να εχουμε πρόβλημα που δε θα χουμε προσκληση απ'το πραγματικό ξενοδοχείο που θα μείνουμε; ευχαριστώ πολύ για το λινκ!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Ελενάρα μπήκα στη σελίδα και φαίνεται εύκολη η διαδικασία..Δε θέλουν σε αυτό φωτοτυπίες από διαβατηρια και καρτα; Υπάρχει περιπτωση να εχουμε πρόβλημα που δε θα χουμε προσκληση απ'το πραγματικό ξενοδοχείο που θα μείνουμε; ευχαριστώ πολύ για το λινκ!
δεν χρειαζεται να στειλεις τιποτα, η πληρωμη γινεται ον λαιν!
το χρησιμοποιησα εγω και ο φιτζιανο και δεν υπηρξε κανενα προβλημα, δεν ειπαν τιποτε απολυτως στο προξενειο!
Δωσαμε αυτο το χαρτι τα διαβατηρια μια αιτηση και αγορασαμε την ασφαλεια απο ενα διπλανο κτιριο και σε 5 μερες ηταν ετοιμη!:D
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
δεν χρειαζεται να στειλεις τιποτα, η πληρωμη γινεται ον λαιν!
το χρησιμοποιησα εγω και ο φιτζιανο και δεν υπηρξε κανενα προβλημα, δεν ειπαν τιποτε απολυτως στο προξενειο!
Δωσαμε αυτο το χαρτι τα διαβατηρια μια αιτηση και αγορασαμε την ασφαλεια απο ενα διπλανο κτιριο και σε 5 μερες ηταν ετοιμη!:D
Ναι νομίζω στο Χαλάνδρι είναι αυτά τα κτίρια..Δηλαδή απλά θα τυπώσω το email που θα μου στείλουν απ'το getrussian και είμαι κομπλέ; Μάλλον θα το προτιμήσω απ΄το να στέλνω φαξ και να δίνω τα στοιχεία μου έτσι..Αυτό το getrussian τι είναι; ταξιδιωτικό γραφείο; Ή απλά δίνουν εικονικές προσκλήσεις; γιατί είδα στο site τους και λέει να τους δηλώσεις σε ποιό ξενοδοχείο θα μείνεις και εχει μια λίστα..Αυτό θα αναφέρεται στο χαρτί που θα μας δώσουν; Εσας έλεγε ή φαινόταν πως θα φιλοξενηθείτε π.χ. από φίλους;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Ναι νομίζω στο Χαλάνδρι είναι αυτά τα κτίρια..Δηλαδή απλά θα τυπώσω το email που θα μου στείλουν απ'το getrussian και είμαι κομπλέ; Μάλλον θα το προτιμήσω απ΄το να στέλνω φαξ και να δίνω τα στοιχεία μου έτσι..Αυτό το getrussian τι είναι; ταξιδιωτικό γραφείο; Ή απλά δίνουν εικονικές προσκλήσεις; γιατί είδα στο site τους και λέει να τους δηλώσεις σε ποιό ξενοδοχείο θα μείνεις και εχει μια λίστα..Αυτό θα αναφέρεται στο χαρτί που θα μας δώσουν; Εσας έλεγε ή φαινόταν πως θα φιλοξενηθείτε π.χ. από φίλους;
οχι οχι φαινεται κανονικα το ξενοδοχειο σου ;) δν θα εχεις προβλημα;)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
οχι οχι φαινεται κανονικα το ξενοδοχειο σου ;) δν θα εχεις προβλημα;)
α καλο!! Και απ'οτι είδα το zarya το εχει στη λίστα..μετά στο ξενοδοχείο βεβαια ελπίζω να μη μας πουν τίποτα που δεν αγοράσαμε από αυτούς τα χαρτιά! :p
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Συναλλαγμα που κανετε παιδια? Εδω..εκει..που?
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Γνωριζεις ποση διαφορα θα εχει αν αλλαξω απο εδω?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.237
Μέλη
38.968
Νεότερο μέλος
παρις

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom