Ερωτηματολόγιο TravelStories 2009!

Aeiforos

Member
Μηνύματα
51
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικό Πάρκο Β. Πίνδου!
Done, πολύ καλή ιδεα. Αξιοποιήστε το και θα κερδίσετε πολλά απο μια τέτοια συλλογή απόψεων.
Ακριβώς!
Μου αρέσει που ο sporos ζητάει την συμμετοχή όλων, γίνεται να το αποφύγουμε ετσι κι αλλιώς; Αφού μόλις πάω να εισέλθω στο forum το ζητάει για να συνεχίσω.
Πολύ καλή ιδέα -για κάθε forum- !!!!!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
βρε defaklion ενα μπραβο θελω να σου πω δημοσια, ασχολουμε με το internet απο τοτε που υπαρχει κυρολεκτικα (απο BBS ) πολλες φορες ελεγα να φτιαξω ενα φορουμ με διαφορα θεματα που με απασχολουσαν κατα καιρους, αλλα παντα λογο τεμπελιας τα παραταγα, θελει πολυ κοπο και χρονο για να εχεις το αποτελεσμα που καταφερες μεσα απο το travelsotries και το σημαντικοτερο τωρα που εφασες σε αυτο το πολυ ικανοποιητικο επιπεδο ακομα ψαχνεσαι για να το κανεις καλλυτερο. Δεν φτανει να φτασεις στην κορυφη πρεπει και να παραμεινεις και εσυ το κανεις με τον καλλυτερο τροπο.

Γιαννης.

Aγαπητε Γιαννη πριν καποιο καιρο ειχα ανοιξει το εξης θεμα: http://www.travelstories.gr/%F0%E5%...%E3%E1%EB%EF-%E5%F5%F7%E1%F1%E9%F3%F4%F9.html

θελοντας να ευχαριστησω και γω τον Δευκαλιωνα για την πολυ καλη δουλεια που εχει κανει και ειναι ακομα στην κορυφη!!! Οποιος θελει λοιπον μπορει να μπει στο θεμα και να πει ενα ευχαριστω στον Δευκαλιωνα!
To αξιζει αλλωστε και με το παραπανω,οχι μονο για το σαιτ που εφτιαξε αλλα και για το ποσο δημοκρατικος ειναι μαζι μας και για το σεβασμο που δειχνει σε ολους και τις αντοχες που εχει να σβηνει off-topic post,συμπεριλαμβανομαι και γω σε αυτα τα delete ;).


Thanks
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
To αξιζει αλλωστε και με το παραπανω,οχι μονο για το σαιτ που εφτιαξε αλλα και για το ποσο δημοκρατικος ειναι μαζι μας και για το σεβασμο που δειχνει σε ολους και τις αντοχες που εχει να σβηνει off-topic post.
Thanks
Kαι όχι μόνο γι αυτά, να προσθέσω εγώ, καλή μου getxo...Mόλο που δε σκαμπάζω και πολλά από τεχνολογία κι οι σχέσεις μου με τους υπολογιστές είναι μάλλον σαν αυτές του σκύλου με της γάτας (κοινώς, μονίμως διαταραγμένες και εμπόλεμες...), δε μπορώ να μην κάνω τη σκέψη πως, project σαν κι αυτό, απαιτούν όχι μονάχα άπειρες ώρες δουλειάς και ξενύχτια, αλλά και ένα διόλου αμελητέο οικονομικό στήριγμα. Σκέφτομαι, λοιπόν, πως για να είμαστε εμείς σε θέση να απολαμβάνουμε ανά πάσα στιγμή και εντελώς ανέξοδα αυτό που για τον καθένα μας αντιπροσωπεύει αυτό το φόρουμ, κάποιοι άλλοι όχι μονάχα στερούνται τον προσωπικό τους χρόνο αλλά βάζουν και βαθιά το χέρι στην τσέπη...Κι αυτό θα πρέπει να τους το αναγνωρίζουμε...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Kαι όχι μόνο γι αυτά, να προσθέσω εγώ, καλή μου getxo...Mόλο που δε σκαμπάζω και πολλά από τεχνολογία κι οι σχέσεις μου με τους υπολογιστές είναι μάλλον σαν αυτές του σκύλου με της γάτας (κοινώς, μονίμως διαταραγμένες και εμπόλεμες...), δε μπορώ να μην κάνω τη σκέψη πως, project σαν κι αυτό, απαιτούν όχι μονάχα άπειρες ώρες δουλειάς και ξενύχτια, αλλά και ένα διόλου αμελητέο οικονομικό στήριγμα. Σκέφτομαι, λοιπόν, πως για να είμαστε εμείς σε θέση να απολαμβάνουμε ανά πάσα στιγμή και εντελώς ανέξοδα αυτό που για τον καθένα μας αντιπροσωπεύει αυτό το φόρουμ, κάποιοι άλλοι όχι μονάχα στερούνται τον προσωπικό τους χρόνο αλλά βάζουν και βαθιά το χέρι στην τσέπη...Κι αυτό θα πρέπει να τους το αναγνωρίζουμε...

Εχεις απολυτο δικιο!!!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Συναντησα και εγω προβλημα κατα την υποβολη. Δεν μου εμφανισε πουθενα οτι το ερωτηματολογιο τελειωνει και αν θελω να κανω την τελικη υποβολη, μου εβγαλε μηνυμα σφαλματος, και κατα συνεπεια δεν με ευχαριστησε καν για το χρονο που διεθεσα, συνηθεστατη τακτικη σε ερωτηματολογια και μια ηθικη ανταμοιβη για τον συμμετεχοντα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μάλιστα οκ τώρα κατάλαβα. Το σφάλμα στο οποίο αναφέρεσαι είναι απλά η ειδοποίηση ότι έχεις συμπληρώσει το ερωτηματολόγιο και επομένως δε μπορείς να το συμπληρώσεις ξανά.

Το ότι δεν βγάζει ευχαριστήριο μήνυμα είναι κάτι που τώρα διαπιστώθηκε από το δικό σου μήνυμα, μέχρι τώρα τα μέλη μούχουν πει ότι έβγαζε ένα τέτοιο μήνυμα, προφανώς κάτι δε λειτουργεί σωστά ή δε λειτούργησε σωστά στη δική σου περίπτωση.

ΌΣο για το αν πήρες την ηθική ανταμοιβή για τη συμμετοχή σου, νομίζω τα πολλά μηνύματά μου εδώ προς όλα τα μέλη που έχουν υποβάλει συμμετοχή θα έπρεπε να λέει κάτι.

Ή όχι; Και να πάω να πνιγώ στη θάλασσα λόγω ενός τεχνικού προβλήματος;
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Και να πάω να πνιγώ στη θάλασσα λόγω ενός τεχνικού προβλήματος;
:shock: Αρχηγέ, χθες αναφέρθηκες στη μεγάλη ανταπόκριση, που δείξαμε συμπληρώνοντας το ερωτηματολόγιο...

-Εχεις καταλάβει, πόσο πολύ μας αρέσει το δημιούργημά σου ?
-Εχεις καταλάβει, πόσο αναγνωρίζουμε τις συνεχείς προσπάθειές σου, για τη δική μας καλοπέραση ?
-Εχεις καταλάβει, πόσο έχει καλυτερέψει ο ελεύθερος χρόνος μας, με τη συμμετοχή μας εδώ?
-Εχεις καταλάβει, ότι με τη δική σου έμπνευση, για το στήσιμο αυτής της ιστορίας, γνωρίσαμε αξιόλογους ανθρώπους και χτίζονται φιλίες σιγά-σιγά ?

Μάλλον όχι...

Για πολλοστή φορά, θα σου πω ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και μαζί...:grouphug:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.759
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Επίσης:
-Εχεις καταλάβει, πόσο έχει ΛΙΓΟΣΤΕΨΕΙ ο ελεύθερος χρόνος μας, με τη συμμετοχή μας εδώ?
:haha::haha:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
To αξιζει αλλωστε και με το παραπανω,οχι μονο για το σαιτ που εφτιαξε αλλα και για το ποσο δημοκρατικος ειναι μαζι μας και για το σεβασμο που δειχνει σε ολους και τις αντοχες που εχει να σβηνει off-topic post,συμπεριλαμβανομαι και γω σε αυτα τα delete ;).
Πάντως...μια καλή ιδέα θα ήταν αντί να σβήνονται τα μηνύματα να μεταφέρονται σε κάποιο σημείο κάπου στο Social και να τα έχουμε να τα διαβάζουμε! Έχουν γραφτεί Θεϊκά πράγματα κι εκεί κατά καιρούς! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom