Αίγυπτος Θα φύγω με τα νούμερα για Κάιρο...

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Για την ακρίβεια...ούτε βλέπουμε, ούτε πια ακούμε....το έπνιξαν στην πορεία το θέμα!
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
549
Likes
1.022
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
την επομενη φορα θα παρουμε και την αποδραση μαζι, ακουτε νουμερα???
:DΕγώ πάντως ακούω και το δένω!!!! Για πού ετοιμαζόμαστε;:D
"...Είμαι το νούμερο 8.." Όχι δεν ταιριάζει. Είμαι ή το 9 ή το11. Πάει τόδεσα μόνο πέστε μου ποιο είμαι.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
549
Likes
1.022
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
όποιος έχει δει τη σφίγγα σφίγγεται κι όποιος την απόδραση ετοιμάζεται να αποδράσει!!
Εεε μια μικρούλα διευκρίνιση: να αποδράσει από τα καθημερινά ή... από μένα;;

Η Σφίγγα στο Sound and Light έλεγε πως έχει δει τον Αλέξανδρο (φαίνεται τότε δε συνήθιζαν το "Μεγάλε"), την Κλεοπάτρα να εγκυμονεί μα να χάνει το παιδί της κι άλλα τέτοια.... Σκέτη ανατριχίλα ως προς τη ματαιότητά μας! Καλά εδώ είδε και μένα και δεν απέδρασε (ή δεν πήρε δρόμο, θα σας γελάσω). Και είπε ακόμη ότι το "Σφίγγα" της το κόλλησε στα νιάτα της κάποιος Έλληνας έμπορος.

Άρπαξα την αφορμή να πω κάτιτις μιας και ιστορία ήθελα κι εγώ να γράψω αλλά δεν το βλέπω να αξιώνομαι.
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Πρώτα φορά βλέπω ιστορία με ξεκινά μισό-μισό
Και όσο προχωρούσε να γίνεται τρουέττο, κουαρτέτο και βάλε....
Μου άρεσε, αλλά ακόμα ψάχνομαι
Είναι σίγουρο πως υπάρχουν κενά....
Κρυμμένα μυστικά και χαμένες αποδείξεις....
Μην νοιαζόσαστε φίλοι τραβελστορίτες.
Στις 5 του Οκτώβρη θα είμαι εγώ στο Κάιρο και θα ψάξω...
Πώς το είπαμε το απόκτημα?
Eihab, ε?
Ομνύω πως ότι βρω θα το φέρω στο φως του φόρουμ....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Eπειδη δεν βλέπω να προκαμουν τα αλλα νουμερα, υποσχομαι οτι μεχρι αυριο θα εχετε την συνεχεια της ιστοριας. Τιτλος" Πως γνωρισαν τα νουμερα τον Eihab"
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Eπειδη δεν βλέπω να προκαμουν τα αλλα νουμερα, υποσχομαι οτι μεχρι αυριο θα εχετε την συνεχεια της ιστοριας. Τιτλος" Πως γνωρισαν τα νουμερα τον Eihab"

ο κατάλληλος άνθρωπος στην κατάλληλη ώρα :clap::clap::clap:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Στις 5 του Οκτώβρη θα είμαι εγώ στο Κάιρο και θα ψάξω...
Πώς το είπαμε το απόκτημα?
Eihab, ε?
Ομνύω πως ότι βρω θα το φέρω στο φως του φόρουμ....
Φαντάσου δηλαδή σκηνικό να δεις αφισοκολλημένη την πόλη με κάποιον Eihad να ψάχνει απεγνωσμένα ένα νούμερο από την Ελλάδα που τον εκμεταλλεύτηκε συναισθηματικά και τον παράτησε, ο οποίος Eihad θα είναι τελικά πάμπλουτος πρίγκιπας! :haha:

Ευαγγελία, μετά την "διακριτικ" απόκρυψη της ιστορίας και την ξαφνική επιστροφή της μετά από τις κραυγές του λαού του Travelstories...και μάλιστα μετά από τόσες μέρες, δεν ξέρω τι μαγειρέματα ρίξατε στην ιστορία ώστε να αποκρύψετε δεν ξέρω τι από την πραγματικότητα!

Εγώ περιμένω την StellAnna να επιστρέψει για να πειστώ! :bleh::bleh::bleh:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Eπειδη δεν βλέπω να προκαμουν τα αλλα νουμερα, υποσχομαι οτι μεχρι αυριο θα εχετε την συνεχεια της ιστοριας. Τιτλος" Πως γνωρισαν τα νουμερα τον Eihab"

Ο Θάλαμος της Αιωνιότητας κρύβει τα μυστικά των Φαραώ , καθώς και το πώς γνώρισαν τα νούμερα τον Eihab...Λυπάμαι αλλα ο ιερογλυφικός κώδικας δεν πρόκειται να σπάσει...
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Eπειδη δεν βλέπω να προκαμουν τα αλλα νουμερα, υποσχομαι οτι μεχρι αυριο θα εχετε την συνεχεια της ιστοριας. Τιτλος" Πως γνωρισαν τα νουμερα τον Eihab"
εγω παντως ξερω Λιτσα οτι σας περιμενουν και αλλοι Eihab- ες στην Πολη τον Οκτωμβρη!!!!:clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.619
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom