EasyJet Ερώτηση για easyjet

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
το κανα πριν λίγο..παίρνεις ελληνικό νούμερο αλλά μιλάς με Αγγλία..
είπαν ότι η πτήση δεν έχει ακυρωθεί αλλά μάλλον θα οφείλεται σε τεχνικό πρόβλημα του site το ότι δεν εμφανίζειτην πτήση..ρώτησα αν θέλω να κλείσω ένα επιπλέον εισιτήριο για να έρθει και κάποιος φίλος μαζί μου με την ίδια πτήση τι κάνω και είπαν να κοιτάω συχνά μήπως λυθεί το πρόβλημα!!!
μπούρδες μου φάνηκαν όσα έλεγαν...
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Κι επειδή μου φάνηκαν μπούρδες υπήρξε και δεύτερη επικοινωνία.. τη δεύτερη φορά είπαν ότι είναι φουλ η πτήση...κι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα..
το ακούσαμε και αυτό..είναι φουλ όλες οι πρωινές πτήσεις του Νοέμβρη από τώρα...(εκτός Σαββάτου...) δεν μας τα λέει καλά η easy jet...anyway αναμένουμε.....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Κορυφαίο!!!! Είναι γεμάτες όλες οι πρωινές πτήσεις της Easy για Μιλάνο τον Νοέμβρη, τον Δεκέμβρη, τον Γενάρη , τον Φλεβάρη, τον Μάρτη... όλες μα όλες έκτος από αυτές του Σαββάτου... Σατανικό...
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Κορυφαίο!!!! Είναι γεμάτες όλες οι πρωινές πτήσεις της Easy για Μιλάνο τον Νοέμβρη, τον Δεκέμβρη, τον Γενάρη , τον Φλεβάρη, τον Μάρτη... όλες μα όλες έκτος από αυτές του Σαββάτου... Σατανικό...

αν τα άκουγα όλα αυτά από την Ολυμπιακή θα λεγα οκ... αλλά πίστευα ότι θα είναι πιο σοβαροί αυτοί της easyjet... το ερώτημα είναι εγώ τι κάνω τώρα?? :roll::roll::roll:
υπάρχει περίπτωση να μείνει έτσι το θέμα, να πας στο αεροδρόμιο και να σου πουν περίμενε να φύγεις με τη βραδυνή πτήση ??
γιατί μια φορά η Ολυμπιακή μας το έκανε και αυτό...ήξερε ότι αεροπλάνο γιοκ και μας άφησε στο αεροδρόμιο να περιφερόμαστε από τις 2 το μεσημέρι μέχρι τη μία το βράδυ... (τι μου θύμισα τώρα...):shock:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Υπομονή να κάνεις... Έχε ως δεδομένο ότι αν ακυρωθεί η πτήση θα σου στείλουν μαιλ και θα σου προτείνουν λύσεις... Δεν παίζει το σενάριο που είπες... Οπωσδήποτε θα σε ειδοποιήσουν... Απλά είναι φρέσκο το πράγμα και δεν ξέρουν ακόμα τι τους γίνετε...
Από Δευτέρα - Τρίτη ξαναπάρε....
 

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
να ρωτησω οσους κλεινουν με easyjet, την ασφαλεια που στην προσθετει στην τελικη τιμη την αφηνεται η οχι?
ειναι 16 ευρω και απο τι εχω καταλαβει σου προσφερει ιατρικη περιθαλψη αν συμβει κατι εκει?απλα επειδη θα κλεισω διαφορα δρομολογια,εξοικονομω αρκετα χρηματα αν τις βγαλω ..ακουω γνωμες
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
καλησπέρα σας! να ρωτήσω κ εγώ κάτι άσχετο για easyjet... τα εισητήρια τα κλείνεις μόνο μέσω ίντερνετ? ή κ απο ταξιδιωτικά γραφεία? γτ έχω ακούσει ότι είναι μόνο μέσω ίντερντετ...
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
καλησπέρα σας! να ρωτήσω κ εγώ κάτι άσχετο για easyjet... τα εισητήρια τα κλείνεις μόνο μέσω ίντερνετ? ή κ απο ταξιδιωτικά γραφεία? γτ έχω ακούσει ότι είναι μόνο μέσω ίντερντετ...
Καλά έχεις ακούσει :)

Γι αυτό είναι και κάπως οικονομικά :)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Για Μιλάνο έβγαλε καμμιά ανακοίνωση? τους έστειλα mail και μου απάντησαν:

Dear Madame,
Thank you for contacting us.
We do not have any information about it yet. As soon as we make any changes we will inform all passengers.
Thank you for taking the time to contact us. If you require any further assistance, please do not hesitate to contact us again via the contact us section of the easyJet web site.
Yours sincerely

οπότε αναμένω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom