Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Ίσως να έχει ερωτηθεί, αλλά που να ψάχνω και δεν είναι και τόσο σχετικό με το θέμα, αλλά:

η συγκεκριμένη εταιρία, πότε ανακοινώνει τις πτήσεις πχ για 7 μήνες μετά;;
Κι εγώ έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι τι θα υπάρχει φέτος το καλοκαίρι από Ελλάδα. Και αν θα διατηρηθούν τα δρομολόγια από Άραξο και Βόλο.
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
οδηγούμαστε σε εποχές 1980 με μια εταιρια ,, δυστυχώς απομωνωση
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Στο καλό και να μας γράφει η Ryanair αν και όταν φύγει από Σαλόνικα! Περισσότερο λυπάμαι για τη Swiss να πω την αλήθεια...
 

andreasl

Banned
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Geirangerfjord
οι αλλες 70 ποιες είναι?
Επίτηδες στο ποστ μου είχα βάλει link με τις σημαντικότερες low cost που έρχονται ελλάδα. Φυσικά το 100 ήταν σχήμα λόγου, όμως αν συνυπολογίσεις τις τσαρτεράδικες μαζεύονται αρκετές δεκάδες.
 

fenaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Μπορείς να έχεις μαζί σου μπουκαλάκια που να μην ξεπερνούν τα 100 ml το καθένα. Το σύνολο όμως από όλα τα μπουκαλάκια να μην ξεπερνά το 1 λίτρο.
Όλα θα πρέπει να τα έχεις σε μια διάφανη σακουλίτσα με διαστάσεις 20χ20 εκ.
awww.irelandwestairport.com_images_EU_liquid_ad.jpg
αυτή η σακουλίτσα μπορεί να είναι μία αποιαδήποτε σακουλιτσα που μετα όοολα αυτα ας πουμε θα μπουν σε ενα νεσεσερ; ή θα είναι μία σακουλίτσα που θα έχει τη δυνατότητα επανασφράγισης, ακριβως σε αυτές τις διαστάσεις, θα βγαζει φτερά;δεν ξερω και εγω τι αλλο θα κανει...Ισχύει ότι θα πρέπει να την έχω έξω από την χειραποσκευή κατα τη διάρκεια του ελέγχου;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Επανασφραγιζομενη σακουλα,την οποια πουλανε σε σουπερ μαρκετ.Τωρα το που θα τα βαλεις μετα το ταξιδι,αυτο ειναι δικο σου θεμα!!

Κανονικα θα πρεπει να την εχεις στα χερια σου κατα τον ελεγχο,οπως γραφει και στην εικονα.
Αλλα αν δεν την εχεις,μπορει να σου ζητησουνε να τη βγαλεις,μπορει και οχι.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
αυτή η σακουλίτσα μπορεί να είναι μία αποιαδήποτε σακουλιτσα που μετα όοολα αυτα ας πουμε θα μπουν σε ενα νεσεσερ; ή θα είναι μία σακουλίτσα που θα έχει τη δυνατότητα επανασφράγισης, ακριβως σε αυτές τις διαστάσεις, θα βγαζει φτερά;δεν ξερω και εγω τι αλλο θα κανει...Ισχύει ότι θα πρέπει να την έχω έξω από την χειραποσκευή κατα τη διάρκεια του ελέγχου;
Παρε μια χαρτοσακουλα απο το μαναβικο της γειτονιας. Ο,τι θελουμε γραφουμε μου φαινεται...
 

fenaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Παιδιά μη με διχάζετε! Σκεφτείτε λίγο και την πρωτάρα με την χειραποσκευή! Τέλος πάντων ας πάω κατα κανόνα και ας ψάξω να βρω αυτήν την επανασφραγιζόμενη σακούλα (μια φορά παντως στο σουπερ μαρκετ με κοιταξαν σαν U.FO κάθως είχαν μόνο μικρές και ζήτησα μεγαλύτερη...και με το δίκιο τους!)
 

fenaki

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Παρε μια χαρτοσακουλα απο το μαναβικο της γειτονιας. Ο,τι θελουμε γραφουμε μου φαινεται...
Μία ερώτηση έκανα λιγάκι ας πούμε πιο ανάλαφρη κυρίως λόγω του ότι δεν είναι σχετικά με το μεσαιωνικό αλλά κάτι για πολλούς εδώ μέσα γελοίο. 'οχι όμως για εμένα. Ευχαριστώ για την κατατόπιση σου.
 

flying Doc

Member
Μηνύματα
200
Likes
378
Λοιπόν fenaki, αυτή η ... μαγική σακούλα διατίθεται σε ΟΛΑ τα αεροδρόμια. Στη Θεσσαλονίκη, οι γιούφτοι του αεροδρομίου την πουλάνε 10 λεπτά, στον Βενεζουέλο και σε άλλα αεροδρόμια του εξωτερικού είναι δωρεάν. Οπότε, πάρνεις καμιά 10αριά και κάνεις τη δουλειά σου (γιατί μετά από κάποιες χρήσεις, γίνεται μαντάρα με τα τόσα πατσουλιά που βάζετε μέσα (ενώ οι ανδρικές έχουν 1 κωλώνια, 1 οδοντόκρεμα και 1 after shave...)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.057
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom