Γενικά Διακοπές σε νησάκι για το καλοκαιράκι!!!!

Νησάκιααααα!!!!!

  • Αμοργός

    Votes: 5 19,2%
  • Μήλος

    Votes: 12 46,2%
  • Σκιάθος

    Votes: 1 3,8%
  • Σκόπελος

    Votes: 5 19,2%
  • Σίφνος

    Votes: 2 7,7%
  • Σέριφος

    Votes: 2 7,7%

  • Total voters
    26

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αμοργος: Υπεροχη χωρα που δεν παιζεται με αρκετη νυχτερινη ζωη και νερα απολυτως διαφανα και κρυσταλινα! Ομορφα ορεινα χωρια. Χρειαζεται μεταφορικο μεσο.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
λοιπον, κλασικα στηριζω το αγαπημενο μου νησι!!
για ζευγαρια η μηλος ειναι must!!
εχει τις πιο τελειες παραλιες!!

διχαστηκα λιγο ομολογω σε σχεση με την νεα μου καψουρα (βλεπε αμοργο), που εχει τα πιο υπεροχα και καθαρα νερα, ΑΛΛΑ η μηλος υπερεχει σε παραλιες και για μενα ειναι νουμερο 1!!


Η Μήλος είναι πράγματι το κατεξοχήν ζευγαρονήσι αλλά τη βαραίνει η κατάρα της "ζευγαροχωρίστρας ".
εχει το νησι τετοια καταρα και εγω δεν ειχα ιδεα??ε, μα να μην πανε τοτε τα παιδια..εχει κινδυνους η επιλογη νησιου για διακοπες που ουτε καν τους φανταζομουν..:roll:..τι μπορει να παθεις στα καλα του καθουμενου αμα δεν ξερεις..απα πα..
 

sissy_apostolakos

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Άγιος Μαυρίκιος
Εγώ πάντως συστήνω ανεπιφύλακτα την Νάξο!! Όλα ήταν μαγικά... Η Πορτάρα κατά την ώρα της δύσης έως το βράδυ να βλέπεις τα φώτα απο την Πάρο!! Σίγουρα θα ξαναπάω.. Πολύ ζουζουνιάρικο νησί. Την Σαντορίνη δεν την σκέφτομαι τόσο γιατί δεν έχω ακούσει ιδιαίτερα σχόλια για τις παραλίες της...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγώ πάντως συστήνω ανεπιφύλακτα την Νάξο!! Όλα ήταν μαγικά... Η Πορτάρα κατά την ώρα της δύσης έως το βράδυ να βλέπεις τα φώτα απο την Πάρο!! Σίγουρα θα ξαναπάω.. Πολύ ζουζουνιάρικο νησί. Την Σαντορίνη δεν την σκέφτομαι τόσο γιατί δεν έχω ακούσει ιδιαίτερα σχόλια για τις παραλίες της...
Ετσι και γω αν δεν παω μια φορα το χρονο με τρωει.Τη Ναξο τη νιωθω σαν το χωριο μου.
Παντως υποψιαζομαι οτι οι παραλιες αποτελουν σοβαρο κριτηριο για σενα ..οποτε θα σου το ξαναπω:Μηλος.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Η Νάξος είναι ένα ακόμα κυκλαδίτικο νησί. Οι συγκρίσεις με την παγκοσμίως ξεχωριστή Σαντορίνη είναι απλά εκτός πραγματικότητας.
 

sissy_apostolakos

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Άγιος Μαυρίκιος
Η Νάξος είναι ένα ακόμα κυκλαδίτικο νησί. Οι συγκρίσεις με την παγκοσμίως ξεχωριστή Σαντορίνη είναι απλά εκτός πραγματικότητας.
Νάξο αγαπάω γιατί ήταν το πρώτο ταξίδι που έκανα με το αμόρε! :bleh: Οπότε στην καρδία μου θα είναι πάντα πρώτη!! Ο μόνος λόγος που θα πήγαινα Σαντορίνη θα ήταν για το ηλιοβασίλεμα της!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.079
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom