Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
παιδια sos.Ειμαι στο σαιτ να κανω κρατηση.Δεν με αφηνει να προχωρησω και μου ζηταει ταξιωδιτη ασγαλιση.Ειναι υποχρεωτικο ???.Αν ωαι χωρα διαμονης σεν εχει Ελλαδα.Αν μπορει καποιος συντομα.
Δεν είναι υποχρεωτικό, θα δεις ανάμεσα στις επιλογές έχει και κάτι No insurance, κάπως έτσι. Μέτα θα σε ξαναρωτήσει, είσαι σίγουρος ότι δε θέλεις; Ξαναπάτα (εφόσον δε θέλεις) No thanks και συνεχίζεις.
 

ANTONIOS73

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
Εκανα κρατηση και πληρωσα μεσω καρτας.Χρειαζετε να εκτυπωσω τα εισητηρια η μονο με την ταυτοτητα στο αεροδρομιο ???
Μπορω να δω καπου αν τα εκανα ολα καλα ???
Παιδια σορρυ για τισ χαζες ερωτησεις αλλα μεχρι τωρα μου βγαζαν τα εισητηρια ταξιδιωτικα γραφεια.Αν καποιος εχει καμμια συμβουλη ας την γραψει.
Ευχαριστω
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.858
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
όχι.δεν χρειάζετε να τη δηλώσεις πουθενά
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Εκανα κρατηση και πληρωσα μεσω καρτας.Χρειαζετε να εκτυπωσω τα εισητηρια η μονο με την ταυτοτητα στο αεροδρομιο ???
Μπορω να δω καπου αν τα εκανα ολα καλα ???
Παιδια σορρυ για τισ χαζες ερωτησεις αλλα μεχρι τωρα μου βγαζαν τα εισητηρια ταξιδιωτικα γραφεια.Αν καποιος εχει καμμια συμβουλη ας την γραψει.
Ευχαριστω
Πρέπει να εκτυπώσεις τα Boarding Pass και να τα έχεις μαζί σου στον έλεγχο μαζί με την ταυτότητα ή το διαβατήριο σου.
Απο το site της Ryanair στο Manage my Booking->View My Booking μπορεις να δεις την κράτηση. Και απο τη στιγμή που εκτυπώσεις τα Boarding Pass τότε.......καλό ταξίδι.
 

ANTONIOS73

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
Πρέπει να εκτυπώσεις τα Boarding Pass και να τα έχεις μαζί σου στον έλεγχο μαζί με την ταυτότητα ή το διαβατήριο σου.
Απο το site της Ryanair στο Manage my Booking->View My Booking μπορεις να δεις την κράτηση. Και απο τη στιγμή που εκτυπώσεις τα Boarding Pass τότε.......καλό ταξίδι.
Σε ευχαριστω πολυ !!!
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Αν έχει και ενσωματωμένο στουπί, το πιθανότερο ναι. Θα έχεις πρόβλημα.
θα εχω προβλημα με τι ακριβως?δεν καταλαβα,μπορω ή δεν μπορω να μεταφερω τσιπουρο και λαδι?
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Last edited by a moderator:

xristina1990

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Παιδιά είχα κλείσει πριν 3 βδομάδες εισιτήρια για Κύπρο με ryan. Δεν έχω κάνει ακόμα check in. άσχετα που έκανα λάθος την κράτηση και αντί να βάλω Θεσσαλονίκη-Πάφος έβαλα Πάφος- Θεσσαλονίκη, εγώ αύριο όμως δεν μπορώ να ταξιδέψω (επειδή δεν είμαι Πάφος αλλά και για άλλους λόγους)...τι μπορώ να κάνω για να μην χάσω τα λεφτά μου???πλσ απαντήστε αν ξέρετε, είναι πολύ επείγον...ευχαριστώ...
 

xristina1990

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
όχι,ε?με άλλες εταιρίες μπορώ να χρησιμοποιήσω το εισιτήριο μου μέσα σε ένα χρόνο...αυτό δεν ισχύει εδώ???
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τσου... ούτε εδώ ούτε σε άλλες εταιρίες, αν έχεις αγοράσει φτηνά τα εισιτήρια... δεν πειράζει καλό μου, εσύ να είσαι καλά... εξάλλου δεν νομίζω πια να έχασες και καμιά περιουσία... με τον Λίγδη είχες κλείσει...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.830
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom