Είστε όλοι εδώ;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλημέρα! Γι' αυτό σε χάσαμε ...
Ναι, τρελό πρότζεκτ άστα. Ουσιαστικά καινούρια μετανάστευση. Τι τόθελα, νιώθω ότι με γέρασε 20 χρόνια η ιστορία αυτή. Το καινούριο μέρος πολύ όμορφο μεν, αλλά εγώ τάχω παίξει, σωματικά και ψυχολογικά.

όταν πάντως ο διευθυντής στην δουλειά μου ξεκινάει φαινομενικά αδιάφορη συζήτηση,,,,καταλήγει σε σημαντική ανακοίνωση.......ευχάριστη όμως.
Χαχαχαχα :haha: :haha: όχι δεν έχω κάτι να ανακοινώσω, απλά είπα να μπω να πω ένα γεια μιας και είμαι γενικώς απών, και πού ξέρεις καμιά φορά μπορεί να ξανάρθει η διάθεση να γίνουν φρέσκα πράγματα έτσι.

Παρών!! Πού θα βρούμε καλύτερα. Όπου και να πάμε εδώ καταλήγουμε στο τέλος.;)
Καλά αυτό ξαναπέστο, 18 χρόνια θα κλείσει το travelstories φέτος :shock:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ελααα, για να ακούω νέες ιδέες για την ενηλικίωση του φορουμ !
Δε μπορώ είμαι τέζα Φενού. Θα το αφήσουμε να βγει μόνο του έξω. Δώστου δυο κατοστάρικα να πάει να ξενυχτήσει. :bleh::bleh::bleh:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.343
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland

Klair

Member
Μηνύματα
2.235
Likes
26.150
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Παντός καιρού και διάθεσης πάντα παρούσα στο αγαπημένο φόρουμ! Επιτέλους εμφανίστηκες! Η απουσία σου είναι αισθητή να ξέρεις! Ελπίζω να αλλάξει αυτό και να είσαι πιο συχνά κοντά μας. Μακάρι να ξαναβρείς την όρεξη, την έμπνευση, τον χρόνο και το κουράγιο για φρέσκα πράγματα. Κάθε καινούρια ιδέα φέρνει αέρα ανανέωσης και είναι πάντα καλοδεχούμενη από εμάς.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.129
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Έλα καλημέρα!

Τι κάνετε βρε παιδιά; είστε όλοι εδώ; είστε όλοι καλά; για δώστε στίγμα.

Εγώ έφυγα από τη Μελβούρνη και μετακόμισα Brisbane, σας τάπα; δε σας τάπα. Τι να σας πω δηλαδή κιόλας, βαρετά θα τα βρείτε.
Εμείς εδώ είμαστε. Για σένα πάλι, αν δε βρισκόταν κάποιοι κοινοί φίλοι να μας τα πουν...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.243
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom