Ηρεμες διακοπές για ζευγάρι

angel30

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Καλησπέρα,είμαι καινούργια στο forum και χαίρομαι πολύ για αυτό.
Χρειάζομαι την πολύτιμη βοήθειά σας.
Φέτος το καλοκαίρι μαζί με τον άντρα (30 χρονών) μου ψάχνουμε ένα νησάκι ήρεμο για τις Αυγουστιάτικες διακοπές μας (τότε δυστυχώς παίρνει άδεια),με 2-3 όμορφες παραλίες,μας αρέσει πολύ η θάλασσα,και μία αξιοπρεπής χώρα για φαγητό και καφεδάκι για να μην βαρεθούμε κιόλας.
Εχετε να μας προτείνετε κάτι??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Καλως ηρθες στο site .. απο επιλογες υπαρχουν αφθονες,εγω εχω να σου προτεινω νοτια Κρητη :)
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αν σε ενδιαφέρει ρίξε και μια ματιά στη Θάσο! Όμορφο νησί με ωραίες παραλίες, πράσινο τοπίο και δεν θα βαρεθείτε, πιστεύω.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλως όρισες!θα πώ Λήμνος με χίλια!!την αποκαλώ"το νησί της χαλάρωσης"!κυρίως για την ηρεμία που ανέφερες,όσες φορές έχω πάει και μάλιστα Αύγουστο που σε άλλα νησιά γινόταν της...πόπης:haha: εκεί επικρατούσε ησυχία,πολύ καλές παραλίες,πεντακάθαρες ακόμα και μέσα στη Μύρινα στη χώρα δηλ.και τάχει όλα γραφικές ταβέρνες,ουζερί,καφετέριες....
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Θα σου πρότεινα Μήλο! Υπέροχες παραλίες, κοντινές αποστάσεις, καλό φαγητό, 2-3 όμορφα χωριουδάκια!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Θα σου πρότεινα Μήλο! Υπέροχες παραλίες, κοντινές αποστάσεις, καλό φαγητό, 2-3 όμορφα χωριουδάκια!
εσυ pattyyy εισαι δικος μου ανθρωπος!δεν εξηγειται!:bleh:

μηλος και απο εμενα..εναλλακτικα σιφνος (αλλα προσωπικα μου αρεσει λιγοτερο..)..ή σκοπελος (που την κοιταζα κεγω φετος αλλα τελικα δεν μου κατσε)!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι εγώ τη Μήλο σκεφτόμουν,αλλά δεν ξέρω πόσο ήρεμη έχει παραμείνει από τότε που έχω να πάω.Από παραλίες πάντως θεωρώ ότι έχει από τις πλέον όμορφες και με μεγάλη ποικιλία.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
ποσες μερες εχετε στην διαθεση σας;
 

angel30

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εχουμε 10 μερες ελευθερες.
Η Μηλος δεν μου αρεσε καθολου εξαιτιας της Χωρας της.
Σκεφτομαι νοτια Κρητη ή Ανδρο, τί λετε??
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
10 μέρες και καλές παραλίες...; Κάρπαθος! :D Όπου αλλού πας θα βαρέσεις ενέσεις!!! Και οι 2 θα βαρέσετε, χαχαχαχαχα Αντικειμενικά!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.482
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom