Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
Παιδια καλησπερα, δεν εχω ξαναπεταξει με ραιαν. Η τιμη ειναι αυτη που γραφει στα εισητηρια ή υπαρχει και αλλη χρεωση-οπως τα 6 ευρω που εγραψε ο Thanasis U2?(π.χ. φοροι?).
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Οτι γραφει το εισητηριο σου ειναι η ΤΕΛΙΚΗ τιμη. Θα πληρωσεις παραπανο μονο εαν αγνοησεις τους κανονες σχετικα με την χειραποσκευη και την δευτερη μικρη τσαντα που επιτρεπεται. Εαν οι τσαντες σου ειναι στο σωστο μεγεθος δεν θα δωσεις ουτε λεπτο παραπανω.
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
Σε ευχαριστω πολυ orck! Επισης ξεχασα να ρωτησω αν επιτρεπεραι να εχω μπακπακ το οποιο να "διπλωσω" για να χωρεσει στο κουτι
 
Μηνύματα
6
Likes
4
Γεια σας...σχετικά φρέσκια γκάφα, γνωστή σε πολλούς...κλασικό λάθος σε ένα γράμμα του ονόματος.Η διαφορά βρίσκεται ότι έκλεισα με την κομπαλτ(με 30 ευρώ) η οποία δεν έχει ανοίξει ακόμα την ονλάιν διόρθωση(η χρέωση απ ότι διάβασα είναι στα 100 ευρώ). Έτσι ζητάω τη γνώμη των έμπειρων ταξιδιωτών αν αξίζει να πάρω τηλ. για διόρθωση ενός γράμματος ή έχω ελπίδες να μη το προσέξουν... Αν πάλι, κάνω μια δήλωση ταυτοπροσωπίας (σε περίπτωση που το παρατηρήσουν στο αεροδρόμιο της Λάρνακας) είμαι καλυμμένη;
Υ.Γ. Στο τόπικ της ραιαν εχει απαντηθεί αλλά δε ξέρω πως αντιμετωπίζει κάτι τέτοιο η κομπαλτ...
Υ.Γ2. Δεν ήξερα και που να το ρωτήσω...
Γεια σας...σχετικά φρέσκια γκάφα, γνωστή σε πολλούς...κλασικό λάθος σε ένα γράμμα του ονόματος.Η διαφορά βρίσκεται ότι έκλεισα με την κομπαλτ(με 30 ευρώ) η οποία δεν έχει ανοίξει ακόμα την ονλάιν διόρθωση(η χρέωση απ ότι διάβασα είναι στα 100 ευρώ). Έτσι ζητάω τη γνώμη των έμπειρων ταξιδιωτών αν αξίζει να πάρω τηλ. για διόρθωση ενός γράμματος ή έχω ελπίδες να μη το προσέξουν... Αν πάλι, κάνω μια δήλωση ταυτοπροσωπίας (σε περίπτωση που το παρατηρήσουν στο αεροδρόμιο της Λάρνακας) είμαι καλυμμένη;
Υ.Γ. Στο τόπικ της ραιαν εχει απαντηθεί αλλά δε ξέρω πως αντιμετωπίζει κάτι τέτοιο η κομπαλτ...
Υ.Γ2. Δεν ήξερα και που να το ρωτήσω...
ελα θαλια το επαθα και εγω πριν λιγο καιρο.. ξεχασα ενα γραμμα . μην σκας δεν ειπαν τιποτα . μια χαρα πηγα μια χαρα γυρησα. καλο ταξιδι
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
υπαρχουν θεσεις στο κονσερβοκουτι που ειναι πιο ανετες;αν αγοραζατε θεση ποια θα παιρνατε;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
2F, στην 1 εχεις απεναντι τους συνοδους. Στη 2 εχεις απλα και privacy..και F γιατι τα τρολευ περνουν συνεχως και οι διαδρομοι δεν φημιζονται για το πλατος τους..και φυσικα εχεις θεα και καπου να ακουμπησεις την κεφαλη πλην του ωμου του διπλανου σου.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ακριβώς γι'αυτό την προτιμώ.!!Συνήθως είναι κούκλες. :haha:
Το προτιμώ από το να βλέπω την πλάτη ενός καθίσματος κι έχω τα πόδια
πιο άνετα. :)
Στις λιγες πτησεις που εχω παρει ειδα μονο ανατολικες, απεριποιητες και κακασχημες. Οι ωραιες συνοδοι πανε μονο Aegean..
Στη 2 δεν βλεπεις πλατη αλλα ουτε και σε βλεπουν...κι αν ειναι 20χρονη σλοβακα οκ, αλλα να βλεπεις 20χρονο σλοβακο πρεπει να το εχουν τα γουστα του καθενος. Η 2 θυμιζω εχει απεριοριστο χωρο για τα ποδια.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
απεριποιητες και κακασχημες
Μην πάρεις λαχείο.:)
Οι ωραιες συνοδοι πανε μονο aegean..
Συμφωνώ απόλυτα.
αλλα να βλεπεις 20χρονο σλοβακο πρεπει να το εχουν τα γουστα του καθενος.
Ταξιδεύουν και κορίτσια. :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μην πάρεις λαχείο
Το ξεκαθαρισα εξαρχης ότι εχω παρει ελάχιστες πτησεις κι αυτες για πλακα η για λογους αναγκης. Για πτησεις P2P που δεν υπαρχει regular δηλ..
Ταξιδεύουν και κορίτσια. :)
Και αγορια. Παντως αναφερομουν στην αρχικη ποστερ που ενδεχομενως να ενδιαφεροταν σε αντιστοιχη θεα. Για που υπαρχουν οι ωραιοτεροι συνοδοι άντρες δεν εχω ιδεα ομολογω.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.425
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom