Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Ναι, δουλευει κανονικα.
Ειναι σιγουρα η original εφαρμογη της ryanair? Ηταν δλδ παλαιοτερα διαθεσιμη και τωρα οχι? και δουλευει κανονικα?

Με προβληματισες τωρα


Σίγουρα διάβασες όλο το διάλογο?
Να σου πω την αληθεια χαθηκα λιγο αλλα τωρα τον διαβασα..
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Ειναι σιγουρα η original εφαρμογη της ryanair? Ηταν δλδ παλαιοτερα διαθεσιμη και τωρα οχι? και δουλευει κανονικα?
Ναι είναι η αυθεντική εφαρμογή (την είχα κατεβάσει παλαιότερα στο iPhone) και σήμερα βλέπω ότι ανοίγει κανονικά!
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Με ταυτοπροσωπία πετάει κανονικότατα το παιδί. Είναι πανεύκολη η διαδικασία έκδοσης.
Ευχαριστώ πολύ. Πάλι καλά γλιτώνουμε το διαβατήριο!
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Ναι είναι η αυθεντική εφαρμογή (την είχα κατεβάσει παλαιότερα στο iPhone) και σήμερα βλέπω ότι ανοίγει κανονικά!
Μαλλον την ειχες κατεβασει οταν ηταν ακομα διαθεσιμη αλλα κανονικα δεν θα επρεπε να ανοιγει γιατι πλεον δεν μπορεις να την κατεβασεις απο πουθενα!!

Θα με φανε οι εκτυπωσεις των boarding pass εμενα!! Το βλέπω!
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Θα με φανε οι εκτυπωσεις των boarding pass εμενα!! Το βλέπω!
Ναι την είχα κατεβάσει παλαιότερα και απορώ που σήμερα ανοίγει. Να πω την αλήθεια δεν την είχα χρησιμοποιήσει ποτέ παρα μόνο πέρσυ που ταξίδεψα από Δουβλίνο για Λονδίνο με την Ryanair και πέρασα τα Boarding Pass.
Γενικά και το επίσημο site της Ryan στον υπολογιστή είναι ολίγον προβληματικό και πολλές φορές δεν ανοίγει.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
SOS! Αν ακυρώσω-δεν ταξιδέψω υπάρχει καμιά επιστροφή χρημάτων; Στην Αιγαίου π.χ. μου είπαν ότι επιστρέφουν τους φόρους. Εδώ;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
SOS! Αν ακυρώσω-δεν ταξιδέψω υπάρχει καμιά επιστροφή χρημάτων; Στην Αιγαίου π.χ. μου είπαν ότι επιστρέφουν τους φόρους. Εδώ;
Σου επιστρέφουν τους φόρους αλλά υπάρχει και μία χρέωση, δεν θυμάμαι το ποσό, νομίζω 20 ευρώ ανά άτομο και μετά στους επιστρέφουν.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Σου επιστρέφουν τους φόρους αλλά υπάρχει και μία χρέωση, δεν θυμάμαι το ποσό, νομίζω 20 ευρώ ανά άτομο και μετά στους επιστρέφουν.
Ναι στην Aegean αυτό μου είπαν, τους φόρους μείον τα ακυρωτικά που είναι 20 ευρώ. Αλλά αν ισχύει το ίδιο για το Θεσσαλονίκη-Αθήνα με Ryanair που έχω κλείσει, οι φόροι είναι λιγότεροι από 20 ευρώ. Να μπω να κάνω ακύρωση απ'το σάιτ ή να προσπαθήσω να επικοινωνήσω μαζί τους λέτε;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.333
Ναι στην Aegean αυτό μου είπαν, τους φόρους μείον τα ακυρωτικά που είναι 20 ευρώ. Αλλά αν ισχύει το ίδιο για το Θεσσαλονίκη-Αθήνα με Ryanair που έχω κλείσει, οι φόροι είναι λιγότεροι από 20 ευρώ. Να μπω να κάνω ακύρωση απ'το σάιτ ή να προσπαθήσω να επικοινωνήσω μαζί τους λέτε;
Επικοινώνησε μαζί τους πρώτα.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
παιδια υπαρχει καποιος λογος που η πτηση θεσνικη αθηνα ειναι 1 ωρα με ryanair και 50 λεπτα με την aegean?:shock:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.333
παιδια υπαρχει καποιος λογος που η πτηση θεσνικη αθηνα ειναι 1 ωρα με ryanair και 50 λεπτα με την aegean?:shock:
Τρύκ της εταιρείας για να καλύπτει τυχόν καθυστερήσεις.Το κάνει και σε άλλα δρομολόγια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.057
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom