Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Αν είναι την περίοδο των διακοπών του Πάσχα είναι αμφίβολο αν θα πέσουν ιδιαίτερα οι τιμές.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Θα βρεις προσφορές της Ryanair περίπου ένα δίμηνο πριν φύγεις. Τότε βγάζει και τις πιο χαμηλές τιμές. Βέβαια όσο πλησιάζεις προς καλοκαίρι ή Πάσχα δύσκολα θα βρεις και τρομερά deals. :)
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Αντικειμενικά ναι... Μάιο γενικα δύσκολα θα βρεις εξαιρετικά χαμηλές τιμές. Υπολόγιζε κατα μέσο όρο ενα ναυλο 40 ευρω/άτομο μετ επιστροφής. Χωρις βεβαια να αποκλείεις προσφορες. Εκλεισα πχ εγω τελη Οκτώβρη για Ρώμη για το Φλεβάρη απο Θεσσαλονικη με 19,98 μετ επιστροφής :p
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Πήγα Οκτώβρη στην Ρωμη και ήταν πολύ ωραία. Εισητήρια δεν θυμάμαι ακριβώς ποτέ πήρα αλλά πρέπει να ήταν δύο με τρεις μήνες πριν. Πληρωσα 62€ για μεταφορικά δύο ατόμων με την επιστροφή.
 

demykou

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Ο ένας 20 ο άλλος 60.Θα τρελαθώ!Κι εγω απο τωρα για Μαιο που έβαλα μου λέει 230.Υποτίθεται οσο πιο νωρις κλεισει κάποιος είναι πιο φθηνά,εσεις μου λέτε να περιμένω να κλεισω 2 μήνες πριν.Και αν τοτε ειναι πιο ακριβά?Αχ,τι θα κάνω.........
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.907
Likes
27.076
Αν θυμάμαι καλά,1 μαίου πέφτει και Πάσχα,λογικό να είναι οι τιμές ψηλά κοντά σ'αυτήν την ημερομηνία.Εσύ για πότε ενδιαφέρεσαι;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.605
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom