Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
3
Likes
0
σας ευχαριστω ολους πολυ. τελικα εβαλα το γιο μου να παρει τηλεφωνο και του το αλλαξαν χωρις χρεωση και χωρις να περιμενει ουτε μισο λεπτο στην αναμονη. ενα ευρω του στοιχισε το τηλεφωνημα ενω η κοπελα που απαντησε ηταν ευγενεστατη. μερικες φορες ειναι τοσα αυτα που διαβαζεις που σε κανουν να αγχωνεσαι χωρις πραγματικο λογο. ευχαριστω και παλι
 

siogmasta

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπέρα,δεν γνωρίζω αν έχει ξανατεθεί το ζήτημα σε προηγούμενες αναρτησεις, αλλα θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος αν γινεται να ακυρωθεί η κράτηση της αποσκευης 20 kg που εκανα όταν εκλείσα το εισητήριο καθώς το μετάνιωσα,αν και εχω την αίσθηση ότι μαλλον θα ειναί αργα και θα αναγκαστώ να φεσωθώ τα 90 ευρω.. :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
15.017
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
έχεις την σωστή αίσθηση ;)
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
κανονικα πρεπει να φτιαξουμε εναν οδηγο για τη Ryanair αφου το 90% των ερωτησεων εχουν απαντηθει τουλαχιστον 2-3 φορες ;)
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Καλό θα ήταν να γίνει ένα FAQ ή Q&A. Eρωτήσεις και απαντήσεις υπάρχουν στο ποστ. Χρόνο ποιος θα βρει να τα κάνει...
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλό θα ήταν να γίνει ένα FAQ ή Q&A. Eρωτήσεις και απαντήσεις υπάρχουν στο ποστ. Χρόνο ποιος θα βρει να τα κάνει...
Μεχρι να γραψει καποιος την ερωτηση και να περιμενει αν και οταν καποιος του απαντησει και να ειναι και σιγουρος για την απαντηση εεε καθεται και διαβαζει λιγο τα προηγουμενα και εκανε τη δουλεια του.Οσο γρηγορα γραφει, μαλλον τοσο γρηγορα θα μπορει να διαβαζει κιολας :confused:
 

siogmasta

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
κανονικα πρεπει να φτιαξουμε εναν οδηγο για τη Ryanair αφου το 90% των ερωτησεων εχουν απαντηθει τουλαχιστον 2-3 φορες ;)
Είμαι σίγουρος οτι ειναι έτσι φίλε μου,απλα απ' οτι είδα υπήρχαν 55 σελίδες για την Ryan Air οποτε ήταν λιγο δύσκολο να καθήσω να τις ψάξω όλες γι΄αύτο πόσταρα.Ευχαριστώ όπως και να χει..!
 

almaxios

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση σχετικά με το αεροδρόμιο Μακεδονία και την Ryanair . Διάβασα σε προηγούμενα post για το θέμα των υγρών και της πλαστικής σακούλας και θα ήθελα να ρωτήσω εάν η εν λόγω σακούλα παρέχεται από το αεροδρόμιο Μακεδονία ή θα πρέπει να την προμηθευτώ από κάπου αλλού ........ και έαν γνωρίζετε που μπορώ να βρω τέτοιου είδους σακούλες .
 

iordp

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά! Δεν ξέρω κατά πόσο είναι το σωστό μέρος εδώ για να σας ρωτήσω κάτι που θέλω..Λοιπόν θέλω να κλείσω εισιτήριο από Παφο για Θεσσαλονίκη, και παρακολουθώ ότι έχει τιμές μέχρι 5/11 (στο συγκεκριμένο δρομολόγιο πάντα)! Η Ryan έχει σίγουρα βγάλει τιμές σε άλλες πτήσεις και για μετά τον Δεκέμβρη του 13...Μήπως "πετάει" μόνο τους θερινούς μήνες; Για να κλείχω αν είναι αναγκαστικά με άλλη εταιρία....Σας ευχαριστώ :)
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Καλησπέρα παιδιά! Δεν ξέρω κατά πόσο είναι το σωστό μέρος εδώ για να σας ρωτήσω κάτι που θέλω..Λοιπόν θέλω να κλείσω εισιτήριο από Παφο για Θεσσαλονίκη, και παρακολουθώ ότι έχει τιμές μέχρι 5/11 (στο συγκεκριμένο δρομολόγιο πάντα)! Η Ryan έχει σίγουρα βγάλει τιμές σε άλλες πτήσεις και για μετά τον Δεκέμβρη του 13...Μήπως "πετάει" μόνο τους θερινούς μήνες; Για να κλείχω αν είναι αναγκαστικά με άλλη εταιρία....Σας ευχαριστώ :)
Μόνο καλοκαιρινούς μήνες έχει για καλοκαιρινούς προορισμούς. Κι εγώ έκλεισα για Πάφο απο Θεσσαλονίκη τον Σεπτέμβριο σε τιμή σούπερ...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom