EasyJet Ερώτηση για easyjet

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Οχι βεβαια...το δικο σου ονομα θα εχει!(ακριβως οπως στην ταυτοτητα)και καλο ειναι,να εχεις μαζι σου μια φωτοτυπια της καρτας του πατερα σου,οταν πας στο αεροδρομιο...
 

jamesss

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ευχαριστώ καρφίτσα. Και κάτι ακόμα, θα κάνω το check-in στην ιστοσελίδα της EasyJet και μετα θα εκτυπώσω το εισητήριο. Μπορώ να κάνω check-in και για την πτήση επιστροφής πρίν πάω στο Βερολίνο; Γιατι που να το εκτυπώνω μετα εκεί.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ευχαριστώ καρφίτσα. Και κάτι ακόμα, θα κάνω το check-in στην ιστοσελίδα της EasyJet και μετα θα εκτυπώσω το εισητήριο. Μπορώ να κάνω check-in και για την πτήση επιστροφής πρίν πάω στο Βερολίνο; Γιατι που να το εκτυπώνω μετα εκεί.
Aν η πτήση επιστροφής είναι μέχρι και 30 μερες μετά μπορείς να κανεις check in και να εχεις εκτυπωμενο το boarding pass πριν φύγεις από Ελλάδα..
 

jamesss

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Παιδιά επείγον, προσπαθώ τώρα να κλείσω εισητήριο με την EasyJet και μου ζητάει τα πρωσοπικά μου στοιχεία. Η σελίδα είναι στα Ελληνικά αλλα εγώ πρέπει να συμπληρώσω τα στοιχεία μου με λατινικούς χαρακτήρες;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Λατινικους χαρακτηρες,οπως ακριβως η ταυτοτητα σου η το διαβατηριο σου..
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τι τι αγόρι μου... άνοιξε τα ματάκια σου και διάβασε το topic για την Easy... έχουν απαντηθεί αυτά που ρωτάς δεκάδες φορές... νισάφι πια που βαριέστε να ψάξετε...
 

jamesss

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Που μπορώ να βρω στην Θεσσαλονίκη βαλίτσα στις διαστάσεις 50χ40χ20. Όλοι έχουν πάνω απο 55 εκατοστά.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.005
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom