Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Συζήτηση στο φόρουμ 'Αεροπορικές Εταιρείες' που ξεκίνησε από το μέλος NIKOLETA05, στις 5 Δεκεμβρίου 2011.

Κατάσταση Θέματος:
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
  1. gp123

gp123 Member

Τα χανεις φυσικα...

2. ANTONIOS73

ANTONIOS73 New Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Ιταλια
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Αμερικη
    ολη την αξια του εισητηριου χανεις ???

3. ThanasisU2

ThanasisU2 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Παρίσι
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Αυστραλία
    ναι
    δέκα χαρακτήρες

4. ANTONIOS73

ANTONIOS73 New Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Ιταλια
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Αμερικη
    τι εννοεις δεκα χαρακτηρες ???

5. ThanasisU2

ThanasisU2 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Παρίσι
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Αυστραλία
    για να γράψεις ποστ, θα πρέπει το ποστ να έχει το λιγότερο δέκα γράμματα/χαρακτήρες, μιας και το ναι είναι 3, θα έπρεπε να το γεμίσω ;)

6. ANTONIOS73

ANTONIOS73 New Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Ιταλια
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Αμερικη
    Τι κανουμε ρε φιλε Θαναση τωρα ???

Προκειτε για επαγγελματικο ταξιδι στο μιλανο μια κοπελα ειχε προβλημα με την νεα ταυτοτητα της(κ λατινικους χαρακτηρες),ξεπεραστηκε,και φυσιολογικα θα βγαλει αυριο την καινουργια.

Για την πτηση της κυριακης μεχρι εχθες δεν ειχε θεσεις και σημερα εχει.

Η εμπειρια σου τι λεει ??? Θα υπαρχουν θεσεις αυριο ??? (δεν εχει ενδειξη για λιγες θεσεις)

Αυριο μεχρι τις 12.00 θα ξερουμε σιγουρα αν βγηκε η νεα ταυτοτητα

7. tou dromou

tou dromou Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ????
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    ΙΑΠΩΝΙΑ
    σε κρατηση της ραυαν το ονομα επρεπε να γραφτει VANGELIS [οπως στο διαβατηριο] και κατα λαθος γραφτηκε VANGLIS [λειπει το Ε] τι κανουμε ?

8. jimp

jimp Member

Μπαινεις στο σαιτ της εταιρειας βρισκεις τα τηλεφωνα της,προσεχεις τις ωρες γιατι δεν ειναι ελλαδας και τους λες τι εγινε και εκεινοι θα σου στειλουν στο μειλ σου τη νεα κρατηση.

Δε νομιζω να μην δεν το διαβασες ξανα αυτο εδω μεσα.Λιγο ψαξιμο χωρις πανικο χρειαζεται.

ThanasisU2 and tou dromou like this.
  9. sokvmax1200

sokvmax1200 New Member

S.O.S Ryainair (ερωτηση)

γεια σας παιδια.
    σας παρακαλω αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει...
    πριν καμια ωρα εκλεισα εισητηρια για του γονεις μου (2) με ραιανεαρ απο ελλαδα προς σουηδια.αυτα ειναι με επιστροφη και τα εκλεισα ως εχουν δλδ ενοω ενα εισητηριο μετεπιστροφης.
    την ιδια μερα ομως που επιστρεφουν για ελλαδα ,μπηκα να κλεισω και τα παιδακια μου 3 και 7 ετων να φυγουν μαζι με τους παπουδες τους,αλλα ξεχωριστο εισητηριο ομως το σκατοσυστημα τους δεν μ αφησε να τα κλεισω γιατι και καλα ειναι κατω των 16 και εκανα την εξης γκαφα,δηλωσα οτι ειναι ανω των 16 η κορη μου ενω ειναι 7.
    τωρα τι γινεται? βασικα πετανε 3 ιουνιου προς ελλαδα.(αν πεταξουν ολοι μαζι:()
    μπορω να αλαξω κατι? αυτο τον τιτλο?(mr,chl η ms)
    των γονιων μου τα εισητηρια ειναι οκ,απλα οπως αναφερα και πιο πανω η χαζομαρα εγινε καθαρα και λογω ηλικιας γιατι δεν με αφηνε το συστημα τους να προχωρησω λογω της ηλικιας που δεν μπορουν να ταξιδεψουν μονα τους .στην ουσια ομως μονα δεν θα ηταν αλλα σε ποιον να το πω?μακαρι να μιλουσαμε στα κομπιουτερ και να μας απαντουσαν κι ολας!
    μπορω μηπως να ερθω σε επαφη με την τραπεζα που εγινε η συναλαγη (τα λεφτα δεν τα ρουφηξανε ακομα) απλα δεσμευτηκε το ποσο απο οτι ειδα και να πω για παραδειγμα οτι δεν θελω να γινει η συναλαγη αυτη?
    σας παρακαλω οποιος δηποτε ξερει κατι ας μου απαντησει θα του ημουν ευγνομων...:(

10. osfialgia

osfialgia Member

email ή τηλέφωνο στη ryanair

11. sokvmax1200

sokvmax1200 New Member

ευχαριστω για την απαντηση σου ,εμαιλ δεν εχουν αυτοι επειτηδες μαλον για να επικοινωνεις σε ενα τηλεφωνικο νουμερο που χρεωνουν επιπλεον.
    οσο αφορα για τηλεφωνο θα παρω αυριο αν το σηκωσει κανεις ,και αν θα ειναι προθυμος να με βοηθησει εχει καλως...
    ευχαριστω παντως φιλε μου να σαι καλα.
    εκτος απο το ελευθεριος βενιζελος ξερετε μηπως κανεις καποιο αλλο νουμερο?

12. osfialgia

osfialgia Member

+44 871 2460003 – International call costs

Calls from mobiles and other networks may cost more. Our lines are open Mon - Fri, 9:00 - 17:55 GMT, Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11:00 – 17:00 GMT.

Κατάσταση Θέματος:
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Μοιραστείτε τη σελίδα