Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Εαν οι ημερομηνιες ταξιδιου σου ειναι αυστηρες τοτε πληρωνεις τα λεφτα που ζητανε και κανεις το ταξιδι σου. (με τετοια τιμη θα εψαχνα και στο skyscanner). Εαν εχεις ελαστικες ημερομηνιες τοτε ψαχνεις απο μηνα σε μηνα να βρεις το φτηνοτερο δυνατο εισητηριο. Η επιλογη ειναι δικη σου.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σωστό, καί 20 ευρώ πάνω 20 ευρώ κάτω δεν έχουν πολύ σημασία στην τελική αφού ένα ταξίδι κοστίζει έτσι και αλλιώς.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
76 ευρώ το άτομο δεν τα λες πολλά. Εντάξει, δεν είναι 20 ευρώ αλλά αν θες να ταξιδέψεις με 20 ευρώ δε διαλέγεις ούτε προορισμό ούτε ημερομηνίες. Περιμένεις να βγει η προσφορά και την κλείνεις! Μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας. Εγώ που συνήθως ταξιδεύω με Ραιαν γύρω στα 60-70 ευρώ τα κλείνω πάντα (από Θεσσαλονίκη), δε θυμάμαι ποτέ να βρήκα φθηνότερο που να με βολεύει.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ που συνήθως ταξιδεύω με Ραιαν γύρω στα 60-70 ευρώ τα κλείνω πάντα (από Θεσσαλονίκη), δε θυμάμαι ποτέ να βρήκα φθηνότερο που να με βολεύει.[/QUOTE]


Κακώς, έπρεπε να πας 3 φορές Ρώμη καταχείμωνο για να επωφεληθείς την προσφορά των 20 ευρώ με επιστροφή χαχα
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Κακώς, έπρεπε να πας 3 φορές Ρώμη καταχείμωνο για να επωφεληθείς την προσφορά των 20 ευρώ με επιστροφή χαχα
Πολυ σωστα, γιατι ως γνωστον ο Οκτωβρης (που οπως αναφερα πριν βρηκα με 15€ το ατομο ανα διαδρομη) ειναι βαρυς χειμωνας, καταχειμωνο στην Ιταλια. Μαζι σου εδιναν δωρο και χιονοφτυαρο για να ξεχιονισεις το αεροδρομιο. Υποφερα ασχημα, εαν ειχα πληρωσει 150€ δεν μπορει, θα ειχα περασει καλυτερα.

ΥΓ Ολες μου οι φωτογραφιες ειναι με κοντομανικο και γυαλια ηλιου. Ιδιο καιρο εχουμε.


Να πω κατι αλλο.
Εχω δει διαφορετικες τιμες στην σελιδα της Ryanair απο την εφαρμογη για κινητο android. Αλλες φορες ειναι φτηνοτερο το ενα αλλες φορες το αλλο. Ακομη και την Κερκυρα η εφαρμογη παιζει να μην στην δειξει καν. Δεν ξερω τι ακριβως κανουν...
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Eγω που θα παω τελη Φλεβαρη, εχω ηδη προμηθευτει με ισοθερμικη καλτσα και χιονοπεδιλα. :p
Ολες οι εποχες παιδια για Ρωμη ειναι φανταστικες. Ο καθενας ομως οπως βολευεται :D
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.781
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γνωριζει κανεις τι γινεται με την 24ωρη απεργια της Παρασκευης 8 Ιανουαριου 2016;; Εχω κλεισει για Θεσσαλονικη με ryanair στις 8/01, εχω πληρωσει τα εισιτηρια αλλα δεν εχω κανει ακομα check in και θα παρω αυριο την εταιρια τηλεφωνο αλλα ειπα να ρωτησω μηπως και καποιος γνωριζει τι γινεται σε τετοια περιπτωση.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα, γνωρίζω πως όταν κάποιος έχει 2 ονόματα πρέπει να γραφτούν και τα 2 συνεχόμενα χωρίς κενό. Ωστόσο στο τσατ της ράιαναιρ η υπάλληλος μου είπε ότι πρέπει να γραφτεί μόνο το ένα και αν γραφτούν και τα δύο είναι λάθος. Σας έχει τύχει?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.907
Μέλη
38.984
Νεότερο μέλος
mulder

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom