Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Επιβεβαιώθηκε και μένα! Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο χρονικό περιθώριο που πρέπει να ''ξοδέψω'' την επιστροφή;
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Επιβεβαιώθηκε και μένα! Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο χρονικό περιθώριο που πρέπει να ''ξοδέψω'' την επιστροφή;
να ξοδέψεις, εννοείς να την πάρεις πίσω? Όχι δεν υπάρχει χρονικό περιθώριο, αλλά γιατί να το καθυστερήσεις?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
να ξοδέψεις, εννοείς να την πάρεις πίσω? Όχι δεν υπάρχει χρονικό περιθώριο, αλλά γιατί να το καθυστερήσεις?
Ξέχασα ότι μπορώ να τα πάρω πίσω... Περιμένω τότε να επιβεβαιωθεί ακόμη μία αγορά που είχα κάνει και θα τα πάρω όλα μαζί. Ευχαριστώ!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ξέχασα ότι μπορώ να τα πάρω πίσω... Περιμένω τότε να επιβεβαιωθεί ακόμη μία αγορά που είχα κάνει και θα τα πάρω όλα μαζί. Ευχαριστώ!
μου απαντησαν απο izocard οτι καμια αγορα απο airfastickets δεν εχει επιβεβαιωθει ακομη.Εσεις πως τα πηρατε confirmed παιδια?
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μου απαντησαν απο izocard οτι καμια αγορα απο airfastickets δεν εχει επιβεβαιωθει ακομη.Εσεις πως τα πηρατε confirmed παιδια?
μέσω e-cashback εγώ έκανα τις αγορές και έχουν γίνει confirmed (όχι όλες)
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
επειδή δεν έχω ζητήσει ποτέ πληρωμή μέσω paypal, στο site του cashback εκεί που λέει payment details τι γράφουμε για να πάρουμε πίσω τα χρήματα? μόνο το μέιλ μας?
 

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
Άσχετο με το θέμα εισιτηρίων, τα χρήματα που κερδίσατε μέσα από αυτές τις σελίδες cashback τα πηρατε;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Σήμερα το πρωί έκανα αίτημα για κάποιο ποσό, για επιστροφή στο PayPal. Πιστεύω θα μου έρθει κάποιο mail επιβεβαίωσης.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σήμερα το πρωί έκανα αίτημα για κάποιο ποσό, για επιστροφή στο PayPal. Πιστεύω θα μου έρθει κάποιο mail επιβεβαίωσης.
και εγώ έκανα πριν κάποιες ημέρες, αλλά δεν έρχεται κάποια ενημέρωση.. απλά στο υπόλοιπο σου γράφει τις πληρωμές που περιμένεις.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.330
Μηνύματα
888.471
Μέλη
38.995
Νεότερο μέλος
ntinio

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom