Θεσσαλονίκη - Ξεσσαλονίκη....καφές travelstories?

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αντί για λουλουδάκι, εναλλακτικά, μπορείτε να κρατάτε και ταπεράκι! Θα σας εντοπίσουμε καλύτερα από τη μυρωδιά...
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Όχι με σκορδοβουτυρο. :D dabaduma μια ιδεα ειπαμε οι γυναικες...αμεσως να χλευασεις.:haha: Εκτος αν εχεις κληρονομικό χάρισμα κ αναγνωριζεις ανθρωπους που δεν ξερεις με ενόραση κ κρυσταλλομαντεια :bleh::bleh: (ειμαι οφφτοπικ) Καλο βραδυ
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.906
Likes
14.748
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εσύ Κωστάκη θα ρθεις;;;;;;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Όχι με σκορδοβουτυρο. :D dabaduma μια ιδεα ειπαμε οι γυναικες...αμεσως να χλευασεις.:haha: Εκτος αν εχεις κληρονομικό χάρισμα κ αναγνωριζεις ανθρωπους που δεν ξερεις με ενόραση κ κρυσταλλομαντεια :bleh::bleh: (ειμαι οφφτοπικ) Καλο βραδυ
Κληρονομικό χάρισμα έχω, ναι, ο Σωκράτης το ξέρει, τη μυρωδιά του παστουρμά την αναγνωρίζω από μακρυά! :haha:

Τα άλλα τα λιακοπουλικά χαρίσματα που αναφέρεις δυστυχώς δεν τα γνωρίζω κι ούτε τα κατέχω. Τα μόνα κληρονομικά μου περιορίζονται στα των γεννητόρων (λύκος και βαμπίρ) - εξ ου και η αυξημένη όσφρηση...
ai717.photobucket.com_albums_ww173_prestonjjrtr_Halloween_VampireDraculaSmileyTurns.gif
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.906
Likes
14.748
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ποιος εκανε βουντού στον Τριπάκια μου;;;
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Κληρονομικό χάρισμα έχω, ναι, ο Σωκράτης το ξέρει, τη μυρωδιά του παστουρμά την αναγνωρίζω από μακρυά! :haha:

Τα άλλα τα λιακοπουλικά χαρίσματα που αναφέρεις δυστυχώς δεν τα γνωρίζω κι ούτε τα κατέχω. Τα μόνα κληρονομικά μου περιορίζονται στα των γεννητόρων (λύκος και βαμπίρ) - εξ ου και η αυξημένη όσφρηση...
ai717.photobucket.com_albums_ww173_prestonjjrtr_Halloween_VampireDraculaSmileyTurns.gif

Ωραια λοιπον αν κανονισουμε βραδιά αλλαντικών θα φροντίσω να φερω παστουρμα αφου ειναι η αδυναμια σου! Τωρα που το σκεφτομαι ισως να υπαρχει μια ιδεα απο καμηλα στην καταψυξη (το χα φερει απ την Αιγυπτο).
Δυστυχως ομως νομιζω οτι το κληρονομικο σου χαρισμα ειναι κοινοτυπο, οι παντες αναγνωριζουν την μυρωδια του παστουρμα, θελοντας κ μη :haha:
Οποτε η αυξημένη όσφρηση τίθεται υπο αμφισβητηση, αν έρθεις στον καφε θα μας το αποδειξεις απο κοντα.:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.906
Likes
14.748
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Για να μην αγχώνεστε, θα δουμε τι συμμετοχή θα υπάρχει οπότε με τον αντίστοιχο αριθμό θα κλείσουμε ένα τραπέζι στο όνομα : ταξιδιωτικό φόρουμ.
Ετσι, θα μας βρείτε εύκολα γρήγορα και ανώδυνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.943
Μέλη
38.985
Νεότερο μέλος
lindamoustaki

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom