Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Βρε σεις...ένας-ένας τις ερωτήσεις :icon_lol:

α) απο ότι κατάλαβα το ποσό αυτό ήταν one-off για τους μεσάζοντες. Μου φαίνεται οτι ξέφυγε και λίγο απο τον έλεγχο η κατάσταση.
β) Η ημιμάθειά μου στα οικονομικά (μαθηματικό σπούδασα) δεν μου επιτρέπει να σας εξηγήσω ακριβώς την σχέση. Θα πω αρλούμπες. Υποθέτω βασίζεται στο "σου φέρνω πελάτες - μου δίνεις ποσοστό" που βασίζονται χρόνια τώρα οι μεσάζοντες.
γ) δεν έχω σχέση με καμία απο τις σελίδες, απλά είπα να δώσω και τις άλλες δύο που ήξερα για να τις έχετε υπόψη. Μην ψωνίζετε στα τυφλά επειδή κάποιος (εγώ) σας έγραψε σε ένα forum, συγκρίνετε τιμές/παροχές έχοντας όλες τις εναλλακτικές στο τραπέζι ;)

υγ. εννοείται οτι δεν έχω κανένα θέμα με την σελίδα του παιδιού, ούτε είχα κάποια "επιθετική" διάθεση. Το ξεκαθαρίζω λίγο γιατί το "αρπακολατζίδικες" που έγραψα δείχνει άσχημα. Εννούσα τον σχεδιασμό των σελίδων.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ουπς νεαρός ήταν ρε τριπακια?ζητώ συγνώμη του έκανα αλλαγή φύλου :innocent:
μα όλα αυτά τα σχολια χριστιανοι μου γιατι δεν τα κανατε πριν ληξει η προσφορα να χτυπησω κατι εισιτηριακα ακομη που ηθελα;;;στομα ερμητικα κλειστο για να προλάβετε?"my precious"?:haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Η izocard δίνε
μα όλα αυτά τα σχολια χριστιανοι μου γιατι δεν τα κανατε πριν ληξει η προσφορα να χτυπησω κατι εισιτηριακα ακομη που ηθελα;;;στομα ερμητικα κλειστο για να προλάβετε?"
Πριν κλείσει η προσφορά τα κάναμε. Αλλά δεν μας παρακολουθείς, που έχεις το μυαλό σου;;;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
μα όλα αυτά τα σχολια χριστιανοι μου γιατι δεν τα κανατε πριν ληξει η προσφορα να χτυπησω κατι εισιτηριακα ακομη που ηθελα;;;στομα ερμητικα κλειστο για να προλάβετε?"my precious"?:haha:
Εγώ νομίζω ότι και πολλά είπαμε εδώ στο φόρουμ για το θέμα της προσφοράς. Σε ένα τυχαίο google search για την προσφορά airfasttickets το θέμα του travelstories βγαίνει στις πρώτες επιλογές... κάτι σημαίνει αυτό και για εμάς τους πελάτες που παρακολουθούμε τις προσφορές και για τις εταιρείες που παρακολουθούν τι γράφεται στα κοινωνικά δίκτυα για τις προωθητικές τους ενέργειες.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
όχι παιδια μην παρεξηγηθώ δεν αναφερομουν σε σας κ οσους αλλους εγραψαν αναφέρομαι στο ότι σαν θεμα εδώ εχει 2620 ανοιγματα κ μεχρι τη στιγμη που εληξε ουτε 30 απαντησεις καμια 5-6 ατομα γραψατε ακομη κι εγω με επιφυλαξη το κοιτουσα.
δεν πειραζει θα παραφιλαω παιδια κ αν μας ξανακατσει θα ενημερωσω ;)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Όσον αφορά την επιστροφή απο τα cashback, αλλάζει κάτι; Πχ αν πάς σε ένα απο αυτά γράφει κανονικά επιστροφή 17€ μέσω της airfasttickets. Ο κωδικός για τα 15€ φυσικά δεν ισχύει, αλλά ισχύει η επιστροφή των 17€?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πριν από λίγο μου ήρθε email προσφορών απ' το e-cashback με τίτλο '#26 - Επιστροφή 17 ευρώ για αγορά αεροπορικού'. Άρα ισχύει ακόμα.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Γίνεται. Έχω πάρει πίσω 30 ευρώ.

Το μόνο πρόβλημα που βλέπω στο συνδυασμό αυτών των δύο προσφορών είναι τι γίνεται όταν ένα εισιτήριο κοστίζει λιγότερο από 32 ευρώ (πχ RHO-ATH 24€). Κερδίζεις 8€ και πετάς τζάμπα ταυτόχρονα;
Νorth μετα απο ποσο καιρο απ την αγορα σου εβαλαν χρηματα στην τραπεζα?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom