Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σαν τι να ξέρω; το κουπόνι που ήταν να σταλεί στα μέλη του Travelstories εστάλη την περασμένη εβδομάδα. Δεν υπάρχει πλάνο για κάτι αντίστοιχο πάλι.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
298
Likes
878
Επόμενο Ταξίδι
Πίζα - Φλωρεντία
Σαν τι να ξέρω; το κουπόνι που ήταν να σταλεί στα μέλη του Travelstories εστάλη την περασμένη εβδομάδα. Δεν υπάρχει πλάνο για κάτι αντίστοιχο πάλι.
Ok, ήλπιζα μήπως έχει και συνέχεια...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Προς το παρόν δεν υπάρχει κάτι στον ορίζοντα, αν προκύψει στο μέλλον κάτι θα σας πω :)
 

passenger1987

Member
Μηνύματα
8
Likes
7
Ναι ρε δευκαλιονα. Τωρα που βρηκα προορισμο.βοηθα λιγο..χεχε.. γενικα η aifast ειχε πολλες μερεσ σερι κουπονια και μετα τα τελευταια που σχολιαστηκαν εδω σταματησαν ρε σεις...ελπιζω να μην αργησουν πολυ..χεχε
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
298
Likes
878
Επόμενο Ταξίδι
Πίζα - Φλωρεντία
ΔΩΣΤΕ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΣΤΟ ΛΑΟ ΝΑ ΕΚΠΤΩΘΟΥΜΕ!!! :clap:
 

passenger1987

Member
Μηνύματα
8
Likes
7
Ααα οχι εγω δεν δινω κουπονια απο δικη μου εταιρια..δεν βγαινω..χαχα ελπιζω οτι θα σκασει κατι καλο απο airfast συντομα... :)
 

traveller_eu

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
εκλεισα ενα εισιτηριο Ηρακλειο -Αθηνα r/t με Airfasttickets και μου εβγαλε εκ πτωτικό κουπόνι 45 ευρώ για ξενοδοχειο...Μπηκα στα ξενοδοχεια που προτείνει για Σμυρνη και εκανα κρατηση με 135 ευρώ για το ιδιο ξενοδοχειο που μου ειχα απο booking με 195! ( το ειχε και 10 ευρώ λιγοτερο στην αρχικη):clap:
με την διαφορα οτι η booking δεν σου κραταει λεφτα τη στιγμη της κρατησης !!!!
Παντως ειναι σιγουρα το ιδιο ξενοδοχειο;Γιατι εγω ολα ποιο ακριβα τα βλεπω στην airfast μονο καποια τελευταια πιο φθηνα!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
με την διαφορα οτι η booking δεν σου κραταει λεφτα τη στιγμη της κρατησης !!!!
Παντως ειναι σιγουρα το ιδιο ξενοδοχειο;Γιατι εγω ολα ποιο ακριβα τα βλεπω στην airfast μονο καποια τελευταια πιο φθηνα!
ναι ακριβώς το ιδιο και μαλιστα τους πηρα και τηλ γιατι ενω ειχε το ιδιο ονομα και ιδιες φωτογραφιες και διεύθυνση , στο χαρτη το εδειχνε αλλου Οπότε μου εστειλαν και το voucher για το ξενοδοχειοκαι εχει την διευθυνση του ξενοδοχειου που θελω...
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
τη δουλεια της την πετυχε η airfast...εριξε τρελο χρημα σε διαφημιση,σε κουπονια,χορηγιες κλπ...ηδη στο facebook μετρα 400.000 φιλους ...στην αρχη εδινε 15-20 ευρω,δειλα δειλα...μετα τιναξε την μπανκα με κατι 100ευρα και τωρα τα μαζεψε σιγα σιγα(αφου εκανε την δουλεια της) και κουπονια παπαλα...οσοι προλαβαν προλαβαν...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
και κουπονια παπαλα...οσοι προλαβαν προλαβαν...
Την ιδια σχεδον προβλεψη ειχες κανει ακριβως ενα μηνα πριν...(19/4, ποστ ν.167). Και διαψευστηκες οικτρα... Μαλλον δεν πηρες ακομα το μαθημα σου...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom