Μαρόκο Η επιβίωση

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Αυτο το ξενοδοχειο με τα πλακακια ,πολυ μου αρεσε και μενα!!!
Βλεπεις υπαρχουν πολλοι ανωμαλοι στο φορουμ!:D
Και στην quarsazat αυγουστο εκτος απο την Αντζελινα πηγα κι εγω οδηγωντας μια σακαρακα που την ελεγαν αυτοκινητο εκει στον ατλαντα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Συνεχισε!!!:clap::clap::clap:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ελπίζω 1ον η dafni να έλαβε το μηνυμα που της απέστειλα (εκτός αν το απέστειλα στην NASA) και 2ον εγώ κυρά μου Meli και με το συμπάθειο για το θάρρος μου δεν το παίζω ιππότης της ασφάλτου. Καβαλώ τα λεωφορεία ως απλός προλετάριος σαν όλον τον λαουτζίκο. Και φυσικά...... δέχομαι τις συνέπειες..............
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Σε"διάβασα"μονοκοπανιά:clap:!καταπληκτικός εύθυμος λόγος!που το βρίσκεις αλήθεια τόσο χιούμορ:haha:;
Δώσε κι άλλο υλικό!περιμένουμε..
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
που το βρίσκεις αλήθεια τόσο χιούμορ:haha:;
Κάτι για μπυρόνια που μας έλεγε στην αρχή (μέση, παραμέση...) τα θυμάσαι? Μάλλον κάπου εκεί το αποδίδω:bleh:! Αν όμως όλα αυτά γράφονται χωρίς την βοήθεια αλκοόλ, ε τότε κοπέλα μου, χαραμίζεσαι!!!:clap:

(κάτσε τώρα να δεις, απάντηση- αστροπελέκι που θα μου στείλει!!:D)
 
Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Καλά εσείς εδώ ολοι μα όλοι βρυκόλακες είστε? Γιατί δεν πάτε για υπνο καλέ? Είναι ώρα φαγητού? Σκόρδααααα
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μπύρα" αλκοολούχο ποτό συνήθως 6 βαθών ή και λιγότερο ή και περισσότερο, χώρα προέλευσης Μεσσοποταμία. Το μόνο ποτό που δεν ευθύνεται για αλκοολιοσμό. Καλύτερες μπύρες εις τας Τσεχίας (και όχι εις τας Γερμανίας όπως πολλοί πιστεύουν). Βοηθά εις την καλύτερη λειτουργεία του εγκεφάλου και ώς εκ τούτου του Αλτζχαιμερ και εις την ούρηση (δεν έχω προβλημα εις τον τελευταιον τομέαν). Για όποιον ΄θέλει περισσοτέρας πληροφορίας εντός. (το μπουκάλι επιστρέφεται εφόσον δεν έχει χρησιμοποιηθεί δια άλλες χρήσεις μολότωφ κλπ). Ευχαριστώ.
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα
Απο τις καλύτερες περιγραφές...χαχαχαχα..ΠΟλύ γέλιο...!!Να σαι καλα..Καλα ταξίδια πάντα...!!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
καλά,φοβερή!!πολύ γέλιο...:clap:
για λόγους ισονομίας δεν μας δίνεις και ένα σύντομο βιογραφικό του Μπουκόφσκι,μη μας πιάσει στο στόμα του ο θειούλης??:D
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ο Χένρι Τσαρλς Μπουκόφσκι (Henry Charles Bukowski, 16 Αυγούστου 19209 Μαρτίου 1994) ήταν ένας Αμερικανός ποιητής και συγγραφέας, που έζησε κυρίως στο Λος Άντζελες της Αμερικής. Έγραψε πάνω από 50 βιβλία, καθώς και πολλά μικρότερα κομμάτια, και έχει αναγνωριστεί ως πολύ σημαντικός για το είδος του, ενώ συχνά αναφέρεται από πολλούς συγγραφείς και ποιητές ως μεγάλη επιρροή.
Χατήρια δεν χαλάω.:D
 
Last edited by a moderator:

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Ο Χένρι Τσαρλς Μπουκόφσκι (Henry Charles Bukowski, 16 Αυγούστου 19209 Μαρτίου 1994) ήταν ένας Αμερικανός ποιητής και συγγραφέας, που έζησε κυρίως στο Λος Άντζελες της Αμερικής. Έγραψε πάνω από 50 βιβλία, καθώς και πολλά μικρότερα κομμάτια, και έχει αναγνωριστεί ως πολύ σημαντικός για το είδος του, ενώ συχνά αναφέρεται από πολλούς συγγραφείς και ποιητές ως μεγάλη επιρροή.
Χατήρια δεν χαλάω.:D

ουφ,γλιτώσαμε!!:haha::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Dim Kyr μπράβο σου, για τον πηγαίο και εύθυμο λόγο σου. Διάβασα καθυστερημένα, όλα τα παραπάνω και τα απόλαυσα. Δέχομαι και ερωτήσεις, για να βεβαιωθείτε ότι τα εμπέδωσα.
Περιμένουμε συνέχεια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.468
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom