Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
η τελικη τιμη με ecashback ή izocard ηταν 74 ευρω μειων...δηλ οσο εκανε το εισιτηριο αφαιρουσες 74 ευρω...οπως λεει και ο North σε καποιες περιπτωσεις μας πληρωσαν για να παμε!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Δημητρα τι εννοεις 74 μειον?17 δεν έδιναν?
πληρωθήκατε κι όλας για να ταξιδεψετε:σοβαρα??
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
17 ανα διαδρομη×2 =34 ευρω +2×20=40 ευρω εκπτωτικο κουπονι= 74 ευρω μειον στην τελικη τιμη του εισιτηριου
Αρα αν ενα εισιτηριο εσωτερικου (με aegean) κοστιζε 66 ευρω τοτε σε πληρωναν κ 8 ευρω απ την τσεπη τους
 
Last edited:

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Ε καλά μην νομιζεις οτι δεν θα ειχα επιστροφη .υπαρχουν προγραμματα που σου δινουν επιστροφη χωρις πονηριες οπως αυτα τα site.Και σεις για 5 ευρω περιμενετε 3 μηνες;εγω με τα προγραμματα που εχω μπαινουν σε 1 δευτερολεπτο !
Μπορείς να γράψεις τα site αυτα; Να πάρω μια ιδέα για τις ιντερνετικες μου συναλλαγές.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αυτή η παράθεση που κάνεις αφορά τα έξοδα που σε (ή δεν σε) χρεώνει το Paypal.
Από κει και πέρα, το τι θα σου χρεώσει η Τράπεζα που τους έχεις δηλώσει για το εισερχόμενο έμβασμα, είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο. Για παράδειγμα: Η Τράπεζα Πειραιώς, μέχρι πρόσφατα χρέωνε 3 ευρώ για ποσά μέχρι 1000 ή 1500 ευρώ (δεν θυμάμαι ακριβώς). Τώρα τελευταία, όμως, το τιμολόγιο άλλαξε και η χρέωση των 3 ευρώ αφορά ποσά μέχρι 150 ευρώ. Από κει και πάνω (και μέχρι τα 1000 νομίζω), το ποσό εκτοξεύθηκε στα 10 ευρώ! (λεπτομέρειες για τα τιμολόγια, στο σάιτ της Τράπεζας). Τις μικρότερες χρεώσεις για εμβάσματα νομίζω τις έχει η ΕΤΕ.
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
airfast κουπόνια τέλος ε? εχω να λάβω αρκετές μέρες..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.403
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
τον χειμώνα ξανά.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.706
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom