Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mitsmag

Member
Μηνύματα
96
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip Ισπανίας
Για όποιον δεν έχει κλείσει ακόμα η izocard.com (αντίστοιχο site με το e-cashback.gr) δίνει 17 ευρώ επιστροφή σε κρατήσεις απ' την airfasttickets.gr. Η διαφορά είναι ότι στην izocard.com μπορείτε να εξαργυρώσετε τις επιστροφές σας όταν έχετε από 30 ευρώ και άνω (αντί για 20 στo e-cashback.gr).

http://www.izocard.com/view_retailer.php?rid=964
να κάνω μια ερωτηση ασχετη αυτα τα site ειναι ασφαλη το ecash και το izocard και τι οφελος εχουν αν κανω εγω τις αγορες μου μεσω αυτου;
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.193
Likes
5.492
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
ακολούθησα τη συμβουλή σου και έκανα εγγραφη και μου ήρθε το 1ο κουπόνι!
Επειδη δε θα το χρησιμοποιήσω, αν θελει καποιος του τον δινω.
το κουπονι - εκπτωση 30% απο airfasttickets σε ποσο καιρο ερχεται;
εκανα εγγραφη το πρωι αλλα ακομα ...
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.795
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
καλά τί γίνεται με το airfasttickets;
έχω προσπαθήσει άπειρες φορές να κάνω εγγραφή αλλά δε δέχεται για όνομα χρήστη κανένα απ αυτά που βάζω
πώς γίνεται δηλαδή το kd76rpf4 να χρησιμοποιείται ήδη για όνομα χρήστη;
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Λοιπόν έκανα μια φοβερή κράτηση σε peak season για Ρόδο, εκμεταλλευόμενη την προσφορά της Aegean και την υπερπροσφορά της airfasttickets με 12 ευρώ πιο κάτω από την Aegean σε κάθε εισιτήριο και επιπλέον 30 ευρώ το εκπτωτικό κουπόνι της airfasttickets, σύνολο 114 ευρώ τα τέσσερα εισιτήρια πήγαινε-έλα!!!
 

Copa

Member
Μηνύματα
55
Likes
150
Στο τελευταίο μου ταξίδι χρησιμοποίησα 4 κουπόνια των 50 ευρώ έκαστο για το ξενοδοχείο + 1 κουπόνι για αεροπορικά 40 ευρώ στην αναχώρηση + άλλο ένα κουπόνι για αεροπορικά στην επιστροφή με 30 ευρώ. Σύνολο 270 ευρώ δώρο από την Airfasttickets.
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
Παιδιά, οι τύποι στην airfast είναι "το αφεντικό τρελάθηκε!"!
Πριν μια βδομαδα εστειλαν κουπονια για 20€ και απο βλακεια δε τα χρησιμοποιήσα (έχω βαλει 3 e-mail και μου ηρθε και στα 3!) και στενοχωριομουν που δε τα έδωσα κιολας σε καποιον εδω, και χτες
μου ηρθαν άλλα 3 των 30€ (για μία και μόνο online κράτηση αεροπορικού εισιτηρίου ή Πακέτου Διακοπών ή Διαμονής σε Ξενοδοχείο με ελάχιστη κράτηση διαμονής έως 2 διανυκτερεύσεις).

Περιττό να σας πω πως εκλεισα πηγαινελα Αθηνα-Σαλονικη με 32€ για Σ/Κ και σε πολύ καλες ωρες…!

Γραφτείτε και εσείς!
 

bessiedent

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπερα! Πρωτη φορα εκλεισα με την airfasttickets εισιτηριο με εκπτωτικα κουπονια αλλα πουθενα δεν ειχε την επιλογη βαλιτσας.. Τους εχω στειλει mail τους εχω παρει τηλεφωνο να ρωτησω πως μπορω να προσθεσω βαλιτσα κ δεν εχω καμια απαντηση. Το τηλ μαλιστα λεει πως το κεντρο ειναι υπο αναβαθμιση κ να στειλω mail ... Κλεινω χρονια εισιτηρια online πρωτη φορα αντιμετωπιζω καποιο προβλημα... Ξερει κανεις κατι σχετικο?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.246
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom