Θεσσαλονίκη - Ξεσσαλονίκη....καφές travelstories?

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Παιδιά το Σάββατο 15 θα είμαι Θεσσαλονίκη αλλά στις 17.οο έχει σημαντική συνέλευση ο σύλλογός μας για αλλαγή καταστατικού στο Εργατικό Κέντρο και δεν ξέρω ποτε θα τελειώσουμε, ελπίζω να σας προλάβω.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Επειδή για την ώρα το ημερολόγιο είναι κλειστό (είχα βάλει προθεσμία απάντησης), όποιοι προσπαθείτε να απαντήσετε ξαναδοκιμάστε αργότερα που θα έχει επιληφθεί ο Δευκαλίων!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
"Ανοιξε" το ημερολογιο, οποιος θελει μπορει να δηλωσει συμμετοχη!
Τα λεμε στο Cardu το Σαββατο!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.557
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Παιδιά το Σάββατο 15 θα είμαι Θεσσαλονίκη αλλά στις 17.οο έχει σημαντική συνέλευση ο σύλλογός μας για αλλαγή καταστατικού στο Εργατικό Κέντρο και δεν ξέρω ποτε θα τελειώσουμε, ελπίζω να σας προλάβω.
Θα μας προλάβεις ούτως ή άλλως γιατί πάντα την κάνουμε αρμένικη.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ακυρο! ............................................................................
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Είχα την εντύπωση οτι η συνάντηση ήταν την Κυριακή και έγραψα οτι την Κυριακή θα πήγαινα στα Γιάννενα. Και μετά είδα τη δική σου ανάρτηση (με έσωσες!) και τότε πήρα χαμπάρι οτι η συνάντηση ΔΕΝ ήταν Κυριακή (όπου θα ερχόμουν και δε θα έβρισκα κανέναν) αλλά Σάββατο. Οπότε θα έρθω, αλλά ίσως να μην κάτσω και πολύ, γιατί κάτι μου έλεγε οτι έχουμε να κάνουμε το Σαββατόβραδο ο αφέντης.
Έσβυσα λοιπόν την ανάρτησή μου και επειδή δε με αφήνει να σβύσω εντελώς ήδη ανηρτημένη απάντηση έγραψα άκυρο!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
ΟΚ! στη χειρότερη περίπτωση που δεν έρθω από νωρίς (ή καθολου) θα σε περιμένει εκεί κατι από μενα.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Ημουν σήμερα Θεσσαλονίκη για εγκαίνια, αύριο ξανά για το σύλλογο, ελπίζω να μπορέσω να μείνω αργά.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Παιδιά από μένα άκυρο, δεν μπορώ να έρθω λόγω συγκεκριμένης ώρας ελπίζω να σας (ξανα)δω μια άλλη στιγμή. Καλά να περάσετε...:(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.892
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom