Ισημερινός Εκουαδόρ: Αμαζόνιος - Άνδεις - Γκαλάπαγκος

beba

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Νικήσιανη
Ταξίδι-Όνειρο
Σαμοθράκη,Ανταρκτική
Ευχαριστώ για το βίντεο. Το έβλεπα και θαύμαζα την αθωότητα που αποπνέουν οι εικόνες αυτές. Τελικά οι πολιτισμένοι άνθρωποι κάτι έχουμε χάσει, θυσία στον πολιτισμό μας που δεν ξέρω αν άξίζει καν τον κόπο. Εγώ αυτούς τους "πρωτόγονους" τους βλέπω πιο χαρούμενους από εμάς.
Αν κάτσει θα πάω Καστελόριζο σύντομα Απρίλιο ή Μάιο.Θα ενημερώσω
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Rosa, τα σέβη μου....Ας μου επιτραπούν οι συγνώμες, τα κλάματα και η ειλικρινής μεταμέλεια μου που τώρα άνοιξα τα στραβά μου και βρήκα την υπέροχη ιστορία σου...η οποία τα είχε ΟΛΑ.
Δηλωμένη fan σου ;)
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Σε ευχαριστώ κι εγώ πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια!:p Καλά ταξίδια όπου ποθείς!;)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.818
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..Kαλημερα Rosa.. σορρυ για την γραφη αλλα ειμαι στο Kito ..μολις επεστρεψα απο Galapagos... πηγα στο ταχυδρομιο εψαξα την καρτα σου αλλα δεν υπαρχει......
φιλια απο Ecuador....
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Lullu, είσαι στ' αλήθεια εκεί κάτω????? :clap::clap::clap: Άφησες κάρτα στο βαρελάκι????? Το μπαρ του Φρανκ υπάρχει???? Ήπιες κουκαράτσα???

Γράψε δυο λόγια, βρε!!!!! Είναι ακόμα ο Επίγειος Παράδεισος, ή.......

Φιλιά, φιλιά, και απόλαυσε όσο cebiche μπορείς!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.818
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
ναι ημουν εκει γυρισα χθες και σημερα παω αμαζονιο..το μπαρ δεν ειναι εκει.αφησα καρτα..βρηκα μονο μια απο ελλαδα αλλα οχι την δικη σου..:(..τωρα ειμαι στο λομπυ του Quito Hiotel και ειναι 6.50 το πρωι..θα γραψω οταν γυρισω!!!!!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
nai imun eki gyrisa xtes kai simera pao amazonio.. to bar den ine eki. afisa karta ..brika mono mia apo ellada alla oxi ti diki su ..:(..tora ime sro lobby toy Quito Hiotel kai ine 6.50 to proi...tha grapso otan gyriso!!!!!
Πες μου ότι την κάρτα την υπογράφει κάποιος Νίκος, να με τρελάνεις εντελώς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό Αμαζόνιο!!! Λάγο Άγριο, να υποθέσω??? Να προσέχεις τα τζάγκουαρ!!! Α! Κι αν σου πουν να κάνεις μπάνιο με τα πιράνια, να κάνεις!!! Φοβερή εμπειρία!!!!!!!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.818
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
οχι Γιωργος και δεν θελει να του την στειλουν κιολας... ναι παω Lago Agrio και μετα Tapir lodge...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
lullu!!!!
αφού το λέει η rosa κανε μπάνιο με τα πιράνχας!!:D:D
Μην ανησυχείς για τον Σοφοκλή...θα τον πάρω στο σπίτι μου!!!:D
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Τελικα τι εγινε LULLU???????
Κολυμπησες με τα πιρανχας???
Απεφυγες τα τζαγκουαρ????

Δωσε σημεια ζωης...οβερ.
 

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Εκπληκτική ιστορία, εκπληκτική αφήγηση!!! Δεν έχω λόγια... Πάντα να χαίρεσαι ωραία ταξίδια και να μας μεταφέρεις εκεί με τις ιστορίες σου!!!!!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Σ' ευχαριστώ για τα ωραία σχόλια, ILIA! :p
Καλοτάξιδοι όλοι μας! Με καλή διάθεση, αισιοδοξία και μια γερή δόση χιούμορ, κι όλα πάνε πάντα καλά!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom