Επίσκεψη και ξενάγηση στη Βεργίνα στις 12/02/2017

Δήλωση συμμετοχής στην ξενάγηση στη Βεργίνα


  • Total voters
    33
  • Poll closed .

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Ας γράψω και εγώ ένα αγαπησιάρικο ποστ...

Λάζαρε και Ειρήνη σας ευχαριστούμε θερμά για την οργάνωση και το τρέξιμο. Ήταν όλα τόσο καλά προγραμματισμένα. ( Λάζαρε με γεια το καινούργιο nik name θα το πω στον γιο μου ότι έκανε hit).

@Yorgos σε ευχαριστούμε που μας έδωσες την χαρά να σε φιλοξενήσουμε και να σου δείξουμε (όσο προλάβαμε) την πόλη, και φυσικά που υπήρξες η αφορμή για όλο αυτό.

Πολλές ευχαριστίες και σε όλους τους μουσαφίρηδες εξ Αθηνών για τις όμορφες στιγμές που μοιραστήκαμε. @hydronetta ,@malysa ,@travelogatos , @taver, @YBONNH, @Vito, @ioanna karagianni λίγο δενδρολίβανο και σε εμένα παρακαλώ... Με το καλό να σας ξαναδούμε όλους.

Για τον ξεναγό μας δεν έχω να γράψω κάτι που να μην έχει γραφτεί. Νομίζω ότι είναι από εκείνες τις περιπτώσεις ανθρώπων που γεννήθηκαν για να κάνουν αυτό το πράγμα. Ένιωθες ότι βίωνε ολοκληρωτικά την ξενάγηση. Σαν τους ανθρώπους που τους βλέπεις να δουλεύουν και να ανθίζουν σαν λουλούδια. (πολύ ποιητικό αυτό)

Ευχαριστούμε ξεχωριστά την Δανάη για την μουσική επένδυση της εκδρομής.

Μπράβο μας βρε παιδιά! Η εκδρομή είχε πολύ ωραίο vib, καλό ρυθμό, χαμόγελα και ταξιδιάρικες συζητήσεις. Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα. Ας χειροκροτηθούμε όλοι!

Καλά θα διαβάζει κανένας άσχετος το θέμα και θα ξελιγωθεί από την αγάπη και τις φιλοφρονήσεις.

Πάντα να ανταμώνουμε παίδες!
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Σαμοθράκη για αρχές Μαρτίου ή Ιουνίου λέω εγώ... (για το 2018 μιλάω...)
Αν γίνει αρχές Ιουνίου, μπορούμε να κάνουμε κι ενα γκρουπ για σοβαρό τρεκ στο Σάος στους καταρράκτες. Νομίζω το ωραιότερο τρεκ σε ελληνικό νησί, μαζί με Κάρπαθο. Άμα κάνετε παράλληλα, κι ένα γκρουπ για ναρκωτικά και Τέκνο και σε αυτό μέσα είμαι !
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.914
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Όλο το επεισόδιο ακούγεται υπέροχο, ευχαριστώ Θάνο. Το ότι δεν έβγαλες πολλές φωτογραφίες είναι για μένα και επιπλέον ένδειξη ότι είχατε μια εξαιρετική εμπειρία που σας απορρόφησε. :)
3 μηχανές κουβάλησα μαζί μου, κινητό, gopro, μόνοοπτική ρεφλέξ, πάνω από 10 φωτο συνολικά ζήτημα να έβγαλα, με την μόνοοπτική ούτε μία...
Μαγευτητηκαμε από την αφήγηση...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
3 μηχανές κουβάλησα μαζί μου, κινητό, gopro, μόνοοπτική ρεφλέξ, πάνω από 10 φωτο συνολικά ζήτημα να έβγαλα, με την μόνοοπτική ούτε μία...
Μαγευτητηκαμε από την αφήγηση...
Θα σε παραπέμψω στον travelogato, έχει υλικό. Αναμένω να μου το δώσει γιατί για να το ποστάρει ο ίδιος ...χλωμό το βλέπω.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αν γίνει αρχές Ιουνίου, μπορούμε να κάνουμε κι ενα γκρουπ για σοβαρό τρεκ στο Σάος στους καταρράκτες. Νομίζω το ωραιότερο τρεκ σε ελληνικό νησί, μαζί με Κάρπαθο. Άμα κάνετε παράλληλα, κι ένα γκρουπ για ναρκωτικά και Τέκνο και σε αυτό μέσα είμαι !
Τι τρεκκινγκ και τέτοια βάρβαρα... ως νεράιδες και νεράιδοι θα τσιτσιδωθούμε και θα βουτήξουμε στις βάθρες
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Πολύ ανεβασμένη η διάθεση:clap:
Ντάμπα, πιάσε ένα river party με τρεκ και νεράιδες.
Και για όσους έχουν ανώτερες ανησυχίες, το κατσικάκι του νησιού δεν παίζεται...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.728
Likes
50.786
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολύ ανεβασμένη η διάθεση:clap:
Ντάμπα, πιάσε ένα river party με τρεκ και νεράιδες.
Και για όσους έχουν ανώτερες ανησυχίες, το κατσικάκι του νησιού δεν παίζεται...
Έχει και μπουγάτσα με κατσίκι;
 

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Nα πω κι εγώ ότι η εκδρομή ήταν υπέροχη ! Όλα ήταν τελεια...

Πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές και στο ξεναγό που είναι ο καλύτερος με διαφορά σε όλους τους τομείς !!! Ξεναγός, ιστορικός, αρχαιολόγος, φιλοσοφος ...!!!

Αναμένουμε εναγωνίως την επόμενη εξόρμηση μετά ξεναγού !!!!!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πολύ ανεβασμένη η διάθεση:clap:
Ντάμπα, πιάσε ένα river party με τρεκ και νεράιδες.
Και για όσους έχουν ανώτερες ανησυχίες, το κατσικάκι του νησιού δεν παίζεται...
Εσύ πολλά ξέρεις... και δε φτάνει μόνο αυτό, τ' αποκαλύπτεις κιόλας! Τι θα κάνει μετά ο έρ'μος ο food leader; Τι έκπληξη να επιφυλάξει στο πεινασμένο κοινό του;
 

chrisa.thes

Member
Μηνύματα
9
Likes
9
Θα μπορούσες να είσαι ανάμεσα στους τυχερούς! ;) Κρίμα που άλλαξες γνώμη την τελευταία στιγμή...
Το περιμενα το ταξιδακι πως και πως! Αλλα ανωτερα βια... :-(
Την επομενη φορα θα προσπαθησω πολυ περισσοτερο!! Υποσχομαι!!:) χαχαχα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.728
Likes
50.786
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Noμίζω Μάρτιος θα είναι πιο εύκολα για τον ξεναγό, πιο φτηνά αεροπορικά και μάλλον θα είμαστε και μόνοι μας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.892
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom