Διακοπές στα ελληνικά νησιά περιμένουν τους 33 παγιδευμένους μεταλλωρύχους της Χιλής

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Σαντιάγο, Χιλή
Λίγες ώρες χωρίζουν τους 33 εγκλωβισμένους μεταλλωρύχους της Χιλής από την ελευθερία, αλλά ήδη στην επιφάνεια τους περιμένουν εκπλήξεις. Ανάμεσά τους και διακοπές σε ελληνικά νησιά για μία εβδομάδα με όλα τα έξοδα πληρωμένα.

in.gr - Διακοπές στα ελληνικά νησιά περιμένουν τους 33 παγιδευμένους μεταλλωρύχους της Χιλής - Ειδήσεις - Κόσμος

Αντε να ανεβουν οι ανθρωποι, να ειναι καλα και ας κοπιασουν και κατα δω!
 

monica

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Επιπλέον, ο χιλιανός σκηνοθέτης Ροντρίγκο Ορτούσαρ ήδη ετοιμάζει το σενάριο της επόμενης ταινίας του, με τίτλο «Οι 33» («Los 33») και θέμα- τι άλλο;- την απίστευτη περιπέτεια που έζησαν οι εργάτες. «Ολα τα έσοδα της ταινίας μου θα δοθούν στο ίδρυμα που θα συσταθεί για την εκπαίδευση των παιδιών των 33 εργατών» τόνισε ο σκηνοθέτης.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ρε παιδια να ρωτησω κατι αλλα μην γελασετε.Επειδη δεν πολυπαρακολουθω ειδησεις ,μου γεννηθηκε η εξης απορια:αυτοι οι δυσμοιροι εγκλωβισμενοι τι ετρωγαν εκει κατω?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μη μας δουλευεις τοσο πολυ βρε Θαναση..χαχαχα
Να το πιστεψω τωρα αυτο και να επιβεβαιωσω το χρωμα της κομης μου ,η οχι?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Η επιχειρηση απεγκλωβισμου εχει ηδη ξεκινησει και στις 06:15 ωρα Ελλαδος εγινε η ανασυρση του πρωτου μεταλλωρυχων
Η επιχειρηση αναμενεται να ολοκληρωθει 24 ωρες μετα
Μεχρι στιγμης εχουν απεγκλωβιστει 6 μεταλλωρυχοι
Βγήκαν οι πρώτοι μεταλλωρύχοι - ΕΡΤonline Ειδήσεις

 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Η επιχειρηση απεγκλωβισμου εχει ηδη ξεκινησει και στις 06:15 ωρα Ελλαδος εγινε η ανασυρση του πρωτου μεταλλωρυχων
Η επιχειρηση αναμενεται να ολοκληρωθει 24 ωρες μετα
Μεχρι στιγμης εχουν απεγκλωβιστει 6 μεταλλωρυχοι
Βγήκαν οι πρώτοι μεταλλωρύχοι - ΕΡΤonline Ειδήσεις

Άντε επιτέλους!!!!! Καλά να 'ναι οι άνθρωποι και να μας έρθουν για διακοπές! (αν και ποιος θα μπει σε αεροπλάνο μετά από αυτό δεν ξέρω)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
πάνω πάντως 5 απ' αυτούς θα φάνε σκουπόξυλο μια και αποκαλύφθηκαν οι παρανομες ερωμένες.
Αυτους τους βλεπω να βγαινουν τελευταιους, μη σου πω και να καθονται ακομη και κανα δεκαημερο εκει μεσα...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Με κάψουλα θα τους στείλουν!!!! :haha::haha::haha:
Αντωνη αν ερθουν στη Καρπαθο στειλε μας αποκλειστικη συνεντευξη....θα εισαι ο πρωτος Τραβελστοριτης που θα φωτογραφηθεί επισημα μαζι τους...:bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom