Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ελλαδα ειμαι, κι αυτη τη στιγμη στο app store παταω ryanair και η πρωτη επιλογη που βγαζει ειναι ryanair app.
Low cost airlines airfare for ryanair.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Ελλαδα ειμαι, κι αυτη τη στιγμη στο app store παταω ryanair και η πρωτη επιλογη που βγαζει ειναι ryanair app.
Low cost airlines airfare for ryanair.

Την πατησες και εσυ! Αυτο ειναι απατη!! Αν κατεβασεις τη συγκεκριμενη εφαρμογη την εγκαθιστα με ενα ονομα AViA ZOOm ή καπως εστι. Κανε δοκιμη να την εγκαταστησεις για να καταλαβεις τι εννοω και διαβασε και τις κριτικες, Ολοι για απατη μιλανε. Προφανως καποιος απατεωνας εχει καταχραστει το ονομα της ryanair για να κατεβασουν την εφαρμογη του
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Ελλαδα ειμαι, κι αυτη τη στιγμη στο app store παταω ryanair και η πρωτη επιλογη που βγαζει ειναι ryanair app.
Low cost airlines airfare for ryanair.
Την πατησες και εσυ! Αυτο ειναι απατη!! Αν κατεβασεις τη συγκεκριμενη εφαρμογη την εγκαθιστα με ενα ονομα AViA ZOOm ή καπως εστι. Κανε δοκιμη να την εγκαταστησεις για να καταλαβεις τι εννοω και διαβασε και τις κριτικες, Ολοι για απατη μιλανε. Προφανως καποιος απατεωνας εχει καταχραστει το ονομα της ryanair για να κατεβασουν την εφαρμογη του
Ακριβώς! Με πρόλαβες μόλις το είδα και εγώ.
Δεν είναι το επίσημο app της Ryanair. Χρειάζεται προσοχή γιατί αν δεις τις κριτικές κάποιων που το κατέβασαν γράφουν ότι είναι fake και ότι είναι απλά μία μηχανή αναζήτησης εισιτηρίων. Κάποιος γράφει ότι τον χρέωσαν και 2 ευρώ για το download!
Παλαιότερα υπήρχε το αυθεντικό app αλλά πλέον δεν λειτουργεί
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Παιδιά καλημέρα. Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, ίσως έχει απαντηθεί παλιότερα αλλά είναι πολλές οι σελίδες...καταλαβαίνετε.
Λοιπόν θα ταξιδέψω εσωτερικό με παιδί 2,5 χρονών. Θα πάω με Ryan και θα γυρίσω με Aegean. Στην Aegean μου είπαν ότι το παιδί ταξιδεύει με βιβλιάριο υγείας ή ταυτοπροσωπία από ΚΕΠ. Ξέρει κανείς αν ισχύει το ίδιο και στη Ryanair;
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ακριβώς! Με πρόλαβες μόλις το είδα και εγώ.
Δεν είναι το επίσημο app της Ryanair. Χρειάζεται προσοχή γιατί αν δεις τις κριτικές κάποιων που το κατέβασαν γράφουν ότι είναι fake και ότι είναι απλά μία μηχανή αναζήτησης εισιτηρίων. Κάποιος γράφει ότι τον χρέωσαν και 2 ευρώ για το download!
Παλαιότερα υπήρχε το αυθεντικό app αλλά πλέον δεν λειτουργεί
Εγω το εχω κατεβασει πολυ παλιοτερα και ειναι το κανονικο. Τωρα που το λετε το εικονιδιο της εφαρμογης που βγαζει τωρα κι αυτο που εχω εγω ειναι διαφορετικο. Μπορει να μη λειτουργει δηλαδη και αυτο που ηδη εχω;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.334
Εγω το εχω κατεβασει πολυ παλιοτερα και ειναι το κανονικο. Τωρα που το λετε το εικονιδιο της εφαρμογης που βγαζει τωρα κι αυτο που εχω εγω ειναι διαφορετικο. Μπορει να μη λειτουργει δηλαδη και αυτο που ηδη εχω;
Μιά δοκιμή χρειάζεται για να μας πεις.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Εγω το εχω κατεβασει πολυ παλιοτερα και ειναι το κανονικο. Τωρα που το λετε το εικονιδιο της εφαρμογης που βγαζει τωρα κι αυτο που εχω εγω ειναι διαφορετικο. Μπορει να μη λειτουργει δηλαδη και αυτο που ηδη εχω;
Και εγώ το είχα κατεβάσει παλαιότερα και εχθές που προσπαθούσα να το ανοίξω δεν άνοιγε και υπέθεσα ότι είναι πλέον ανενεργό. Πριν λίγο όμως που προσπάθησα ξανά, μου ανοίγει την εφαρμογή κανονικά και μπορείς να κάνεις κανονικά κράτηση ή οτιδήποτε άλλο χρειαστείς!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ναι, δουλευει κανονικα.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Και εγώ το είχα κατεβάσει παλαιότερα και εχθές που προσπαθούσα να το ανοίξω δεν άνοιγε και υπέθεσα ότι είναι πλέον ανενεργό. Πριν λίγο όμως που προσπάθησα ξανά, μου ανοίγει την εφαρμογή κανονικά και μπορείς να κάνεις κανονικά κράτηση ή οτιδήποτε άλλο χρειαστείς!
Iphone εχεις? Και αν ναι, το ονομα της εφαρμογης στην οθονη του κινητου σου την ονομαζει ryanair?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom