Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

depy!!!

Member
Μηνύματα
741
Likes
2.009
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Καθόλου ανεκμετάλευτα
Γιορτές Χριστουγέννων στο Μόναχο με τελική τιμή (μετά την αφαίρεση ) 56 ευρώ το άτομο πήγαινε έλα με την Aegean και το ξενοδοχείο μείων 80 ευρώ απο 2 κουπόνια. Μια χαρά!
56 ευρω που πληρωσατε το ατομο + 40 ευρω το κουπονι που αφαιρεθηκε = 96 ευρω. Πανω απο 120 δεν επρεπε να ειναι το εισητηριο;
Εχω καταλαβει κατι λαθος;
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.111
Likes
24.129
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
56 ευρω που πληρωσατε το ατομο + 40 ευρω το κουπονι που αφαιρεθηκε = 96 ευρω. Πανω απο 120 δεν επρεπε να ειναι το εισητηριο;
Εχω καταλαβει κατι λαθος;
Ίσως να έκλεισε για δύο άτομα, οπότε είναι πάνω από 120 ευρώ το σύνολο.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
741
Likes
2.009
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ίσως να έκλεισε για δύο άτομα, οπότε είναι πάνω από 120 ευρώ το σύνολο.
Η aegean δεν εχει τοσο φθηνα εισιτηρια το Δεκεμβρη. Οπως και να το πιασεις δεν βγαινει.
 

JohnyE

Member
Μηνύματα
195
Likes
223
50$ έχει για σήμερα αλλά με όρους άνω 150$ κτλ. Ξεκίνησε με 30 προχθές , 40 χθες , 50 σήμερα .!
 

traveller_eu

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Ίσως να έκλεισε για δύο άτομα, οπότε είναι πάνω από 120 ευρώ το σύνολο.
Ρε παιδιά εννοείται πως είναι για 2 ατομα.

Η aegean δεν εχει τοσο φθηνα εισιτηρια το Δεκεμβρη. Οπως και να το πιασεις δεν βγαινει.
Οκ ας μη σου βγαινει εσενα Depy εγω τα κλεισα για 2 ατομα εκλεισα και το ξενοδοχειο με -40 ευρω κουπονι και ολα μια χαρα.
Πάντως για να μην ψάχνεστε η αναχώρηση είναι αρχές Δεκέμβρη και επιστροφή Μέσα Γενάρη.Γιορτές θα είμαστε εκεί. Άν ψάξεις καλύτερα θα δείς οτι υπάρχουν τιμές σε αυτές τις ημερομηνίες !Καλή τύχη ! Εγώ την ειχα χθές!

50$ έχει για σήμερα αλλά με όρους άνω 150$ κτλ. Ξεκίνησε με 30 προχθές , 40 χθες , 50 σήμερα .!
το co.uk? δεν μου ήρθε ακόμα και θέλω να κλείσω για Βαρκελώνη
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
93
Likes
76
Οκ ας μη σου βγαινει εσενα Depy εγω τα κλεισα για 2 ατομα εκλεισα και το ξενοδοχειο με -40 ευρω κουπονι και ολα μια χαρα.
Πάντως για να μην ψάχνεστε η αναχώρηση είναι αρχές Δεκέμβρη και επιστροφή Μέσα Γενάρη.Γιορτές θα είμαστε εκεί. Άν ψάξεις καλύτερα θα δείς οτι υπάρχουν τιμές σε αυτές τις ημερομηνίες !Καλή τύχη ! Εγώ την ειχα χθές!
Αρχες Δεκεμβρη,μεσα Γεναρη εβγαινε...μια χαρα τα λες. Απλα προσοχη με τα ξενοδοχεια. Ακομα και αν κλεισει καποιος σε τιμη με επιστεψιμη χρεωση αν θελησει να αλλαξει ή να ακυρωσει την κρατηση του χρεωνουν 20 ευρω τελος υπηρεσιας

το co.uk? δεν μου ήρθε ακόμα και θέλω να κλείσω για Βαρκελώνη
Προσοχη το .co.uk χρεωνει επιπλεον 2.5 λιρες ανα συναλλαγη ενω στο .com εμενα τουλαχιστον δεν περασε ουτε πιστωτικη ουτε χρεωστικη καρτα (ενω αντιθετος οσα ειστηρια ειχαν μηδενικη χρεωση κοπηκαν κανονικα :) )
 

JohnyE

Member
Μηνύματα
195
Likes
223
Από το .com μου ήρθε. Νομίζω ότι έκανα εγγραφή στο .com και μου έρχονται και απο το .com και απο το .gr προσφορές.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
796
Likes
280
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Προσοχη το .co.uk χρεωνει επιπλεον 2.5 λιρες ανα συναλλαγη ενω στο .com εμενα τουλαχιστον δεν περασε ουτε πιστωτικη ουτε χρεωστικη καρτα (ενω αντιθετος οσα ειστηρια ειχαν μηδενικη χρεωση κοπηκαν κανονικα :) )[/QUOTE]

το co.uk δέχεται χρεωστική? Γιατί το ελληνικό δεν δέχεται από όσο ξέρω. Επίσης μια δοκιμή που έκανα, είδα ότι στο αγγλικό σάιτ για πτήση της aegean δεν μου δείχνει το σήμα - κόκκινο βαλιτσάκι (ότι δεν δικαιούμαι αποσκευή δηλαδή) ενώ στο ελληνικό σάιτ το δείχνει. Γιατί άραγε?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.550
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom