Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
Και εγώ πάντως που έκλεισα εισιτήρια τους πήρα τηλ για τη βαλίτσα. Εγώ είχα κλείσει μέσω airfast tickets για πτήση με Aegean και μου είπαν πως μπορούσα με τον κωδικό που μου δώσανε να μπω στη σελίδα της Aegean και να προσθέσω βαλίτσα στην πτήση μου. Υπήρχε και η επιλογή να μου το έκαναν αυτοί, αλλά ήταν5ευρώ παραπάνω, οπότε τι έκανα μόνος μου
 

bessiedent

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Σ ' ευχαριστω πολυ kafkasie!!! Το ειχα σκεφτει αλλα δοκιμασα με λαθος κωδικο.. Τωρα που το ειπες το ξαναδοκιμασα βρισκοντας το σωστο κωδικο κι ολα μια χαρα!! thankssss :)
 

mitsmag

Member
Μηνύματα
96
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip Ισπανίας
Αφού γραφτείς στην airfasttickets σου στέλνει μήνυμα με κάποιο κωδικό να υποθέσω.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Έφτιαξα λογαριασμό στο airfasttickets, αυτό αρκεί ή πρέπει να κάνω κάτι άλλο για να μου έρχονται οι κωδικοί; Επίσης, να υποθέσω ότι οι κωδικοί αποστέλλονται τυχαία σε κάποιο αριθμό μελών, ή μήπως αποστέλλονται σε όλους;
 

Savvina

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Κι εγώ πίστευα ότι με την εγγραφή σου στέλνουν κάποια έκπτωση αλλά μούφα δυστυχώς! Ίσως κάποια άλλη στιγμή στείλουν - έλα όμως που το θέλαμε τώρα! Κρίμα
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
κάνε λίγο υπομονη, στέλνουν σχεδον κάθε 7-10 μέρες απο οταν γραφτηκα εγω. Στελνουν σε οσους εχουν γραφτει στο newsletter.
 

Eleni78

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γεια σε όλους , παιδιά είμαι νέα στο travelstories και ψάχνω απεγνωσμένα για κανένα κωδικό aifasttickets άμεσα .γράφτηκα στο newsletter τους εδώ και μέρες αλλά τίποτα και στην πτήση που θέλω έχουν μείνει μόνο 2 θέσεις διαθέσιμες . ευχαριστώ πολύ
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
γεια σε όλους , παιδιά είμαι νέα στο travelstories και ψάχνω απεγνωσμένα για κανένα κωδικό aifasttickets άμεσα .γράφτηκα στο newsletter τους εδώ και μέρες αλλά τίποτα και στην πτήση που θέλω έχουν μείνει μόνο 2 θέσεις διαθέσιμες . ευχαριστώ πολύ
Αν σε βολεύει το viva.gr για να κλείσεις τα εισιτήρια έχει εκπτωτικό κουπόνι 10 ευρώ, για 2 άτομα (ψιλοπράγματα δηλαδή).
Δες εδώ: http://travel.viva.gr/vivaoffers/co...mail&utm_term=0_691593fa54-725f6529dc-9577069
Τα τελευταία κουπόνια που έδωσε το airfasttickets έχουν λήξει.
 

EleniV

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σε όλους!
Έχω βρει καιρό αυτή την σελίδα αλλά μόλις τώρα έκανα και την εγγραφή γιατί...καίγομαι! όποιος έχει διάθεση να βοηθήσει ας το κάνει.
Το θέμα έχει ως εξής: Με κάλεσαν σήμερα για συνέντευξη για διδακτορικό στην Αγγλία και πρέπει να είμαι εκεί στις 27 του μηνός(αν όχι και νωρίτερα). Όπως καταλαβαίνετε τα εισιτήρια είναι φωτιά και λάβρα και το budget κάτι χειρότερο από περιορισμένο :(. Γι'αυτό, δώστε και σώστε!!
Συμβουλές, κουπόνια, ιδέες...ό,τι μπορεί ο καθένας, μπας και την βγάλω καθαρή.

Ευχαριστώ!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Aν και είμαστε off-topic, κοίτα λίγο καλύτερα στα ψαχτήρια γιατί οι τιμές είναι αρκετά λογικές για τόσο σύντομο χρονικό διάστημα (από 95 ευρώ το one-way για Λονδίνο).
 

EleniV

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Θέλω να γυρίσω κιόλας! Με μια αναζήτηση βγαίνει περίπου στα 220-260. Αν βάλεις και τρένα κ άλλα μεταφορικά(Θέλω να πάω Norwich) πάει μακριά η βαλίτσα...Σόρρυ για το off topic...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom