Ηράκλειο-Λασίθι, πολυήμερες διακοπές

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
κανένα καλό ξενοδοχείο ανάμεσα σε ηράκλειο και άγιο Νικόλαο;
θέλω να συνδυάζει πισινά και θάλασσα, 100Ε/βραδιά
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
κανένα καλό ξενοδοχείο ανάμεσα σε ηράκλειο και άγιο Νικόλαο;
θέλω να συνδυάζει πισινά και θάλασσα, 100Ε/βραδιά
Αναμεσα σε Ηρακλειο και Αγιο Νικολαο μονο ξενοδοχεια βρισκεις,
Αποφυγε τα Μαλλια και τη Χερσονησο αρκετα τουριστικα μερη με φασαρια και καταποντισμο
Πισινα και θαλασσα εχουν ολα, κανε μια ερευνα αγορας δες και τα σχολια των πελατων και αποφασιζεις
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
να πας στο Αβδου τοτε .. 10 λεπτα με το αμαξι απο την Εθνικη οδο,στο υψος της Χερσονησου(δηλαδη 30 χλμ μακρια απο το Ηρακλειο),σε μια διαρκως ανεπτυσσομενη περιοχη που μπορεις να νοικιασεις απο δωματια μεχρι βιλες,πανεμορφα τοπια και κοντα και στο οροπεδιο Λασιθιου ..
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
παιδιά να σας ρωτήσω και κάτι... θα κατεβω πάλι κρήτη k θα είμαι στο λασίθι...
εκτος από την παραλια στο ίστρον που είναι τέλεια, σκέφτομαι να παω και στην κάτω zakro στον ξερόκαμπο... είδα αυτόν τον κόλπο και μου άρεσε...
Google Maps

ποιος έχει πάει να μου πει αν είναι προσβάσιμος ο δρόμος, χρειάζομαι τζιπ γιατί βλέπω έχει χωματόδρομο.... μην μείνω μέσα στις ερημιές!! :)

αν έχετε να μου προτείνεται κάτι ανάλογο σε παραλια με μεγάλη μου ευχαρίστηση...

ευχάριστω :clap::clap:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.318
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
παιδιά να σας ρωτήσω και κάτι... θα κατεβω πάλι κρήτη k θα είμαι στο λασίθι...
εκτος από την παραλια στο ίστρον που είναι τέλεια, σκέφτομαι να παω και στην κάτω zakro στον ξερόκαμπο... είδα αυτόν τον κόλπο και μου άρεσε...
Google Maps

ποιος έχει πάει να μου πει αν είναι προσβάσιμος ο δρόμος, χρειάζομαι τζιπ γιατί βλέπω έχει χωματόδρομο.... μην μείνω μέσα στις ερημιές!! :)

αν έχετε να μου προτείνεται κάτι ανάλογο σε παραλια με μεγάλη μου ευχαρίστηση...

ευχάριστω :clap::clap:
έχει άσφαλτο.
πέρνα κι από την παραλία "Κουρεμένος"
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
παιδιά να σας ρωτήσω και κάτι... θα κατεβω πάλι κρήτη k θα είμαι στο λασίθι...
εκτος από την παραλια στο ίστρον που είναι τέλεια, σκέφτομαι να παω και στην κάτω zakro στον ξερόκαμπο... είδα αυτόν τον κόλπο και μου άρεσε...
Google Maps

ποιος έχει πάει να μου πει αν είναι προσβάσιμος ο δρόμος, χρειάζομαι τζιπ γιατί βλέπω έχει χωματόδρομο.... μην μείνω μέσα στις ερημιές!! :)

αν έχετε να μου προτείνεται κάτι ανάλογο σε παραλια με μεγάλη μου ευχαρίστηση...

ευχάριστω :clap::clap:
Ξερόκαμπος, υπέροχα!!
Πήγα αρκετές φορές, έχει εξοχικό μια φίλη.
Τέλεια νερά και φυσικά πίλιγκ με άργυλο φυσικό! :D
Όλοι οι δρόμοι είναι μια χαρά-κανένα πρόβλημα.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
παιδιά να σας ρωτήσω και κάτι... θα κατεβω πάλι κρήτη k θα είμαι στο λασίθι...
εκτος από την παραλια στο ίστρον που είναι τέλεια, σκέφτομαι να παω και στην κάτω zakro στον ξερόκαμπο... είδα αυτόν τον κόλπο και μου άρεσε...
Google Maps

ποιος έχει πάει να μου πει αν είναι προσβάσιμος ο δρόμος, χρειάζομαι τζιπ γιατί βλέπω έχει χωματόδρομο.... μην μείνω μέσα στις ερημιές!! :)

αν έχετε να μου προτείνεται κάτι ανάλογο σε παραλια με μεγάλη μου ευχαρίστηση...

ευχάριστω :clap::clap:
Mακρυς Γιαλος στο Νοτιο μερος του νομου, μικρες οικογενειακιες ταβερνες με ντοπια κουζινα και πολλες νοστιμιες
Δεν φυσαει σχεδον ποτε και εχει αμμο
Φυσικα απο την Ιεραπετρα θα περασεις στη Χρυση ενα μικρο νησακι ακριβως απεναντι με τροπικη παραλια και θα αποφυγεις το σ/κ μονο καθημερινη
Οτι αλλο θελεις στη διαθεση σου
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
να πας στο Αβδου τοτε .. 10 λεπτα με το αμαξι απο την Εθνικη οδο,στο υψος της Χερσονησου(δηλαδη 30 χλμ μακρια απο το Ηρακλειο),σε μια διαρκως ανεπτυσσομενη περιοχη που μπορεις να νοικιασεις απο δωματια μεχρι βιλες,πανεμορφα τοπια και κοντα και στο οροπεδιο Λασιθιου ..

Παραδοσιακοί Ξενώνες Θαλόρη: καπετανιανά ηράκλειο, αστερούσια κρήτη, θαλόρη διαμερίσματα, διαμονή καπετανιανά κρήτη, λυβικό πέλαγος θέα, παραδοσιακό ξενοδοχείο ηράκλειο, συγκρότημα θαλόρη, διαμερίσματα με τζάκι κρήτη

Nα σε στειλω καπου πιο νοτια ??? Αν θελεις αραλικι και ξεκουραση σε κοντινες παραλιες με μεγαλη διαφορα το Λυβικο πελαγος , απο το Κρητικο δες και αυτο
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
καλα στα Καπετανιανα ειναι εκπληκτικα,ο Μαρκος εχει κανει φοβερη δουλεια εχει χτισει ενα ολοκληρο χωριο απο το μηδεν .. ειναι πολυ ωραια να πανε εκει,απλα ειναι μακρια για Αγιο Νικολαο .. στα Καπετανιανα ειναι να πας και να ξομεινεις εκει 5μερες και αντε να κανεις καμια βολτα εκει κοντα ...
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
H Αγία Φωτιά στο Λυβικο Πέλαγος στυον Δήμο Λασιθίου είναι μια από τις πιο ωραίες παραλίες
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
παιδια θελω να παω στην νησο ΧΡΥΣΗ τι λετε αξιζει???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.975
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom