EasyJet Ερώτηση για easyjet

Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Που μπορώ να βρω στην Θεσσαλονίκη βαλίτσα στις διαστάσεις 50χ40χ20. Όλοι έχουν πάνω απο 55 εκατοστά.
Υπάρχουν και μικρότερα,δηλ στις νέες διαστάσεις της easy,θέλει ψάξιμο,είχα βρεί ένα τέτοιο από κατάστημα που πουλάει τσάντες επί της Ερμού μεταξύ Καρόλου Ντηλ και Αγ.Σοφίας,εκεί έχει στη σειρά 2-3 καταστήματα με τσάντες-βαλίτσες.Ρίξε μιά ματιά.Μάλιστα επειδή το συγκεκριμένο βαλιτσάκι ήταν και μικρότερο από 50χ40 είχα πεί στον πωλητή μήπως νάπαιρνα κάτι άλλο αφού είχα περιθώριο,αλλά αποδείχτηκε πολύ πρακτικό και ευκολομετακίνητο.
Επίσης να κυττάξεις και στα τσαντάδικα που είναι πίσω από την Βενιζέλου με Ερμού γωνία από πάνω προς την αγορά καπάνι δηλαδή.
 

jamesss

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Υπάρχουν και μικρότερα,δηλ στις νέες διαστάσεις της easy,θέλει ψάξιμο,είχα βρεί ένα τέτοιο από κατάστημα που πουλάει τσάντες επί της Ερμού μεταξύ Καρόλου Ντηλ και Αγ.Σοφίας,εκεί έχει στη σειρά 2-3 καταστήματα με τσάντες-βαλίτσες.Ρίξε μιά ματιά.Μάλιστα επειδή το συγκεκριμένο βαλιτσάκι ήταν και μικρότερο από 50χ40 είχα πεί στον πωλητή μήπως νάπαιρνα κάτι άλλο αφού είχα περιθώριο,αλλά αποδείχτηκε πολύ πρακτικό και ευκολομετακίνητο.
Επίσης να κυττάξεις και στα τσαντάδικα που είναι πίσω από την Βενιζέλου με Ερμού γωνία από πάνω προς την αγορά καπάνι δηλαδή.
Ευχαριστώ! Πολύ χρήσιμη η απάντηση σου. Και πόσο την είχες αγοράσει; Ήταν οικονομική;
 

mchrisober

Member
Μηνύματα
71
Likes
6
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα
παιδια εχω την εξης απορια, οταν κανω κρατηση και βαζω 1 αποσκευη, και μου την χρεωνει πχ 40 ευρω, θεωρειται οτι την αποσκευη την εχεις και για το πηγαινε και για το ελα. Σωστα?
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
παιδια εχω την εξης απορια, οταν κανω κρατηση και βαζω 1 αποσκευη, και μου την χρεωνει πχ 40 ευρω, θεωρειται οτι την αποσκευη την εχεις και για το πηγαινε και για το ελα. Σωστα?
ναι έτσι είναι!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
εχει δοκιμασει κανεις την ταξιδιωτικη ασφαλιση της easy?αφορα μονο απευθειας πτησεις;
τι γινεται αν υπαρχει ενδιαμεσος προορισμος?δεν εχει ως γνωστον ενιαια εισιτηρια με ενδιαμεσο σταθμο!
thx
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
Καλησπέρα σας, θέλω να κλείσω κάποια εισητήρια για βερολίνο με την easyjet και επειδη δεν εχω ξανακλείσει με την αερ. αυτην θέλω να ρωτήσω κανω online check in οπως με την ryanair??
Και εαν ναι , πόσες μέρες πρίν την πτήση το κάνω?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλησπέρα σας, θέλω να κλείσω κάποια εισητήρια για βερολίνο με την easyjet και επειδη δεν εχω ξανακλείσει με την αερ. αυτην θέλω να ρωτήσω κανω online check in οπως με την ryanair??
Και εαν ναι , πόσες μέρες πρίν την πτήση το κάνω?
Ναι μπορεις, 30 ως 2 ωρες μεχρι πριν την πτηση. Και αν δεν θες να εκτυπωσεις τα boarding pass, εχει μια εφαρμογη οπου μπορεις να τα εχεις στο κινητο σου και να σου τα σκαναρουν στο αεροδρομιο.
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
Ναι μπορεις, 30 ως 2 ωρες μεχρι πριν την πτηση. Και αν δεν θες να εκτυπωσεις τα boarding pass, εχει μια εφαρμογη οπου μπορεις να τα εχεις στο κινητο σου και να σου τα σκαναρουν στο αεροδρομιο.
Θα το εκτυπωσω λογικά στέλνουν και στο μαίλ δηλαδή τον κωδικό και το εκτυπώνεις , απλά δεν ήξερα καθόλου τις μέρες που μπορώ να κανω το check in .

Ευχαριστώ πάρα πολυ για την άμεση απάντηση jimp:D
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.958
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Ναι μπορεις, 30 ως 2 ωρες μεχρι πριν την πτηση. Και αν δεν θες να εκτυπωσεις τα boarding pass, εχει μια εφαρμογη οπου μπορεις να τα εχεις στο κινητο σου και να σου τα σκαναρουν στο αεροδρομιο.
Μια παρατήρηση: 30 ημέρες ως 2 ώρες πριν την πτήση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.915
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom