Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Το θέμα είναι στην επιστροφή πόσο θα δείχνει... :lol:
Για τον γυρισμο το χω σχεδον σιγουρο πως θα ειναι υπερβαρη! αλλα οχι και στο πηγαινε:shock::shock::shock:
Εκτος κι αν γινει κανα θαυμα!:clap::clap::clap:
 

isavella

Member
Μηνύματα
133
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία - Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΝYC - ΠΕΡΟΥ
Γεια σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν οι πτήσεις από και προς Άραξο(Πάτρα) σταματούν, γιατί μετα τις αρχές Νοεμβρίου δεν μου βγάζει δρομολόγια.. Αν γνωρίζουμε το λόγο και αν θα ξαναενταχθούν στα δρομολόγια της Ryanair.
ευχαριστώ πολύ!!
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Η Ryanair έχει απο Άραξο μόνο για την περίοδο Μαρτιος-Οκτώβριος.
Θεού Θέλοντως και Ryanair επιτρέποντως του χρόνου πάλι...
 

bentsakos

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Τι επιτρέπεται στο αεροπλανο της Ryanair?

Καλημέρα παίδες, έχω πιθανότατα μια χαζή απορία.. αλλά ας ρωτήσω να μαι σιγουρος...

Έχω κλείσει εισιτήρια με την Ryanair για εξωτερικό από Θεσσαλονίκη και θα είναι για αρκετές ημέρες.

Τα υγρά που μπορώ να πάρω μαζί μου πάνω στη χειραποσκευή μέχρι πόσα ml είναι? Μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο με τους Ιρλανδούς και μπορούμε να πάρουμε παραπάνω μαζί μας?

Αυτά τα ολίγα...

Σημειωτέον ότι είναι η πρώτη φορά με την Ryanair και αν υπάρχει κάτι που δεν το ξερω (εκτός από τις διαστάσεις της βαλίτσας) παρακαλώ να μου ανοίξετε τα μάτια :)
 

bentsakos

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Κι ολα αυτα προεκυψαν με την σκέψη των βασικών ... (ζελε, αποσμητικό, κολώνια, σαμπουαν, υγρο φακων κλπ κλπ)... έφτασα ήδη κανα 2 λιτρα .. όχι 100 ml που προβλέπεται....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.109
Likes
41.363
Έως 100 ml κάθε συσκευασία. Συνολικά οι συσκευασίες έως 1 λίτρο. Αυτά για χειραποσκευή.
Στη βαλίτσα βάζεις και 2 λίτρα αν θες.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τα υγρά που μπορώ να πάρω μαζί μου πάνω στη χειραποσκευή μέχρι πόσα ml είναι?
Έως 100 ml κάθε συσκευασία. Συνολικά οι συσκευασίες έως 1 λίτρο. Αυτά για χειραποσκευή.
Στη βαλίτσα βάζεις και 2 λίτρα αν θες.
Μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο με τους Ιρλανδούς και μπορούμε να πάρουμε παραπάνω μαζί μας?
Δεν ειναι θεμα Ιρλανδων, Ιταλων και Αγγλων... στον ελεγχο θα στα πεταξουν τα παραπανω.
Αν ειστε 2 και εχετε 2 λιτρα χωριστε τα 1 και 1. Αρκει οι συσκευασιες να ειναι το πολυ ως 100ml και να χωρουν ολες στο σακουλακι.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
bentsakos καλωσόρισες στο forum. Ότι άλλη απορία έχεις για την Ryanair μπορούμε να σου την λύσουμε.Καλό θα ήταν να χρησιμοποιείς την δυνατότητα της αναζήτησης βέβαια πρώτα και αν δεν βρίσκεις πουθενά απάντηση κατόπιν να ρωτάς.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.536
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom