Γενικά Διακοπές σε νησί μόνος

priamos1107

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ 21 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΝΗΣΑΚΙ?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πλιζ μην γραφεις κεφαλαια .
Αυξανονται τα θεματα με μονους ταξιδιωτες ..μπραβο απο μενα που τολματε.
Πες μας σε ποια εχεις παει ομως .
Μην πας Μηλο .
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Γιατί πρέπει να πας υποχρεωτικά νησάκι? Υπάρχουν και άλλα μέρη που μαζεύουν κόσμο και είναι κατάλληλα για μόνους ταξιδιώτες όπως πχ η παραλιακή Πιερία.
 

priamos1107

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
εχω παει Ναξο με την πρωην μου Παρο με φιλους Ανδρο πριν 4-5 χρονια και Κρητη (οπου δε θα πηγαινα παλι... πολη μεγαλη πολη... :bleh: )
 

priamos1107

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Γιατί πρέπει να πας υποχρεωτικά νησάκι? Υπάρχουν και άλλα μέρη που μαζεύουν κόσμο και είναι κατάλληλα για μόνους ταξιδιώτες όπως πχ η παραλιακή Πιερία.
νησακι προτιμω.... τι να κανω ειναι η ηλικια βλεπεις που θελω να πηγαινω σε νησια ακομη.... :bleh:
 

periigitria

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ 21 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΝΗΣΑΚΙ?
αναλόγως τι θέλεις! να ηρεμήσεις ή να ξεφαντώσεις και να κάνεις γνωριμίες?
 

alma

Member
Μηνύματα
3.731
Likes
15.120
Για δες την Κω.Πολλά μέρη να δεις,παραλίες,ωραία χωριά και βραδυνή διασκέδαση.
 

alisaxni

Member
Μηνύματα
77
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Ολόκληρη η υφήλιος...
Νομιζω οτι ωραια μερη για μοναχικους ταξιδευτες (αν και δεν το εχω τολμησει ποτε :p ) ειναι η Αμοργος, η Αστυπαλαια, η ενας καλα οργανωμενος και συμφερτικος (αδοκιμος ορος :p) για την τσεπη γυρος 3-4 νησιων στα Δωδεκανησα. Πχ Ροδος - Νισυρος- Συμη- Χαλκη η Κως-Πατμος-Αστυπαλαια. Βεβαια θελει αρκετο χρονο να ψαξεις καλες τιμες ;).
Αλλη επιλογη ειναι και το Πηλιο. Ενδεικνυται για ολους τους ταξιδιωτες, εχει νεαροκοσμο και καλα στεκια.
Αλλιως προτιμησε Δυτικες Κυκλαδες Τζια, Κυθνο, Σεριφο, Σιφνο κτλ.
Επτανησα νομιζω οτι ειναι ωραιο να τα γυρισεις με παρεα.

Σε φωτισα ε; Απλως δινω εναλλακτικες :D
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ταξίδι-Όνειρο
Αστυπαλαια
Priamos ειδα σ ενα αλλο θεμα την φιλη Aira οτι κ αυτη θα παει μονη της διακοπες. Αντε απο μας τα περιμενετε ολα? κατα τ αλλα εγω θα σου προτεινω Αμοργο η Κουφονησια
 

priamos1107

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
ενδιαφερον ολες οι προτασεις σας! θα τα ψαξω ολα....!!! οσες πιο πολλες προτασεις τοσο το καλυτερο! :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.228
Μηνύματα
884.350
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom