Θεσσαλονίκη - Ξεσσαλονίκη....καφές travelstories?

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.568
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γλυκιά βαλιτσούλα σε ευχαριστούμε για την οργάνωση της όμορφης αυτής βραδιάς, προ ολίγου το διαλύσαμε και οι τελευταίοι. Αντε εις το επανειδειν και σύντομα :)
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Και αν δεν ήταν πετυχημένη η χθεσινή συνάντηση με πολλούς παλιούς και νέους φίλους !!!Battered σ ευχαριστούμε για τη βραδιά και που τα κατάφερες παρά τις αντίξοες συνθήκες!!
Παλιά και νέα μέλη να τα ξαναπούμε σύντομα!!!
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Ηταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ χθες! Ευχαριστούμε πολύ για την οργάνωση battered!! Πρέπει να ήμασταν καμμιά 30αριά εε?
Θα το έλεγα και χθες αλλά με τη συζήτηση το ξέχασα. 19.20 Νομεβρίου είναι η φιλοξένια στη Δεθ, θα μπορούσαμε να κάνουμε και εκεί μια συνάντηση! Σκεφτείτε το ως τότε..
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Ωραια που ηταν η χθεσινη βραδυα!
Μια ομορφη παρειστικη ατμοσφαιρα αποτελουμενη από τις κλασσικες φορουμικες αξιες και το δυναμικο νεο αιμα του φορουμ..
Χαρηκα πολυ που σας ξανειδα ολους τους παλιους, χαρηκα ακομη περισσοτερο που γνωρισα απο κοντα τους νεοτερους και ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα..
Μια χαρα μου ακουγεται η ιδεα για την "φιλοξενεια" .. περισυ αλλωστε, μετα την περιηγηση μας στην εκθεση, ειχαμε παει ολοι μαζι για φαγητο στο ζυθο και ήταν τελεια(αν και το φαγητο τραγικο)..
Βαλιτσουλα ευχαριστουμε!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ευχαριστούμε battered suitcase! Άψογη η διοργάνωση!
Χάρηκα που ξαναείδα τους παλιούς, χάρηκα που γνώρισα τους καινούργιους,
Και ναι πολύ καλή ιδέα να ξαναβρεθούμε στην Φιλοξένια!
Μέσα!
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Ζηλευωωωωωω. Είμαι πόσες μέρες τώρα καθηλωμένη απο γρίπη με πυρετο. Κρίμα που δεν μπορεσα να ρθω, το ηθελα πολυ :(
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Και εγώ ευχαριστώ την βαλιτσούλα και όλους σας για την ωραία βραδιά που περάσαμε...χάρηκα που τα είπαμε και γνωριστήκαμε (όλοι σας)...

Γιανούλα και βόιατζερ ....σας περιμένουμε στην έκθεςση...άρα και εγώ είμαι μέσα.... Αλεξ, πάρε απόφαση για την οργάνωση (την γλιτώνω αυτή την φορά Λίντα :) αλλά επόμενη είναι δικιά μου)..


Επίσης...

ένα μεγάλω ευχαριστώ στον Μπορεάλις...με συγκίνησες. :hug:
με απογόητευση που δεν σε είδαμε και από κοντά, αλλά άλλη φορά.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Και από μένα ένα ευχαριστώ που ήρθε τόσος κόσμος! Πέρασα πολύ ωραία, χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα και ελπίζω την επόμενη φορά να μπορέσω να γνωρίσω ακόμα περισσότερους! Περιττό να αναφέρω ότι οριακά πρόλαβα το τελευταίο λεωφορείο....Αλλιώς θα επέστρεφα και θα σας κρατούσα για παρέα μέχρι τις 6 που αρχίζουν τα πρωινά δρομολόγια :) :)
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Ηταν πολύ όμορφα χθές!!!! Χάρηκα και εγώ πολύ που σας γνώρησα. Βαλιτσούλα ευχαριτούμε για τη διοργάνωση.
Εις το επανιδείν...
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.769
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Η χτεσινή μας συνάντηση εξελίχτηκε σε μια ακόμη υπέροχη βραδιά, όπως όλες όταν βρισκόμαστε οι τραβελστορίτες. Battered_suitcase ήταν πολύ καλή η ιδέα σου να μας μαζέψεις και σ' ευχαριστούμε γι' αυτό! Πάμε για την επόμενη συνάντηση τώρα :clap:
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Αν και για λίγο, και εγώ χάρηκα πολύ που γνώρισα όσους μπόρεσα (μιας και ήμασταν καμιά 30αριά). Την επόμενη φορά και θα γνωριστούμε περισσότεροι και καλύτερα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.025
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom