Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chris7

Member
Μηνύματα
3.095
Likes
23.936
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Το e-mail που μου έστειλαν έχει ημερομηνία 20-4-2014 και ώρα 10.46 ΑΜ, και λέει ότι ισχύει για 48 ώρες. Λογικά θα λήγει αύριο το πρωί.
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Ok, έλαβα και εγώ την έκπτωση των 20 ευρώ με μέηλ αλλά δε μου κάνει...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ορίστε τι χάνω για να μη μπαίνω συχνά travelstories πια :( :(
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
PRWTOMAGIA30 (από διαφήμιση, όχι προσωπικός κωδικός), με έκπτωση 30 ευρώ για όλες τις πτήσεις και ισχύ 72 ώρες.
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
PRWTOMAGIA30 (από διαφήμιση, όχι προσωπικός κωδικός), με έκπτωση 30 ευρώ για όλες τις πτήσεις και ισχύ 72 ώρες.
Ισχύει ναι...αλλά με την γνωστή προϋπόθεση για πάνω από 100 ευρώ , μετά από μια πρόχειρη δοκιμή
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Θα ηθελα να ενημερωσω σχετικα με την izocard.οταν συμπληρωσα τα 30 ευρω ζητησα να πληρωθω. Απο τα 30 μου κρατησαν με το ετσι θελω 9 ευρω για ετησια συνδρομη μελους, λεει, και σημερα κατατεθηκαν τα υπολοιπα 21 εκ των οποιων τα 4 ευρω κρατηθηκαν σαν προμηθεια εμβασματος απο την τραπεζα. Δηλ .τελικα απο 30 πηρα πισω 17 ευρω.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.834
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
 

litsaki_tz

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο-Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ξέρει κανείς ποια μέρα και ώρα λήγει το κουπόνι PRWTOMAGIA30; Από πότε δλδ μετράνε οι 72 ώρες;
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
και γω μετα κοπων και βασανων πηρα τα χρηματα απο izocard( για αγορες που ειχα κανει στις 25/12/13 ) στις 25/4!!!!!εννοειται κρατησαν 9 ευρω χωρις να το γραφουν στους ορους
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.668
Likes
50.515
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ρε παίδες αν δεν αναγράφεται δεν κάνετε και καμιά καταγγελία σε κάποιον οργανισμό, το ΙΝΚΑ ή κάπου αλλού; Μην περάσει έτσι, κρίμα είναι και για σας και για τους επόμενους. Όχι για τα 9 ευρώ, αλλά για το δούλεμα και για το ότι κάποιος γίνεται πλούσιος κοροιδεύοντας τον κόσμο.
και γω μετα κοπων και βασανων πηρα τα χρηματα απο izocard( για αγορες που ειχα κανει στις 25/12/13 ) στις 25/4!!!!!εννοειται κρατησαν 9 ευρω χωρις να το γραφουν στους ορους
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
και γω μετα κοπων και βασανων πηρα τα χρηματα απο izocard( για αγορες που ειχα κανει στις 25/12/13 ) στις 25/4!!!!!εννοειται κρατησαν 9 ευρω χωρις να το γραφουν στους ορους
Μήπως ζήτησες κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό και σου χρέωσαν τραπεζικά έξοδα (όπως γίνεται και στο e-cashback);
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Σε τραπεζικο λογαριασμο τα εβαλαν αλλα το 9ευρω ειναι η συνδρομη,το εκαναν κ σε φιλο μου
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.555
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom