Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
στο hotels.com μιση τιμη το ξενοδοχειο στο μοναχο πριν ενα μηνα που πηγα!το εψαχνα σαυτα που εγραψες πιο πανω κ απογοητευμενη ειπα να ψαξω το ιδιο στο hotels....μιση τιμη ακριβως!χαρηκα,το εκλεισα κ την επομενη φορα θα το εχω κ αυτο στη λιστα μου!

εμενα η airfast με εχει πρηξει με κουπονια (οχι πως δε μαρεσει!!!χαχα)
μεχρι κ κουπονι αυπνιας μου εστειλε αν εχει το θεο της!!!χαχαχα!!!
εκλεισα για αλεξπολη με 30 ευρω εκπτωση εισιτηριο που ουτως ή αλλως ειχε 77 ευρω σε ολα τα site...οποτε ηταν αληθινο κουπονι κ οχι μουφα!δεν εχω παραπονο λοιπον κ αμφιβολιες!
μεχρι στιγμης εχει οντως τις χαμηλοτερες τιμες ακομη κ χωρις κουπονι!
κ αυτο το λεω γτ δυο μερες μετα θελοντας να ερθει μαζι μου στην αλεξπολη ιουνιο κ μια φιλη μπαινει να κλεισει κ βρισκει κυριακη πρωι χωρις κουπονι κλπ με 62 ευρω κ το εκλεισε!ολες οι αλλες εταιρειες ειχαν απο 70 κ πανω την ιδια στιγμη!
κ χθες μου ηρθε κ του εξωτερικου κουπονι 40 ευρω εκπτωση για πτηση απο 120 ευρω ναι κ πανω!αυτααααα!!
 
Last edited by a moderator:

sofianaxos

Member
Μηνύματα
796
Likes
280
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
έκλεισα 5 φορές με χρεωστική της Πειραιώς , αεροπορικά και ξενοδοχεία . Την τελευταία φορά που δοκίμασα για ξενοδοχείο δεν την δεχόταν . Τηλεφώνησα και μου είπαν ότι δεν δέχονται όλες τις χρεωστικές . Εξήγησα ότι πριν 5 λεπτά είχα κλείσει με την ίδια κάρτα αεροπορικό , αλλά δεν έβγαλα άκρη .
άρα δεν έχουν στάνταρ.. εξαρτάται από το αν τους αρέσει η χρεωστική σου.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Έχει κάνει κανείς κράτηση από το airfasttickets.co.uk ;
Χτες μου έστειλε κουπόνι 50 λίρες και έκανα 2-3 προσπάθειες για ξενοδοχείο αλλά όλες απέτυχαν (με πιστωτική)..
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
796
Likes
280
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
σε επικοινωνία που είχα με το airfasttickets μέσω facebook ήταν ρητοί και κατηγορηματικοί ότι δέχονται μόνο πιστωτική κάρτα. Καλά δεν έχουν πάρει χαμπάρι ότι τόσος κόσμος έχει κλείσει και με χρεωστική?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το κουπόνι που μας στείλατε (συνεργασία airfasttickets-travelstories) των 20 ευρώ ενώ δεν έχει περιορισμούς δε γίνεται δεκτό σε κρατήσεις πτήσεων κάτω των 100 ευρώ.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Και εγώ πάντως το πρωί χρειάστηκα και έκανα αγορά εισιτηρίου. Αφού ούτε σε μένα λειτούργησε το συγκεκριμένο κουπόνι στο site και δεν κατάλαβα το λόγο (ούτε προλάβαινα να το ψάξω),εκανα αγορά τελικά απο άλλο κατάστημα.

Ίσως έκαναν χρήση του όρου:
''H AirFastTickets δικαιούται να τροποποιήσει τους όρους ή να ακυρώσει οποιαδήποτε προωθητική ενέργεια, συμπεριλαμβανομένης της παρούσας, χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση.''
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Το κουπόνι που μας στείλατε (συνεργασία airfasttickets-travelstories) των 20 ευρώ ενώ δεν έχει περιορισμούς δε γίνεται δεκτό σε κρατήσεις πτήσεων κάτω των 100 ευρώ.
Το ίδιο παρατήρησα κ εγώ...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το κουπόνι που μας στείλατε (συνεργασία airfasttickets-travelstories) των 20 ευρώ ενώ δεν έχει περιορισμούς δε γίνεται δεκτό σε κρατήσεις πτήσεων κάτω των 100 ευρώ.
Τώρα με ενημέρωσαν κι'εμένα ότι ισχύει για κρατήσεις πάνω από 100 ευρώ, σόρυ παιδιά δεν το ήξερα προηγουμένως, τώρα έχει αλλάξει το δημιουργικό για να το αναφέρει, αλλά θα έπρεπε να το γράφει εξ'αρχής. :(
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Τι να πείς! Είναι ακρετά ανοργάνωτοι ακόμη... Γιατί μετά τα 92 ευρώ έκανα και άλλη αγορά 110 ευρώ. Αλλά δεν σκέφτηκα ότι είχε όριο τα 100€ και έτσι έκλεισα απο το ίδιο που έκλεισα και τα 92... Θέλουν δουλειά οι τύποι!
 

nadioula

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
χα,ωραια προσφορα...μας στελνει 20 ευρω ,τη στιγμη που παιζει ελευθερα 30 ευρω με το petakse30e ...και τα δυο με ελαχιστη αγορα 100 ευρω...αιρμπαχαλ?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom