Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Λοιπόν fenaki, αυτή η ... μαγική σακούλα διατίθεται σε ΟΛΑ τα αεροδρόμια. Στη Θεσσαλονίκη, οι γιούφτοι του αεροδρομίου την πουλάνε 10 λεπτά, στον Βενεζουέλο και σε άλλα αεροδρόμια του εξωτερικού είναι δωρεάν. Οπότε, πάρνεις καμιά 10αριά και κάνεις τη δουλειά σου (γιατί μετά από κάποιες χρήσεις, γίνεται μαντάρα με τα τόσα πατσουλιά που βάζετε μέσα (ενώ οι ανδρικές έχουν 1 κωλώνια, 1 οδοντόκρεμα και 1 after shave...)
Εμείς είμαστε λίγο τσαπατσούλες και βάζουμε και οδοντόβουρτσες και αποσμητικά..:bleh:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.870
Εμείς είμαστε λίγο τσαπατσούλες και βάζουμε και οδοντόβουρτσες και αποσμητικά..:bleh:
Καλη μου,την οδοντοβουρτσα μπορεις να την βαλεις και στην χειραποσκευη.
Το αποσμητικο μπορει να ειναι στικ.:bleh:
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Κάντε κανά μπάνιο και αφήστε τα αποσμητικά λέω εγώ :p
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλη μου,την οδοντοβουρτσα μπορεις να την βαλεις και στην χειραποσκευη.
Το αποσμητικο μπορει να ειναι στικ.:bleh:
Φτου!! Τόσα χρόνια πορεύομαι σε μία πλάνη! :haha:

Κάντε κανά μπάνιο και αφήστε τα αποσμητικά λέω εγώ :p
Μπάνιο; Τί είναι αυτό;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.756
Likes
15.384
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
όλο το καλοκαίρι μπάνια κάναμε,φτάνει..... του χρόνου πάλι:haha::haha:
 

heavenb

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Γεια σας παιδιά.Πρόκειται να ταξιδέψω με τη σύζυγό μου από Θεσσαλονίκη για Ρώμη 26-30 Νοεμβρίου.Υπάρχει κάτι που θα πρέπει να προσέξω και στα δύο αεροδρόμια ώστε να αποφύγω κάποια ταλαιπωρία;Και επιπλέον ξέρει κανείς πόσο χρονο χρειάζεται κάποιος από τη στιγμή που προσγειώνεται το αεροπλάνο στην Ρώμη μέχρι να βγούμε στην έξοδο του αεροδρομίου;Θελω να κλείσω online εισιτήρια για το λεοφορείο απο αεροδρόμιο προς Termini και εκεί πρέπει να δηλώσω την ώρα αναχώρησης του λεοφωρείου.Συγγνώμη αν έγραψα το μήνυμα σε λάθος κατηγορία αλλά σκέφτηκα πως ίσως η RyanAir έχει δικούς της "κανόνες".Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Γεια σας παιδιά.Πρόκειται να ταξιδέψω με τη σύζυγό μου από Θεσσαλονίκη για Ρώμη 26-30 Νοεμβρίου.Υπάρχει κάτι που θα πρέπει να προσέξω και στα δύο αεροδρόμια ώστε να αποφύγω κάποια ταλαιπωρία;Και επιπλέον ξέρει κανείς πόσο χρονο χρειάζεται κάποιος από τη στιγμή που προσγειώνεται το αεροπλάνο στην Ρώμη μέχρι να βγούμε στην έξοδο του αεροδρομίου;Θελω να κλείσω online εισιτήρια για το λεοφορείο απο αεροδρόμιο προς Termini και εκεί πρέπει να δηλώσω την ώρα αναχώρησης του λεοφωρείου.Συγγνώμη αν έγραψα το μήνυμα σε λάθος κατηγορία αλλά σκέφτηκα πως ίσως η RyanAir έχει δικούς της "κανόνες".Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Με το που κατεβαινεις απο το αεροπλανο στη Ρωμη, σε λιγοτερο απο 1 λεπτο εισαι εξω απο το αεροδρομιο και σε λιγοτερο απο αλλο 1 λεπτο μπροστα στο λεωφορειο που θα παρεις για να πας στη Ρωμη. Δε χρειαζεται να κλεισεις απο το ιντερνετ, υπαρχουν σταντακια στο αεροδρομιο για να κλεισεις απο εκει στην ιδια τιμη, απο διαφορετικες εταιρειες μαλιστα. Δες πια εταιρεια φευγει πιο συντομα και κλεισε με αυτην!
 

heavenb

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση.Δηλαδή δεν θα δυσκολευτώ να βρω θέση για τα λεοφωρεία αν πάρω επι τόπου εισιτήριο;
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Εντάξει υπάρχει πάντα η πιθανότητα να είναι γεμάτο το λεωφορείο και να πάρεις το επόμενο.Αλλά και αυτό να συμβεί υπάρχουν και εναλλακτικές αν δεν θέλεις να περιμένεις όπως πχ. λεωφορείο μέχρι την στάση του metro η λεωφορείο μέχρι την στάση του τρένου που σε πάει termini και είναι και λίγο πιο φθηνές λύσεις αυτές από ότι θυμάμαι.αν φτάσεις στον γκισέ του αεροδρομίου θα σου πει ο υπάλληλος. Αν κάνεις μια αναζήτηση στο site θα βρεις λεπτομέρειες.
 

surtugal

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους. Έχω κλείσει εισιτήρια με την Ryanair από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη στις 12-12-2012. Το πρόβλημα μου είναι ότι η ώρα αναχώρησης γράφει ότι είναι 16:00 και ώρα άφιξης 16:30. Ξέρει κανείς γιατί υπάρχει αυτό το λάθος με τις ώρες;
Σημειώνω ότι επιστρέφω στις 16-12-2012 και η ώρα αναχώρησης από εκεί γράφει ότι είναι 13:05, με άφιξη στις 15:35, που μου φαίνεται πιο λογικό. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.253
Μηνύματα
885.123
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom