Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Και να μείνεις όρθια τι έγινε; Απλά κρατήσου απ' τις χειρολαβές γιατί στις στροφές, αν είναι και γκαζιάρης ο πιλότος, μπορεί να έχεις θέμα.
:haha:
Στα σοβαρά τώρα, δεν παίζει να μείνεις όρθια σε πτήση. Είπαμε, η ryanair επιδιώκει να κάνει τα αεροπλάνα ιπτάμενα λεωφορεία, αλλά όχι σε τέτοιο σημείο πια.
 

mariangela

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Κάνω κράτηση,παταω αγόρα και περιμένω....και μετα μοθ βγάζει μόνο ένα πινακακι με την κράτηση μου ...χωρις να λεει η κράτηση έγινε...mail δεν μου ήρθε..βάζω τα στοιχεία κράτησης στην <διαχείρηση κράτησης> και δεν μου βγάζει την κράτηση μου....Παίζει να μην έγινε η κράτηση? :/
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
λ7 πηραν απο την καρτα σου;
 

stellalala

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Καλησπερα! Να ρωτησω κι εγω με τη σειρα μου να μου πειτε απο την εμπειρια σας... Σε πτησεις της ryanair επιτρεπεται η γνωστη χειραποσκευη ΚΑΙ μια μικρη τσαντα πχ? Γιατι μου εχει τυχει ελεγκτης πριν μπουμε να φωναζει σε ολους οτι επιτρεπεται μονο μια χειραποσκευη και να προσπαθουμε πανικοβλητοι να τα χωρεσουμε οπως οπως σε μια,αλλα σα να θυμαμαι οτι αλλη φορα εχω ταξιδεψει και με δυο (δηλ. χειραποσκευη και την τσαντα μου). Υπαρχει καπου γραμμενο κατι τετοιο? Μικρη λεπτομερεια το ξερω, αλλα εχω μαζι μια μεγαλη φωτογραφικη μηχανη που θα πιασει πολυ χωρο στη χειραποσκευη :) Ευχαριστω!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπερα! Να ρωτησω κι εγω με τη σειρα μου να μου πειτε απο την εμπειρια σας... Σε πτησεις της ryanair επιτρεπεται η γνωστη χειραποσκευη ΚΑΙ μια μικρη τσαντα πχ? Γιατι μου εχει τυχει ελεγκτης πριν μπουμε να φωναζει σε ολους οτι επιτρεπεται μονο μια χειραποσκευη και να προσπαθουμε πανικοβλητοι να τα χωρεσουμε οπως οπως σε μια,αλλα σα να θυμαμαι οτι αλλη φορα εχω ταξιδεψει και με δυο (δηλ. χειραποσκευη και την τσαντα μου). Υπαρχει καπου γραμμενο κατι τετοιο? Μικρη λεπτομερεια το ξερω, αλλα εχω μαζι μια μεγαλη φωτογραφικη μηχανη που θα πιασει πολυ χωρο στη χειραποσκευη :) Ευχαριστω!
Μπες στη σελιδα της εταιρειας ολα ειναι στα Ελληνικα τωρα!ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Οχι δεν τράβηξαν...Να περιμένω μήπως και γίνει η κράτηση? Η να κανω καινουργιά?
αν δε χρεωσαν την καρτα απο χθες μαλλον κατι δεν θα εκανες σωστα και δεν ολοκληρώθηκε η κρατηση

επισης αν ολοκληρωνόταν θα σου εστελναν και μαιιλ.

<κοιταξες στον λογαριασμο σου;
μηπως τα εχουν δεσμευμενα αλλα δεν τα πηραν ακομα;
 

mariangela

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
αν δε χρεωσαν την καρτα απο χθες μαλλον κατι δεν θα εκανες σωστα και δεν ολοκληρώθηκε η κρατηση

επισης αν ολοκληρωνόταν θα σου εστελναν και μαιιλ.

<κοιταξες στον λογαριασμο σου;
μηπως τα εχουν δεσμευμενα αλλα δεν τα πηραν ακομα;
οκ εκανα καινουργια κρατηση και μου ηρθε mail..οχι ουτε ειχαν δεσμευθει απο την κάρτα..Σε ευχαριστώ πολύ παντως!!! :)
 

dartaholics

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπέρα πρέπει να κλείσω επείγων ενα εισιτήριο σήμερα αλλά εχω την παλαιου τυπου ταυτοτητα με τους ελληνικους χαρακτηρες.
οπου επικοινωνησα μου ειπαν οτι κατα 90% δεν θα εχω προβλημα αλλα ειναι και που θα πεσεις.
Εχει κανεις αναλογη εμπειρια? υπαρχει περιπτωση να μου απαγορευσουν το ταξιδι με τη ryanair?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
για που πετάς???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom