Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Εφερα εγω απο Λονδινο δυο ομπρελες, τις κλασικες με την μεταλλικη μυτη, περασα μια χαρα απο τον ελεγχο καθως ηταν... ομπρελες, στην επιβιβαση μου λεει η κυρια "πως περασες απο τον ελεγχο με αυτο;" περασα ομως μεσα κανονικα, δεν θυμαμαι εαν τις εβαλα στο ντουλαπακι, σιγουρα χωραει μεσα στο ντουλαπακι, η της τοποθετησα στο πατωμα στα ποδια μου.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
518
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
:(;):(:) Παιδιά μου αλλαζει η Εταιρια την ώρα αναχώρησης για Ciampino για 5' λεπτα και μου στελνει 2ο ειδοποιητηριο αποδοχής της πτησης! Μπορω να μη το αποδεχτώ και να ζητησω αλλαγή πτήσης (εγω ενδιαφερομαι για επιστροφή αλλη ημερομηνια απο αυτη που εκλεισα) Σημειωτεον οι τιμες εισιτηριων ειναι ακριβως οι ιδιες της πτησης που εκλεισα με αυτες των ημερομηνιων που σκεφτομαι να ταξιδεψω αν το δεχτει η εταιρεια φυσικα !! τι λετε?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
15.017
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
κάντο, τι έχεις να χάσεις. και ενημέρωσε μας τι σου απάντησαν.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
:(;):(:) Παιδιά μου αλλαζει η Εταιρια την ώρα αναχώρησης για Ciampino για 5' λεπτα και μου στελνει 2ο ειδοποιητηριο αποδοχής της πτησης! Μπορω να μη το αποδεχτώ και να ζητησω αλλαγή πτήσης (εγω ενδιαφερομαι για επιστροφή αλλη ημερομηνια απο αυτη που εκλεισα) Σημειωτεον οι τιμες εισιτηριων ειναι ακριβως οι ιδιες της πτησης που εκλεισα με αυτες των ημερομηνιων που σκεφτομαι να ταξιδεψω αν το δεχτει η εταιρεια φυσικα !! τι λετε?
Εγω θα σου ελεγα να μιλησεις με το chat τους.
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
:(;):(:) Παιδιά μου αλλαζει η Εταιρια την ώρα αναχώρησης για Ciampino για 5' λεπτα και μου στελνει 2ο ειδοποιητηριο αποδοχής της πτησης! Μπορω να μη το αποδεχτώ και να ζητησω αλλαγή πτήσης (εγω ενδιαφερομαι για επιστροφή αλλη ημερομηνια απο αυτη που εκλεισα) Σημειωτεον οι τιμες εισιτηριων ειναι ακριβως οι ιδιες της πτησης που εκλεισα με αυτες των ημερομηνιων που σκεφτομαι να ταξιδεψω αν το δεχτει η εταιρεια φυσικα !! τι λετε?
δεν θα στο αλλαξπυν. πρεπει να ειναι πανω απο μια ωρα η αλλαγη για να το δεχτουν. το ιδιο για 15 λεπτα διαφορα, επικοινωνησα και μου το ειπαν.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
518
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
δεν θα στο αλλαξπυν. πρεπει να ειναι πανω απο μια ωρα η αλλαγη για να το δεχτουν. το ιδιο για 15 λεπτα διαφορα, επικοινωνησα και μου το ειπαν.
εχεις δίκιο...πρεπει η αλλαγη ώρας πτησης απο την Εταιρεια να είναι πανω απο 1 ώρα για να διεκδικησεις 1 δωρεαν εισητηριο! Απλα σε βαζουν σε διαδικασια απο τo web να αλλαξεις οποια πτηση επιθυμεις με κοστος 30Ε/ατομο ανα πτηση + την οποια διαφορα ναυλων!!!

Μάλλον θα το κρατησω να γνωρισω τη πόλη και λιγο παραπάνω μιας και θα ειναι ανοιξη!

Να ειστε καλα!!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
:(;):(:) Παιδιά μου αλλαζει η Εταιρια την ώρα αναχώρησης για Ciampino για 5' λεπτα
Μάλλον θα το κρατησω να γνωρισω τη πόλη και λιγο παραπάνω μιας και θα ειναι ανοιξη!!
Αν δεν κάνεις αλλαγή,με 5 λεπτά παραπάνω δεν θα δεις και πολύ την Ανοιξη :D
 

annian

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Kαλησπέρα! Μια ερώτηση... :)
Ξέρετε για πόσες μέρες περίπου κρατάει τις προσφορές της η ryanair?
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Kαλησπέρα! Μια ερώτηση... :)
Ξέρετε για πόσες μέρες περίπου κρατάει τις προσφορές της η ryanair?
Αυτο δεν εχει συγκεκριμενη απαντηση. Μου εχει τυχη να κλεισω τα δυο τελευταια εισιτηρια για εναν προορισμο του εξωτερικου (τελευταια οσον αφορα την τιμη που αναγραφοταν εκεινη τη χρονικη περιοδο) και να κλεινω πχ. 30 ευρω το ενα και μετα να ξαναμπαινω στο σαιτ και να λεει 20 ευρω!!

Συνηθως βγαζει αρκετα φθηνα στην αρχη και οσο κλεινουν εισιτηρια τοσο ανεβαινει η τιμη οσο πλησιαζει και το ταξιδι
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Μια βοήθεια σε παρακαλω.Η κόρη μου έκανε κράτηση με Ryanair αλλα όπως μου λέει δεν εχει πάρει ακόμα στο email παρότι εχει περάσει μια ώρα.Τι σημαίνει αυτό;Μήπως δεν έκανε καλά την κράτηση;
 
Last edited by a moderator:

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Μπορεί να δει την κράτηση μέσω του Manage Booking; Η δέσμευση του ποσού στην κάρτα έχει γίνει κανονικά;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom