Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα κουπόνια αυτά είναι για αυστηρά προσωπική χρήση, το γράφουν οι όροι χρήσης τους, τα μηνύματα που αφορούσαν ανταλλαγές κλπ διαγράφηκαν επομένως.
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Να ρωτήσω κατι που μάλλον ειναι χαζο. Θέλω να εκμεταλλευτώ δυο κουπόνια που εχω και να γλιτωσω 60 ευρώ κλείνοντας δυο εισητηρια. Ο μόνος τρόπος ειναι να τα κλείσω ενα κ ενα σωστά;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Να ρωτήσω κατι που μάλλον ειναι χαζο. Θέλω να εκμεταλλευτώ δυο κουπόνια που εχω και να γλιτωσω 60 ευρώ κλείνοντας δυο εισητηρια. Ο μόνος τρόπος ειναι να τα κλείσω ενα κ ενα σωστά;
σωστα!
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
προ ολίγου μου έστειλε κουπόνι η airfasttickets, απλά έχει αρχίσει και το δυσκολεύει με τους όρους που βάζει (και λογικό είναι βέβαια)
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
στέλνουν καθε μερα! δε μπορώ να κρατηθω! Πρεπει να κλεισω κατιιιιι!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Και ισχύει η έκπτωση για μια διαδρομή. Μπορείς να βάλεις και άλλο κουπόνι με έκπτωση συνολικά 60 ευρώ για εισιτήριο με επιστροφή! Άστα...
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Και ισχύει η έκπτωση για μια διαδρομή. Μπορείς να βάλεις και άλλο κουπόνι με έκπτωση συνολικά 60 ευρώ για εισιτήριο με επιστροφή! Άστα...
Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα ποτέ πριν ότι θα έκανα το Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Αθήνα την περίοδο του Αγίου Πνεύματος με 10.65 euro αεροπορικά! Είναι σχεδόν σουρρεαλιστικό! o_O:p
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.531
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Συγγνωμη, για να γραφτώ στο newsletter κάνω κάτι άλλο από απλή εγγραφή στη σελίδα τους; Γιατί για newletter δεν λέει κάτι.
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα ποτέ πριν ότι θα έκανα το Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Αθήνα την περίοδο του Αγίου Πνεύματος με 10.65 euro αεροπορικά! Είναι σχεδόν σουρρεαλιστικό! o_O:p
Εγώ να φανταστείς έχω κλείσει για Αθήνα μετ επιστροφής δωρεάν (χρησιμοποιώντας 2 κουπόνια -30 ευρώ και -50 ευρώ) για Σεπτέμβριο !! Η airfasttickets είναι με διαφορά η καλύτερη εταιρεία που έχω συναντήσει ως τώρα!!! Δεν ξέρω βέβαια μέχρι πότε θα συνεχίσουν να στέλνουν κουπόνια!!
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Συγγνωμη, για να γραφτώ στο newsletter κάνω κάτι άλλο από απλή εγγραφή στη σελίδα τους; Γιατί για newletter δεν λέει κάτι.
Αμα γραφτεις μόνο στο newseletter δεν ερχονται τα κουπόνια νομίζω!! Πρέπει να γραφτείς κανονικά και να κάνεις και επιβεβαίωση email!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.795
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom