Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
σε ποιο κομματι του κλεισιματος των εισητηριων το βρισκω αυτο?οταν κλεινω εισητηρια δεν μου λεει: θα εχετε βαλιτσα στο πηγαινε ή στο ελα κ στα δυο...αλλα επιλεγω μια( εκει που βαζουμε το ονομα στα δεξια κανω κλικ) βαλιτσα 15 κιλα κ στο τελος τα επιμεριζει στην τελευταια σελιδα 15 ευρω κ δεκαπεντε ευρω πηγαινε ελα.συγνωμη αν δεν καταλαβαινω δεν τα γνωριζω.
κοιτα επειδη δε θυμαμαι,και βαριεμαι να το ψαξω. Κλεισε χωρις βαλιτσα, και προσθεσε την οταν κανεις το online check in. Απλα θα κανεις τσεκ ιν ξεχωριστα και για τις 2 πτησεις.

ΥΓΤωρα ειδα οτι στο ειπε και o jimp
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
κοιτα επειδη δε θυμαμαι,και βαριεμαι να το ψαξω. Κλεισε χωρις βαλιτσα, και προσθεσε την οταν κανεις το online check in. Απλα θα κανεις τσεκ ιν ξεχωριστα και για τις 2 πτησεις.

ΥΓΤωρα ειδα οτι στο ειπε και o jimp
Σας ευχαριστω πολυ...εν κατακλειδι για μια εξτρα βαλιτσα-15ΚΛ- πηγαινε ελα συνολο 30 ευρω...ΟΚ
 

ANTONIOS73

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
καλησπερα σε ολους.Θα ταξιδεψουμε απο Θεσσαλονικη για Μιλανο (Μπεργκαμο) την αλλη Κυριακη.Γνωριζει κανεις εαν μπορω να κλεισω εισητηριο σε αλλο ατομο (φιλος που θα ταξιδεψουμε μαζι) χρησιμοποιωντας την δικη μου πιστωτικη καρτα.
 

ANTONIOS73

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
Στην τιμη που βλεπω οταν κλεισω τα εισητηρια τι αλλο χρεωνει ?
θυμαμαι στο τελευταιο ταξιδι στην Μπολονια μου χρεωσε λογω καρτας 10 ευρω νομιζω
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.862
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πρόσεξε να γράψεις σωστά τα ονόματα με αγγλικούς χαρακτήρες για να μην έχουμε κλάματα μετά.....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τωρα στο σαιτ της ryanair σου βγαζει δυο τιμες.Η μια ειναι με χρεωστικη και η αλλη ειναι με πιστωτικη.
Οποτε ξερεις απο την αρχη τι θα πληρωσεις,χωρις βαλιτσα παντα,μονο με χειραποσκευη.
 

apyre

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λίμερικ, Ιρλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πολλαπλές Ειδοποιήσεις

Έχω κάνει κράτηση για πτήση με Ryanair για τον Απρίλιο 2013. Πρόσφατα, έλαβα από την εταιρία ειδοποίηση με μέηλ για αλλαγή στις ώρες αναχώρησης και επιστροφής της πτήσης μου, ζητώντας μου να κάνω αποδοχή της αλλαγής κλικάροντας σχετικό σύνδεσμο. Αυτό και έκανα! Προχθές, όμως, έλαβα και 2η και 3η ειδοποίηση με ακριβώς το ίδιο περιεχόμενο για την ίδια, ήδη επιβεβαιωθείσα αλλαγή στις ώρες αναχώρησης και επιστροφής της πτήσης. Το θέμα στο τελευταίο μέηλ είναι: 3rd Notification of time change for ΧΧΧΧX please ignore if you have actioned. Οπότε έχω αγνοήσει την τελευταία ειδοποίηση. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει; 'Κόλλησε' το σύστημα κρατήσεων και στέλνει συνεχώς το ίδιο μήνυμα ή δεν έχουν λάβει το επιβεβαιωτικό μου μέηλ; Τί να κάνω;:roll:
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
καλησπερα σε ολους.Θα ταξιδεψουμε απο Θεσσαλονικη για Μιλανο (Μπεργκαμο) την αλλη Κυριακη.Γνωριζει κανεις εαν μπορω να κλεισω εισητηριο σε αλλο ατομο (φιλος που θα ταξιδεψουμε μαζι) χρησιμοποιωντας την δικη μου πιστωτικη καρτα.
μπορεις ...(δεν ειδα μια σελιδα μηνύματα)
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Έχω κάνει κράτηση για πτήση με Ryanair για τον Απρίλιο 2013. Πρόσφατα, έλαβα από την εταιρία ειδοποίηση με μέηλ για αλλαγή στις ώρες αναχώρησης και επιστροφής της πτήσης μου, ζητώντας μου να κάνω αποδοχή της αλλαγής κλικάροντας σχετικό σύνδεσμο. Αυτό και έκανα! Προχθές, όμως, έλαβα και 2η και 3η ειδοποίηση με ακριβώς το ίδιο περιεχόμενο για την ίδια, ήδη επιβεβαιωθείσα αλλαγή στις ώρες αναχώρησης και επιστροφής της πτήσης. Το θέμα στο τελευταίο μέηλ είναι: 3rd Notification of time change for ΧΧΧΧX please ignore if you have actioned. Οπότε έχω αγνοήσει την τελευταία ειδοποίηση. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει; 'Κόλλησε' το σύστημα κρατήσεων και στέλνει συνεχώς το ίδιο μήνυμα ή δεν έχουν λάβει το επιβεβαιωτικό μου μέηλ; Τί να κάνω;:roll:
δε γνωριζω για ποιο λογο συμβαινει, ουτε μου χει τυχει.
Τα πραγματα ειναι απλα :ignore if you have actioned.
Αμα ανησυχείς ακομα, στειλε εμαιλ να τους ρωτησεις, για επιβεβαιωση κλπ ή παρτους τηλεφωνο.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom